Mission Impossible 5

Mission Impossible 5 data premiery

Ogłoszono datę premiery filmu Mission Impossible 5: na ekrany kin wejdzie 25 grudnia 2015 roku. Na czele projektu stanął reżyser Christopher McQuarrie. W rolę Ethana Hunta ponownie wcieli się Tom Cruise. Miejmy nadzieję, że do swoich ról powrócą też Jeremy Renner, Paula Patton i Simon Pegg. Nie ujawniono jeszcze fabuły.

Zwiastun filmu Mission Impossible 5

W grudniu 2015 roku film Mission Impossible 5 będzie musiał konkurować z takimi hitami jakGwiezdne Wojny 7 i Warcraft: bitwa w box-office’ach zapowiada się krwawo!

Macie pomysły na fabułę nowej części Mission Impossible? Gdzie zostanie umieszczona akcja? W USA czy może gdzieś indziej? A ponadto, czy Ethan Hunt powinien już odejść na emeryturę i pozwolić komuś innemu dowodzić zespołem? Podzielcie się przemyśleniami!
:)

Mission Impossible 5 w reżyserii Christophera McQuarrie

Aktor Tom Cruise na swoim profilu Twitter potwierdził, że reżyser Christopher McQuarrie, został zatrudniony do nakręcenia filmu Mission Impossible 5. McQuarrie będzie reżyserował na podstawie scenariusza autorstwa Drew Pearce’a, a Tom Cruise ponownie wcieli się w legendarnego Ethana Hunta.

Zwiastun filmu Mission Impossible 5

To nie pierwszy raz gdy Christopher McQuarrie i Tom Cruise współpracują: McQuarrie nakręcił film Jack Reacher: Jednym Strzałem i napisał scenariusz do filmów Edge of Tomorrow i Walkiria – we wszystkich trzech występował Tom Cruise.

Kilka słów od Toma Cruise’a na temat reżysera:

„Jestem podekscytowany tym, że ponownie będę pracował z Chrisem McQuarrie, tym razem nad najnowszą częścią z serii Mission Impossible. Zacząłem produkcję tych filmów mając w planach to, aby każda część była realizowana przez innego reżysera. Chris to niesamowity filmowiec, który dostarczy wartkiej akcji i napięcia widowni na całym świecie, która właśnie tego spodziewa się w każdej kolejnej części Mission: Impossible.”

Tom Cruise

Podobał wam się Jack Reacher reżyserowany przez Christophera McQuarrie? Cieszycie się, że stanie za kamerą najnowszej części Mission Impossible? Podzielcie się wrażeniami!

Mission Impossible 5 powinien zadebiutować w 2015 roku. Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.
:)

Mission Impossible 5 film z Tomem Cruisem w roli głównej

Mission Impossible 5Aktor Tom Cruise ponownie wcieli się w postać Ethana Hunta w nowym filmie Mission Impossible. Zgadza się, przygotujcie się na Mission Impossible 5! Scenarzysta Drew Pearce (współtworzył scenariusz filmu Iron Man 3) został zatrudniony przez Paramount do pracy nad piątą częścią. Plotka głosi, że Christopher McQuarrie (nakręcił film Jack Reacher: Jednym Strzałem) zajmie się reżyserią.

Zwiastun filmu Mission Impossible 5

Nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery. Biorąc pod uwagę przeciętny czas produkcji, film powinien zadebiutować pod koniec 2015 roku.

Macie jakieś sugestie odnośnie fabuły filmu Mission Impossible 5? Gdzie waszym zdaniem Ethan Hunt i jego zespół powinni się udać tym razem? Może do Chin? A może ponownie do USA? Podzielcie się opiniami!

Zostańcie z nami, aby uzyskać więcej szczegółów dotyczących filmu Mission Impossible 5.
:)

Mission Impossible 5 film

Mission Impossible 5 filmMission Impossible 4, znany również pod tytułem Mission Impossible Ghost Protocol okazał się sukcesem. Zanotował sporą frekwencję kinową i z pewnością na to zasłużył: fabuła była dobra i wiele się działo. Studio Paramount planuje w przyszłości Mission Impossible 5.

Zwiastun filmu Mission Impossible 5

MI4 pierwotnie miał być ostatnim filmem z tej serii, gdzie Tom Cruise gra Ethana Hunta, a nowa postać grana przez Jeremy’ego Rennera przejmuje dowodzenie w zespole. Nie martwcie się jednak, od tamtego czasu nastąpiła zmiana planów:

„Uważam, że przekazanie pałeczki przez Ethana Hunta Jeremy’emu Rennerowi mogło być wcześniej planowane. Jednak w miarę rozwoju akcji film tak nam się spodobał, że odejście Ethana Hunta na emeryturę zostało odłożone gdzieś na bok. Tom Cruise nagle przypomniał sboei dlaczego tak bardzo kocha robić te filmy i pomyślał ‚a może chcę zrobić jeszcze więcej?’.”

Aktor Simon Pegg

A zatem możemy być prawie pewni, że Tom Cruise i Simon Pegg powrócą. Byłoby świetnie gdyby Jeremy Renner ponownie znalazł się w obsadzie. Reżyser Brad Bird powiedział, że jest otwarty na powrót za kamerę, ale jest to mało prawdopodobne ponieważ ‚zabawne w tej serii jest to, że za każdym razem zatrudniany jest do niej nowy reżyser, który ma odmienne podejście do tematu”.

Nie było jeszcze żadnego oficjalnego ogłoszenia, ale Adam Goodman, dyrektor Paramount Film Group, powiedział, że najpierw planowane jest nakręcenie Top Gun 2, a dopiero później Mission Impossible 5.

Odwiedzajcie nasz serwis, a znajdziecie więcej informacji o filmie Mission Impossible 5.
:)

Mission Impossible 5

Mission Impossible 5 FilmMission Impossible 5
Gatunek: Akcji/Eventyr/Thriller
Reżyseria:
Główne role: Tom Cruise, Simon Pegg
Data premiery: 2014

Więcej informacji –> Mission Impossible 5 Trailer

https://mission-impossible-5-movie-trailer.blogspot.com/