Old Boy

Oldboy. Zemsta Jest Cierpliwa zapowiedź TV

Poniżej znajdziecie pierwszą, pełną akcji, telewizyjną zapowiedź pokręconego thrillera dramatycznego Oldboy. Zemsta Jest Cierpliwa w reżyserii Spike’a Lee:


OLDBOY. ZEMSTA JEST CIERPLIWA
Fabuła:
„Człowiek z obsesją na punkcie zemsty postanawia dowiedzieć się dlaczego został porwany i przetrzymywany w odosobnieniu przez 20 lat bez powodu.”

Czy remake Spike’a Lee będzie równie dobry co wersja korańska?

W filmie występują Josh Brolin, Elizabeth Olsen, Samuel L. Jackson i Sharlto Copley.

Data premiery: 6 grudzień 2013.
:)

OldBoy fragment z filmu

Przed chwilą znalazłem nowy fragment z thrillera dramatycznego OldBoy w reżyserii Spike’a Lee, gdzie w roli głównej występuje Josh Brolin:


OldBoy – Telefon dzwoni w barze.
Fabuła:
„Człowiek z obsesją na punkcie zemsty (Josh Brolin) postanawia dowiedzieć się dlaczego został porwany i przetrzymywany w odosobnieniu przez 20 lat bez przyczyny.”

Ten bar jest taki smutny! Nie chciałbym wypić tam drinka… może jeżeli wcześniej byłbym w zamknięciu przez 20 lat i został potem wypuszczony. LoL!

Data premiery: 6 grudzień 2013.
:)

Za kulisami filmu OldBoy. Zemsta Jest Cierpliwa w reżyserii Spike’a Lee

Poniższy nowy materiał poświęcony filmowi OldBoy. Zemsta Jest Cierpliwa pozwala nam zajrzeć za kulisy najnowszego remake’u w reżyserii Spike’a Lee:


OldBoy. Zemsta Jest Cierpliwa – Spójrz jak Josh Brolin przeistacza się w Joe Douchetta!
Fabuła:
„Człowiek z obsesją na punkcie zemsty (Josh Brolin) postanawia dowiedzieć się dlaczego został porwany i przetrzymywany w odosobnieniu przez 20 lat bez powodu.”

Gdybyś został zamknięty na 20 lat, to czy wykorzystałbyś ten czas na trening i wyrzeźbienie swojego sześciopaka? A może po prostu jadłbyś co popadnie i stałbyś się grubasem? Czy miałbyś odwagę by urządzić sobie strajk głodowy?

W kinach od 6 grudnia 2013 roku.
:)

Fragment z filmu Oldboy. Zemsta Jest Cierpliwa w reżyserii Spike’a Lee, w którym występują Josh Brolin i Elizabeth Olsen

Nowy fragment z filmu Oldboy. Zemsta Jest Cierpliwa w reżyserii Spike’a Lee; widzimy w nim Josha Brolina i Elizabeth Olsen:


Oldboy. Zemsta Jest Cierpliwa – Listy
Fabuła:
„Człowiek z obsesją na punkcie zemsty postanawia dowiedzieć się dlaczego został porwany i przetrzymywany w odosobnieniu przez 20 lat bez wyraźnej przyczyny.”

Joe był przez lata zamknięty bez powodu, więc wybaczcie mu jego paranoję…

Oldboy. Zemsta Jest Cierpliwa wejdzie na ekrany kin 27 listopada 2013.
:)

Nowy plakat promujący remake filmu Oldboy w reżyserii Spike’a Lee

Oto nowy plakat promujący film Oldboy w reżyserii Spike’a Lee, nadchodzącego thrillera akcji, w którym występuje Josh Brolin:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Człowiek z obsesją na punkcie zemsty pragnie dowiedzieć się dlaczego został porwany i przetrzymywany w odosobnieniu przez 20 lat bez powodu.”

Ten młot rozleje mnóstwo krwi!

W filmie występują Josh Brolin, Elizabeth Olsen, Samuel L. Jackson i Sharlto Copley.

