Oblivion

Niepamięć -IMAXowy plakat może pochodzić od Apple!

Spójrzcie na IMAXowy plakat z filmu Niepamięć, nadchodzącego filmu science-fiction, w którym występuje Tom Cruise:

Zwiastun filmu Niepamięć

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Sąd wojskowy wysyła weterana wojennego (Tom Cruise) na odległą planetę, gdzie ma za zadanie zniszczyć pozostałości po obcej rasie. Przybycie niespodziewanego podróżnika sprawia, że zaczyna kwestionować to co wie na temat planety, swojej misji i samego siebie.”

Zdaje się, że osoba, która zaprojektowała plan i rekwizyty z filmu Niepamięć czerpie pomysły z projektów firmy Apple. Ta platforma wygląda niczym wielki iPad. A może to taki chwyt marketingowy mający na celu poprawę sprzedaży produktów Apple? Jak sądzicie?

W kinach od 19 kwietnia 2013.
:)

4 fragmenty z filmu Niepamięć, w którym występują Tom Cruise, Morgan Freeman, oraz Olga Kurylenko

Poniżej mamy dla was cztery fragmenty zapowiadające Niepamięć, nowy film science-fiction, w którym występują Tom Cruise, Morgan Freeman, Olga Kurylenko, Andrea Riseborough, Nikolaj Coster-Waldau i Melissa Leo:

Film Niepamięć – data premiery: 19 kwietnia 2013


Niepamięć – Jack znajduje rozbitka.


Niepamięć – Jack odpiera atak w zniszczonej bibliotece.


Niepamięć – Beech przesłuchuje Jacka.


Niepamięć – Vicka mówi Jackowi, że Julia musi odejść.
Fabuła:
„Ziemia w przyszłości zmieniła się nie do poznania, a jeden człowiek mierzący się ze swą przeszłością uda się w podróż ku odkupieniu i odkryciu, a także stanie do walki o ocalenie ludzkości.”

Scenariusz i reżyseria Joseph Kosinski, wcześniej nakręcił film Tron: Dziedzictwo.

Tom Cruise czy Morgan Freeman: kogo wolisz?
:)

Za kulisami filmu Niepamięć

Dzięki nowemu materiałowi możemy zajrzeć za kulisy filmu Niepamięć, nadchodzącego dzieła science-fiction; scenariusz i reżyseria Joseph Kosinski, w roli głównej Tom Cruise:

Zwiastun filmu Niepamięć – data premiery: 19 kwiecień 2013


Niepamięć – za kulisami
Fabuła:
„Sąd wysyła weterana wojennego (Tom Cruise) na odległą planetę, gdzie ma za zadanie zniszczyć pozostałości po obcej rasie. Przybycie niespodziewanego gścia sprawia, że zakwestionuje wszystko co wie o planecie, swojej misji i samym sobie.”

Ten biały motocykl Toma Cruise’a wygląda kiczowato! Jednak jeżeli jest napędzany elektrycznie, to chciałbym taki mieć!
:)

Niepamięć ścieżka dźwiękowa

Poniżej znajdziecie oficjalną listę utworów ze ścieżki dźwiękowej do filmu Niepamięć, nadchodzacego dzieła science-fiction, którego scenariuszem i reżyserią zajął się Joseph Kosinski, a w rolach głównych wystepują Tom Cruise, Morgan Freeman, Olga Kurylenko, Andrea Riseborough, Nikolaj Coster-Waldau i Melissa Leo:

Oryginalna ścieżka dźwiękowa z filmu Niepamięć
Oryginalna muzyka w wykonaniu M83
Muzykę skomponowali Anthony Gonzalez i Joseph Trapanese.

1. Jack’s Dream
2. Waking Up
3. Tech 49
4. StarWaves
5. Odyssey Rescue
6. Earth 2077
7. Losing Control
8. Canyon Battle
9. Radiation Zone
10. You Can’t Save Her
11. Raven Rock)
12. I’m Sending You Away
13. Ashes Of Our Fathers
14. Temples Of Our Gods
15. Fearful Odds
16. Undimmed By Time, Unbound By Death
17. Oblivion (feat. Susanne Sundfor)
Niepamięć piosenka - Niepamięć muzyka - Niepamięć ścieżka dźwiękowa - Niepamięć muzyka filmowa

Streszczenie fabuły:
Tom Cruise gra w filmie Niepamięć, oryginalnym i przełomowym kinowym wydarzeniu prosto od reżysera filmu TRON: Dziedzictwo i producenta Genezy Planety Małp. Akcja dzieje się na spektakularnie zmienionej nie do poznania Ziemi w przyszłości, gdzie pewien człowiek zmierzy się z przeszłością i wyruszy w podróż ku odkupieniu i odkryciu, a następnie stoczy bitwę o ocalenie ludzkości.”

