Medallion

Fragment z filmu Stolen, thrillera z Nicolasem Cage

Stolen film w reżyserii Simona WestaFragment zapowiadający filmu Stolen, nowy thriller w reżyserii Simona Westa, z Nicolasem Cage w roli głównej:

Film Stolen – W kinach od 14 września 2012


Stolen – Nie ma gotówki, spaliłem ją.
Fabuła:
„Były złodziej (Nicolas Cage) desperacko poszukuje zaginionej córki, która została uprowadzona i zamknięta w bagażniku jednej z taksówek.”

Nie wierzę, nie mógł spalić 10 milionów dolarów! Na pewno zatrzymał wszystko dla siebie, kierowca taksówki ma rację – na pewno schował gdzieś te pieniądze.
:)

Stolen plakat

Ujawniono nowy, międzynarodowy plakat z filmu Stolen, nowego thrillera w reżyserii Simona Westa:

Stolen z Nicolasem Cage

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


Dryfujące głowy zawsze dobrze wyglądają na plakatach, prawda?
:)

Zwiastun filmu Stolen, w którym gra Nicolas Cage

Stolen film w reżyserii Simona WestaOto najnowszy zwiastun filmu Stolen, nowego thrillera, w którym główną rolę gra Nicolas Cage:

Film Stolen


STOLEN
Fabuła:
„Były złodziej, Will Montgomery (Nicolas Cage), zostaje wypuszczony z więzienia, do którego trafił za kradzież 10 milionów dolarów. Postanawia odwiedzić swoją córkę, Riley Simms (Malin Akerman), której nie widział od ośmiu lat. Jednak jego dawny partner, uznawany przez wszystkich za martwego, porywa Riley i zamyka ją w bagażniku swojej taksówki i żąda okupu: 10 milionów dolarów, które według niego nadal znajdują się w posiadaniu Willa. Niestety nie ma on tych pieniędzy, więc musi obrabować kolejny bank. Wybucha chaos.”

Datę premiery filmu Stolen wyznaczono na 14 września 2012 roku.
:)

Stolen zwiastun

Oto pierwszy oficjalny zwiastun filmu Stolen nadchodzącego thrillera w reżyserii Simona Westa, gdzie w głównej roli występuje Nicolas Cage:

Zwiastun filmu Stolen


STOLEN
Fabuła:
„Były złodziej poszukuje swojej zaginionej córki, która została porwana i zamknięta w bagażniku jednej z taksówek.”

Mamy też kilka zdjęć:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


Nicolas Cage to nie Liam Neeson, ale i tak lepiej nie kłaść łap na jego córce, jeżeli nie chce się mieć później kłopotów!
:)

Stolen film

Spójrzcie na plakat z filmu Stolen, nadchodzącego thrillera akcji w reżyserii Simona Westa, gdzie główną rolę gra Nicolas Cage:

Zwiastun filmu Stolen

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Stolen movieSTOLEN

12 godzin, 10 milionów dolarów, 1 porwana córka

Fabuła:
„Doświadczony złodziej Will Montgomery (Nicolas Cage) został właśnie wypuszczony z więzienia po 10 latach odsiadki, kontaktuje się z nim Jonah, były wspólnik, który uprowadził 10-letniącórkę Willa i przetrzymuje ją w taksówce. Jonah odda ją wyłącznie jeżeli Will zdradzi mu miejsce, w którym ukradł 20 milionów dolarów z ich ostatniego rabunku.”

Oprócz Nicolasa Cage’a w filmie grają Malin Akerman, Danny Huston, Sami Gayle i Josh Lucas.
:)

Film Medallion

Film MedallionSimon West (wcześniej reżyserował filmy Lara Croft Tomb Raider, Mechanik), stanie za kamerą do filmu Medallion, nadchodzącego filmu akcji opartego na scenariuszu Davida Guggenheima (stworzył scenariusz do filmu Safe House). Aktor Nicolas Cage otrzymał główną rolę. W pozostałych rolach zobaczymy Malin Akerman and Danny’ego Hustona. Film będzie miał swoją premierę w roku 2012.

Zwiastun filmu Medallion

Fabuła:
„A former thief frantically searches for his missing daughter, who has been kidnapped and locked in the trunk of a New York taxi.”

Każdy obraz z udziałem Nicolasa Cage’a jest dla mnie obowiązkową pozycją, jestem jego fanem! Sądząc po tym co co widać powyżej myślę, że możemy spodziewać się historii i tempa podobnych do tego, co widzieliśmy w filmie Uprowadzona w reżyserii Luca Bessona. Jestem naprawdę ciekaw jak tym razem będą wyglądały włosy Nicolasa Cage’a! Czy spodziewacie się, że będzie to jakaś zwykła fryzura, czy też może coś nowego i fantastycznego?

Zastanawiacie się pewnie dlaczego film nosi tytuł Medallion: Nowy Jork znany jest z metalicznego symbolu, tak zwanego medalionu, umieszczonego na dachach taksówek. Medalion stanowi licencję wydaną prze miasto, która upoważnia taksówkarza do działania na obszarze Nowego Jorku. Jedynie kiedowcy z medalionem na samochodzie mogą zabierać ludzi z ulicy w dowolnej części miasta.

Tak czy inaczej, pozostańcie z nami, a dostarczymy wam więcej szczegółów na temat filmu Medallion.
:)

Medallion

Medallion FilmMedallion
Gatunek: Akcji/Thriller
Reżyseria:Simon West
Główne role: Nicolas Cage, Malin Akerman, Danny Huston
Data premiery: 2012

Więcej informacji –> Medallion Trailer

https://medallion-trailer.blogspot.com/