Data premiery: 6 grudzień 2013.
:)

OldBoy internetowe video

Oto nowe, internetowe video z thrillera dramatycznego Oldboy w reżyserii Spike’a Lee, z Joshem Brolinem w roli głównej:


OldBoy – Zjadaj wskazówki!
Fabuła:
„Człowiek opętany żądzą zemsty (Josh Brolin) postanawia dowiedzieć się dlaczego został porwany i przetrzymywany w odosobnieniu przez 20 lat bez powodu.”

Lubisz pierogi? Czy mógłbyś jeść je codziennie przez 20 lat?

W kinach od 6 grudnia 2013 roku.
:)

O czym opowiada Oldboy w reżyserii Spike’a Lee?

Nowy materiał poświęcony nadchodzącemu remake’owi filmu Oldboy w reżyserii Spike’a Lee pozwoli na lepsze zrozumienie czego można spodziewać się po filmie:


OldBoy – O czym opowiada film?
Fabuła:
„Oldboy to prowokujący, bezpośredni thriller opowiadający o Joe Doucette (Josh Brolin), człowieku brutalnie porwanym i przetrzymywanym przez 20 lat w odosobnieniu bez wyraźnej przyczyny. Gdy zostaje nagle uwolniony bez wyjaśnienia, obsesyjnie próuje dowiedzieć się kto go uwięził i okazuje się, że prawdziwą tajemnicą jest powód, dla którego został uwolniony.”

Nie możecie doczekać się filmu w wersji Spike’a Lee? A może sądzicie, że jedynie dzieło Chana-wook Parka warte jest obejrzenia?

Film wejdzie na ekrany kin 27 listopada 2013 roku.
:)

OldBoy nowy plakat

Ujawniono nowy plakat promujący remake OldBoya w reżyserii Spike’a Lee:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


OLDBOY

Nie pytaj dlaczego Cię uwięziono, zapytaj dlaczego Cię uwolniono…

Fabuła:
„Człowiek opętany żądzą zemsty (Josh Brolin) próbuje dowiedzieć się dlaczego został porwany i zamknięty w odosobnieniu przez 20 lat.”

Josh Brolin nie potrzebuje broni: jego młotek to śmiercionośna broń!

Data premiery: 6 grudzień 2013.
:)

Oldboy nowy zwiastun

Spójrzcie na zwiastun thrillera dramatycznego Oldboy w reżyserii Spike’a Lee:


Oldboy – Co możemy zrobić, aby poprawić Państwa pobyt?

Fabuła:
„Człowiek z obsesją na punkcie zemsty (Josh Brolin) postanawia dowiedzieć się dlaczego został uprowadzony i przetrzymywany w zamknięciu przez 20 lat bez przyczyny.”

Podoba wam się nowa fryzura Samuela L. Jacksona?

Spójrzcie na poniższe plakaty sieciowe:

W filmie występują Josh Brolin, Elizabeth Olsen, Sharlto Copley, James Ransone i Samuel L. Jackson.

W kinach od 6 grudnia 2013 roku.
:)

Oldboy plakat bannerowy

Oto nowy bannerowy plakat z filmu Oldboy, nadchodzącego dramatu akcji w reżyserii Spike’a Lee, gdzie w rolach głównych występują Josh Brolin, Elizabeth Olsen, Samuel L. Jackson i Sharlto Copley:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


OLDBOY

Fabuła:
„Historia specjalisty do spraw reklamy (Josh Brolin), porwanego i przetrzymywanego w zamknięciu przez 20 lat. Gdy zostaje niespodziewanie uwolniony, podejmuje obsesyjną misję odnalezienia odpowiedzialnych za jego dziwaczną i pełną tortur karę; okazuje się jednak, że nadal tkwi w sieci konspiracji i cierpienia.”

Czy oszalałbyś, gdybyś był trzymany w zamknięciu przez 20 lat? A jeżeli miałbyś uciec, to co byłoby pierwszą rzeczą, jaką zrobiłbyć na wolności?