Back Lot Records udostępniło nam tytułowy utwór z filmu Niepamięć korzystając z serwisu Soundcloud:


Niepamięć – „StarWaves” w wykonaniu M83

Ścieżka dźwiękowa z filmu Niepamięć zostanie wydana 19 kwietnia 2013 przez Back Lot Records.
:)

Zwiastun i plakat z Niepamięci, nadchodzącego filmu science-fiction z Tomem Cruise w roli głównej

W sieci pojawił się nowy zwiastun Niepamięci, nadchodzącego filmu science-fiction; scenariusz i reżyseria Joseph Kosinski, w rolach głównych występują: Tom Cruise, Morgan Freeman, Olga Kurylenko, Andrea Riseborough, Nikolaj Coster-Waldau i Melissa Leo:


NIEPAMIĘĆ
Fabuła:
„Tom Cruise gra w Niepamięci, oryginalnym i przełomowym kinowym wydarzeniu zrealizowanym przez reżysera filmu TRON: Dziedzictwo i producenta Genezy Planety Małp. Akcja dzieje się na spektakularnej Ziemi w przyszłości, gdzie konfrontacja pewnego człowieka z przeszłością wyśle go w podróż ku odkupieniu i odkryciu, w czasie której stoczy bitwę o losy ludzkości.”

Co sądzicie o domu Toma Cruise’a w filmie Niepamięć? Chcielibyście tam zamieszkać?

Mamy również dwa nowe plakaty:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


Datę premiery filmu Niepamięć ustalono na 12 kwietnia 2013.
:)

Niepamięć nowy zwiastun

Dotarliśmy do nowego zwiastunu Niepamięci, nadchodzącego filmu science-fiction, scenariusz i reżyseria Joseph Kosinski, w roli głównej gra Tom Cruise:

Zwiastun filmu Niepamięć

Fabuła:
„Sąd wysyła byłego żołnierza (Tom Cruise) na pewną planetę, gdzie jego zadaniem będzie zniszczenie pozostałości po obcej rasie. Gdy spotyka tam pewnego niespodziewanego podróżnik, zaczyna kwestionować wszystko co wie o planecie, swojej misji i o sobie samym.”

Jest również nowy plakat:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


NIEPAMIĘĆ

Ziemia to wspomnienie, o które warto walczyć.

Nie mogę doczekać się gdy poznam prawdę z ust Morgana Freemana: Niepamięć zapowiada się świetnie! Naprawdę nie mogę się doczekać.

W kinach od 19 kwietnia 2013 roku.
:)

Telewizyjna zapowiedź filmu Niepamięć, w którym gra Tom Cruise

Oto nowa, telewizyjna zapowiedź filmu Niepamięć, nadchodzącego dzieła science-fiction; scenariusz i reżyseria – Joseph Kosinski:

Film Niepamięć

Fabuła:
„Jeden z niewielu mechaników pracujących na Ziemi, której powierzchnia zniszczona została przez długie lata wojny z obcą rasą Scavs, odkrywa rozbity statek kosmiczny z zawartością, która może zakwestionować wszystko co do tej pory wiedział o wojnie, a nawet umieścić los ludzkości w jego rękach.”

Ludzie okłamali Toma Cruise, a teraz nadszedł czas by poznał prawdę! Jednak gdy już ją pozna, to czy będzie miał odwagę przyznać, że się mylił? Czy przyjmie prawdę i odwróci się od ludzi, którzy nim manipulowali?
:?

Nowe zdjęcie z filmu Niepamięć

Niesamowite, nowe oficjalne zdjęcie z filmu Niepamięć, nadchodzącego dzieła science-fiction; za scenariusz i reżyserię odpowiada Joseph Kosinski (stał za kamerą filmu Tron 2 czyli Tron: Dziedzictwo), a w roli głównej występuje Tom Cruise:

Film Niepamięć – data premiery: 12 kwiecień 2013

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Jeden z nielicznych ocalałych mechaników zesłanych na Ziemię, której powierzchnia została zniszczona po dziesiątkach lat wojny z obcą rasą Scava, odkrywa rozbity statek kosmiczny z zawartością, która zakwestionuje wszystko co do tej pory wiedział o wojnie, a być może nawet umieści los ludzkości w jego rękach.”

Zakochałem się w tej latającej maszynie. Chciałbym mieć taką samą!
:)

Oblivion film w reżyserii Josepha Kosinskiego z Tomem Cruise w roli głównej

W poniższym materiale video reżyser Joseph Kosinski komentuje zwiastun Niepamięci, filmu science-fiction, do którego napisał też scenariusz, a w głównej roli występuje Tom Cruise:

Zwiastun filmu Niepamięć


Reżyser Joseph Kosinski opowiada IGN o pierwszym zwiastunie swego filmu science-fiction, zatytułowanego Niepamięć.

