Only Lovers Left Alive

Zwiastun i plakat promujący Tylko Kochankowie Przeżyją, gdzie w rolach głównych występują Tom Hiddleston i Tilda Swinton

Seria plakatów promujących Tylko Kochankowie Przeżyją, romantyczny dramat o wampirach, w którym występują Tom Hiddleston (gra rolę Lokiego w filmach z serii Thor), Tilda Swinton, John Hurt, oraz Mia Wasikowska:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Wampir Adam Adam (Tom Hiddleston) jest gwiazdą rocka, który nie jest w stanie przystosować się do współczesnego świata pełnego nowych technologii. Mieszka w Detroit, a jego żona Eve (Tilda Swinton) przebywa w Tangier, doskonale radząc sobie z nowym światem. Gdy zaczyna wyczuwać depresję Adama, wsiada w samolot chcąc go zobaczyć. Krótko po przybyciu na miejsce, jej młodsza siostra Ava (Mia Wasikowska) pojawia się po 87 latach i zakłóca spotkanie pary.”

Oto zwiastun filmu:


TYLKO KOCHANKOWIE PRZEŻYJĄ

Scenariusz i reżyseria Jim Jarmusch. Do kin powinien trafić w kwietniu 2014 roku.
:)

Only Lovers Left Alive film

Oto pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu Only Lovers Left Alive, nowego dramatu z wampirami, którego scenariuszem i reżyserią zajmuje się Jim Jarmusch:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Adam (Tom Hiddleston), undergroundowy muzyk, jest głęboko zasmucony kierunkiem w jakim podąża ludzkość; ponownie spotyka swoją nieutępliwą i enigmatyczną kochankę, Eve (Tilda Swinton). Ich miłość przetrwała już co najmniej kilka stuleci, lecz ta idylla zostanie wkrótce zburzona przez szaloną i niekontrolowaną młodszą siostrę Eve imieniem Ava (Mia Wasikowska).”

Te wampiry z pewnością znajdują się w pomieszczeniu, a mimo to noszą okulary przeciwsłoneczne…

W filmie wystepują Tilda Swinton, Tom Hiddleston, Mia Wasikowska, Anton Yelchin, John Hurt i Slimane Dazi. Nie wyznaczono jeszcze oficjalnej daty premiery.
:)
1