W kinach od 25 października 2013 roku.
:)

OldBoy zwiastun filmu

Obejrzyjmy pierwszy oficjalny zwiastun filmu OldBoy, nadchodzącego dramatu w reżyserii Spike’a Lee, opartego na japońskiej mandze o tym samym tytule (podziękowania dla znajomej fanki Nami za te informacje!):


OLDBOY
Fabuła:
„Film jest prowokującym, brutalnym thrillerem, opowiadającym o producencie z agencji reklamowej (Josh Brolin), który zostaje porwany i przetrzymywany przez kolejne 20 lat w zamknięciu. Gdy pewnego dnia zostaje niespodziewanie wypuszczony, podejmuje misję odkrycia kto zorganizował tą dziwaczną karę, jednak okazuje się, że nadal tkwi w pajęczynie spisku i męki.”

OldBoy w reżyserii Spike’a Lee to nie pierwsza filmowa adaptacja tej japońskiej mangi. Pierwszą, powstałą w 2003 roku, wyreżyserował południowokoreańczyk Chan-wook Park.

Jak sądzisz, czy wersja Spike’a Lee będzie lepsza od filmu Chana-wook Parka? A może zobaczymy zaledwie kopię, w której grają zachodni aktorzy?

W filmie występują Josh Brolin, Sharlto Copley, Elizabeth Olsen, i Samuel L. Jackson. W kinach pojawi się 25 października 2013 roku.
:)

Plakat z filmu OldBoy w reżyserii Spike’a Lee

Mamy dla was nowy plakat z filmu OldBoy, nadchodzącego remake’u południowokoreańskiego filmu o tym samym tytule; tym razem reżyseruje Spike Lee:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


OLDBOY

Nie pytaj dlaczego Cię uwięziono.
Zapytaj dlaczego Cię uwolniono.

Fabuła:
„Dyrektor agencji reklamowej (Josh Brolin) zostaje porwany i przez 20 lat przetrzymywany jest w całkowitym zamknięciu. Gdy nagle zostaje niespodziewanie uwolniony, podejmuje się misji odkrycia tego, kto stoi za tym wszystkim, jedna okazuje się że nadal tkwi w pajęczynie spisku i cierpienia.”

Aktor Josh Brolin gra główną rolę Joe Doucetta.

Data premiery 25 październik 2013.
:)

Oldboy film, w którym grają Josh Brolin, Elizabeth Olsen i Sharlto Copley

Widzieliście Oldboya, tajemniczy thriller dramatyczny z 2003 roku w reżyserii południowokoreańskiego filmowca Chan-Wook Parka? Przed nami remake tego filmu. Tym razem reżyserem jest Spike Lee, a całość oparta jest na scenariuszu autorstwa Marka Protosevicha. W nowym Oldboy’u wystąpią: Josh Brolin, Sharlto Copley, Elizabeth Olsen, oraz Samuel L. Jackson. Oto pierwszy oficjalny teaserowy plakat:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Oldboy” to historia dyrektora biura reklamy (Josh Brolin), porwanego i przetrzymywanego przez 20 lat w odosobnieniu, podczas gdy porywacz nie ujawnia swoich motywów. Gdy pewnego dnia mężczyzna zostaje niespodziewanie uwolniony, rozpoczyna obsesyjną misję mającą na celu odkrycie kto zorganizował mu ten dziwaczny i straszliwy los, lecz okazuje się, że nadal tkwi w sieci konspiracji i cierpienia. Jego chęć zemsty prowadzi go do zawarcia fatalnej w skutkach znajomości z młodą pracownicą socjalną (Elizabeth Olsen), a także z nieuchwytnym człowiekiem (Sharlto Copley) rzekomo posiadającym klucz do jego zbawienia.”

Mamy również kilka zdjęć z planu zdjęciowego:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Oto zwiastun pierwszej wersji filmu:


OLDBOY

Oryginalna wersja była prawdziwym arcydziełem. Miejmy nadzieję, że Spike Lee stworzy coś równie interesującego.

Datę premiery filmu Oldboy ustalono na 11 października 2013 roku.
:)

Old Boy

Old Boy FilmOld Boy
Gatunek: Dramat/Tajemnicy/Thriller
Reżyseria:Spike Lee
Główne role: Josh Brolin, Sharlto Copley, Elizabeth Olsen, Samuel L. Jackson
Data premiery: 11. Październik 2013

Więcej informacji –> Old Boy Trailer

https://filmzwiastun.com/film/old-boy