Need for Speed

Zwiastun filmu Need for Speed, adaptacji filmowej gry, w której wystąpi Aaron Paul

Spójrzmy na pełną wersję zwiastunu Need for Speed, filmowej adaptacji słynnej gry, gdzie w roli głównej wystąpi Aaron Paul:

Film Need for Speed w reżyserii Scotta Waugha.


NEED FOR SPEED
Fabuła:
„Mechanik samochodowy i kierowca wyścigowy Tobey (Aaron Paul) wychodzi z więzienia po tym jak został wrobiony przez bogatego wspólnika i wyrusza w podróż przez kraj ogarnięty chęcią zemsty. Jego były partner dowiaduje się o jego poczynaniach i wyznacza za jego głowę ogromną nagrodę; rozpoczyna się wyścig.”

Ten nowy zwiastun filmu Need for Speed wygląda nieco lepiej niż pierwszy. Ale i tak nie ma co się równać z serią Szybcy i Wściekli… Tak czy inaczej, auta w tym filmie nadal są cudne.

Data premiery: 14 marzec 2014.
:)

Need for Speed zwiastun filmu

W sieci pojawił się już pierwszy oficjalny zwiastun Need for Speed, filmu opartego na popularnej grze video, możecie obejrzeć go poniżej:


NEED FOR SPEED
Fabuła:
„Tobey (Aaron Paul) to mechanik samochodowy i uliczny kierowca rajdowy wrobiony w przestępstwo, którego nie popełnił; postanawia wyrównać rachunki z człowiekiem, przez którego został niesłusznie skazany.”

Aktor Aaron Paul stał się sławny dzięki roli Jessego Pinkmana w serialu Breaking Bad. Czy waszym zdaniem Need for Speed pomoże jego karierze w Hollywood?

Film reżyseruje Scott Waugh. Oprócz Aarona Paula w obsadzie znaleźli się również Dominic Cooper, Imogen Poots, Scott Mescudi, Ramon Rodriguez, Michael Keaton, Rami Malek, Dakota Johnson i Harrison Gilbertson.

Data premiery: 14 marzec 2014.
:)

Need for Speed zapowiedź filmu

W sieci pojawiło się oficjalne video ukazujące kulisy nadchodzącego filmu Need For Speed, jest nawet nieco materiału z samego filmu! Obejrzyjcie poniżej:

Zwiastun filmu Need for Speed


Need for Speed – Na planie
Fabuła:
„Kierowca i mechanik Tobey (Aaron Paul), wrobiony w przestępstwo, którego nie popełnił, wychodzi z więzienia i postanawia wyrównać rachunki z człowiekiem odpowiedzialnym za jego bezpodstawne skazanie. Tobey udaje się w podróż przez kraj – to co na początku było chęcią zemsty, wkrótce okaże się drogą ku odkupieniu.”

Need for Speed z pewnością ucieszy fanów serii Szybcy i Wściekli. Samochody wyglądają świetne i możemy spodziewać się genialnych scen kaskaderskich! Jednak aktor Aaron Paul to mierny kierowca w porównaniu z boskim Vinem Dieselem…

Reżyserem filmu jest Scott Waugh (nakręcił film „Akt Odwagi”), w rolach głównych występują Aaron Paul, Dominic Cooper, Ramon Rodriguez, Rami Malek, Imogen Poots, Dakota Johnson i Scott Mescudi.

Datę premiery filmu Need For Speed zaplanowano na 14 marca 2014 roku.

Czy rozpoznajecie któryś z samochodów ukazanych w materiale video? Jakie modele zauważyliście?
:)

Need For Speed film – szpiegowskie zdjęcia

W sieci pojawiły się zdjęcia przepięknych aut z nadchodzącego filmu Need for Speed, spójrzcie niżej:

Zwiastun filmu Need For Speed – w kinach od 14 marca 2014 roku

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Uliczny kierowca (Aaron Paul) wychodzi z więzienia, po tym jak został wrobiony przez bogatego wspólnika; dołacza do wyścigu przez kraj z myślą o zemście. O planie tym dowiaduje się jego były partner i wyznacza ogromną nagrodę za jego głowę – zaczyna się wyścig.”