Oto pełna, nieedytowana wersja zwiastunu, jeżeli jeszcze go nie widzieliście:


NIEPAMIĘĆ
Fabuła:
„Jeden z niewielu mechaników pracujących na Ziemi, zdewastowanej wojną z obcą rasą Scavsów, odnajduje rozbity statek kosmiczny z zawartością, która zakwestionuje wszystko co do tej pory sądził o wojnie, a być może nawet umieści los ludzkości w jego rękach. ”

Film ma wejść na ekrany kin 19 kwietnia 2013 roku.
:)

Oblivion zwiastun

Pierwszy oficjalny zwiastun Oblivion, nowego filmu science-fiction w reżyserii Josepha Kosinskiego, gdzie główną rolę gra Tom Cruise, możecie obejrzeć go poniżej:

Film Oblivion – w kinach od 19 kwietnia 2013 roku


OBLIVION
Fabuła:
„Ziemia przyszłości zmieniła się nie do poznania, a pewien człowiek stawia czoło przeszłości, co poprowadzi go w kierunku odkupienia i odkrycia, stoczy też walkę o ocalenie ludzkości.
Jack Harper (Tom Cruise) to jeden z ostatnich mechaników stacjonujący na Ziemi. Prawie ukończył misję, która polega na odzyskiwaniu surowców po dziesięcioleciach wojny z przerażającym gatunkiem znanym jako Scavs. Żyje patrolując obszar nieba, lecz zostaje sprowadzony na Ziemię gdy spotyka piękną nieznajomą z rozbitego statku. Jej przybycie rozpoczyna serię zdarzeń, które zmuszą Jacka do zakwestionowania wszystkiego co do tej pory wiedział, oraz umieści los ludzkości w jego rękach.”

Nadal jestem zachwycony maszyną latającą Toma Cruise’a, gdzie mogę sobie taką kupić?

Oblivion w reżyserii Josepha Kosinski’ego wygląda na świetne dzieło science-fiction! Nie mogę się już do czekać. A wy? Co sądzicie o zwiastunie filmu Oblivion? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami!
:)

Plakat z filmu Oblivion od reżysera Tron: Dziedzictwo

Spójrzcie na oficjalny plakat z Oblivion, będzie to nowy film science-fiction, za scenariusz i reżyserię którego odpowiada Joseph Kosinski, twórca filmu Tron Dziedzictwo:

Zwiastun filmu Oblivion – w kinach od 19 kwietnia 2013 roku

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


OBLIVION

Ziemia to wspomnienie, o które warto walczyć!

Fabuła:
„Przyszłość, powierzchnia Ziemi została skażona i jest nie do poznania, a resztka ludzkości żyje ponad chmurami, gdzie są bezpieczni przed obcymi przeczesującymi ruiny poniżej. Sonda naprawcza imieniem Jak odnajduje tajemniczą kobietę, której kapsuła ratunkowa spadła na ziemię, co powoduje szereg zdarzeń, który sprawi, że Jak zakwestionuje wszystko co do tej pory uważał za pewne.”

Plakat z filmu Oblivion jest po prostu śliczny. Podoba mi się też projekt latającej maszyny Toma Cruise’a! Jest taki kiczowaty!
:)

Tom Cruise Oblivion

Aktor Tom Cruise został zauważony na planie filmu science-fiction zatytułowanego Oblivion, który kręcony jest na Islandii:

Zwiastun filmu Oblivion

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


Fabuła:
„Ziemi przyszłości, zmieniona nie do poznania; konfrontacja jednego człowieka z przeszłością poprowadzi go w podróż wypełnioną odkupieniem i odkryciem, podczas której stanie do walki o ocalenie ludzkości.
Jack Harper (Tom Cruise) to jeden z ostatnich inżynierów naprawiających sondy na Ziemi. Jego misja jest niemal ukończona, a miał wydobywać ważne surowce po wielu latach wojny z istotami znanymi jako Scavs. Jack przemierza i patroluje przepiękne nieba, lecz jego spokojne życie ulega diametralnej zmianie gdy pewnego dnia ratuje piękną nieznajomą z robitego statku kosmicznego. Jej przybycie daje początek łańcuchowi wydarzeń, które zmuszą głównego bohatera do zakwestionowania wszystkiego co do tej pory poznał, a los całej ludzkości znajdzie się w jego rękach.”

Reżyserem filmu jest Joseph Kosinski. Datę premiery filmu Oblivion wyznaczono na 26 kwietnia 2013 roku.
:)