Wolisz czerwony czy żółty samochód?

W obsadzie znaleźli się Aaron Paul, Imogen Poots, Dominic Cooper, Michael Keaton, Ramon Rodriguez, Rami Malek, Harrison Gilbertson, Kid Cudi i Dakota Johnson. Film reżyseruje Scott Waugh.
:)

Need for Speed film Fabuła

W sieci znalazł się krótki opis fabuły nadchodzącego filmu Need For Speed:

Zwiastun filmu Need for Speed

Fabuła:
„Opowieść o kierowcy (Aaron Paul) startującym w nielegalnych wyścigach, który we własnym garażu modyfikuje drogie samochody czyniąc je szybszymi. Pewnego dnia zostaje wrobiony i trafia do więzienia po tym jak w czasie wyścigu zostaje zamordowany jego najlepszy przyjaciel, postanawia zatem zemścić się po wyjściu na wolność.”

Reżyserem filmu jest Scott Waugh (nakręcił film Act of Valor), a całość opiera się na scenariuszu autorstwa George’a Gatinsa. Oprócz Aarona Paula w filmie występują też Dominic Cooper (były kierowca NASCAR, który dzięki koneksjom z bogaczami jest w stanie przebudowywać i modyfikować supersamochody) oraz Imogen Poots (w roli handlarza rzadkich egzemplarzy aut, który robi interesy z Paulem i Cooperem).

Datę premiery filmu Need for Speed zaplanowano na 7 lutego 2014 roku.
:)

Need for Speed film

Need For Speed filmDreamworks współpracuje z Electronic Arts chcąc stworzyć film akcji oparty na Need for Speed (NFS), popularnej serii komputerowych gier wyścigowych. Dla tych co nie wiedzą, Need for Speed to najbardziej znana seria gier wyścigowych na świecie i jedna z najbardziej popularnych serii gier w historii. Reżyser Scott Waugh (poprzednio stał za kamerą w filmie Act of Valor) dowodzi całym projektem. George i John Gatins (stworzyli scenariusz filmu Giganci Ze Stali) napiszą scenariusz. Kinowa premiera planowana jest na rok 2014.

Zwiastun filmu Need for Speed

„Jestem podekscytowany powrotem do pracy z Johnem i Georgem Gatinsami, oraz z partnerami z EA; wspólnie stworzymy świetny scenariusz oparty na niesamowitej grze komputerowej, która jest niczym stworzona do adaptacji filmowycj. DreamWorks uważa to za jeden ze swoich największych priorytetów.”

Steven Spielberg, członek rady zarządczej DreamWorks

„To fantastyczne móc pracować z zespołem, który nie tylko kocha samochody, ale również jest pełen pasji przy tworzeniu hitowych filmów akcji. Ta współpraca będzie w genialny sposób wspomagana przez Dreamworks – stworzy idealny dom dla serii Need For Speeds.”

Patrick Soderlund, Electronic Arts

Nie ujawniono jeszcze oficjalnej fabuły filmu Need for Speed, więc możecie swobodnie sugerować jakie elementy z serii gier powinny zdecydowanie zostać uwzględnione w filmie! Jakie samochody chcielibyście zobaczyć? Ford Mustang, Dodge Challenger, Chevrolet Camaro, Lamborghini Murcielago, Mercedes-Benz SLR McLaren, Nissan Skyline, Mitsubishi Lancer Evolution?

Odwiedzajcie nas, a uzyskacie więcej informacji o filmie Need For Speed.
:)

Need for Speed

Need for Speed FilmNeed for Speed
Gatunek: Akcji/Thriller
Reżyseria:Scott Waugh
Główne role:
Data premiery: 2014

Więcej informacji –> Need for Speed Trailer

https://need-for-speed-movie-trailer.blogspot.com/