Maleficent

Czarownica zwiastun filmu

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu fantasy Czarownica, w którym główną rolę gra Angelina Jolie, spójrzcie poniżej:


CZAROWNICA
Fabuła:
„Studio Disney’a przygotowuje film 'Czarownica' – to nieznana historię najsłynniejszego czarnego charakteru znanego z klasyka 'Śpiąca Królewna' z 1959 roku. Piękna kobieta o czystym sercu imieniem Maleficent prowadzi spokojne życie w królewskim lesie, az pewnego dnia armia najeźdźców zakłóca harmonię tych ziem. Maleficent staje się zaciekłą obrończynią krainy, lecz w końcu zostaje bezwzględnie zdradzona – wkutek tych wydarzeń jej serce zamienia się w głaz. Żądna zemsty Maleficent stacza epicką bitwę z następcą króla i rzuca klątwę na jego nowonarodzone dziecko, Aurorę. Gdy dziewczynka dorasta, Maleficent uświadamia sobie, że Aurora stanowi klucz do pokoju w królestwie, a może nawet do prawdziwego szczęścia czarownicy.”

Uwielbiam Angelinę Jolie jako słynną wiedźmę Disney’a! Nie mogę się doczekać tego filmu!

Mamy też kilka zdjęć z filmu:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Oprócz Angeliny Jolie w obsadzie znaleźli się również: Elle Fanning, Sharlto Copley, Brenton Thwaites, Sam Riley, Peter Capaldi, Miranda Richardson, Juno Temple, Imelda Staunton i Lesley Manville.

Data premiery: 30 maj 2014.
:)

Plakat z filmu Maleficent – w roli słynnej wiedźmy Walta Disney’a występuje Angelina Jolie!

Oto pierwszy oficjalny plakat z filmu fantasy Maleficent, w którym Angelina Jolie wciela się w wiedźmę znaną z bajek Disney’a:

Zwiastun filmu Maleficent

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


MALEFICENT

Wkrótce w kinach!

Fabuła:
„Opowieść o 'Śpiącej Królewnie' opowiedziana z perspektywy złej Maleficent (Angelina Jolie); przedstawia wydarzenia, które zamieniły jej serce w głaz i zmusiły do rzucenia klątwy na księżniczkę Aurorę.”

Czy poszedłbyś z Maleficent na randkę?

Film reżyseruje Robert Stromberg. Na ekranach kin pojawi się 30 maja 2014 roku.
:)

Maleficent logo filmu i zarys fabuły

Spójrzcie na oficjalne logo promujące Maleficent, nadchodzący film w reżyserii Roberta Stromberga dla studia Disney, w którym aktorka Angelina Jolie wciela się w postać słynnej wiedźmy:

Zwiastun filmu Maleficent

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Maleficent to nieznana historia najsłynniejszego czarnego charakteru Disneya znanego z klasycznej baśni Śpiąca Królewna z 1959 roku. Piękna kobieta o czystym sercu zwana Maleficent (Angelina Jolie) prowadzi sielskie życie dorastając w leśnym królestwie, aż pewnego dnia armia najeźdźców burzy harmonię w krainie. Maleficent staje się zaciekłą obrończynią swej ojczystej ziemi, jednak ostatenicze zostaje bezwzględnie zdradzona, przez co jej nieskalane serce zamienia się powoli w kamień. Żądna zemsty Maleficent stacza niesamowitą bitwę z następcą króla najeźdźców i rzuca urok na jego nowonarodzoną córkę Aurorę. Gdy dziecko dorasta, Maleficent uświadamia sobie, że Aurora stanowi klucz do pokoju w królestwie – a może również i do szczęścia złej wiedźmy.”

Angelina Jolie opowiedziała ostatnio o tej roli podczas targów D23 Expo:


Maleficent – Angelina Jolie podczas targów D23 expo.

Oprócz Angeliny Jolie w obsadzie znaleźli się również: Sharlto Copley, Elle Fanning, Sam Riley, Imelda Staunton, Miranda Richardson, Juno Temple i Lesley Manville.

Oto wcześniej opublikowane zdjęcie Angeliny Jolie w roli Maleficent:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Maleficent film

Datę premiery filmu Maleficent zaplanowano na 2 lipca 2014 roku.
:)

Maleficent film z Angeliną Jolie

Aktorka Angelina Jolie została sfotografowana na planie zdjęciowym filmu Maleficent:

Zwiastun filmu Maleficent

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Serwis PopSugar udostępnił poniższe video:

Co sądzicie o Angelinie Jolie w roli Maleficent? Pasuje do niej, czy nie?
:)

Angelina Jolie Maleficent

Pierwsze oficjalne ujęcie aktorki Angeliny Jolie w roli czarodziejki w Maleficent, nadchodzącym filmie fantasy w reżyserii Roberta Stromberga:

Zwiastun filmu Maleficent

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Maleficent film

Fabuła:
„To nieznana dotąd historia losów najukochańszego czarnego charakteru Disneya, Maleficent, z klasycznej bajki 'Śpiąca Królewna' z 1959 roku. Film przedstawia wydarzenia, które zahartowały jej serce i zmusiły do rzucenia klątwy na dziecko, na Auroręs.”

Angelina Jolie to najbardziej seksowna czarodziejka wszechczasów! Oddałbym królestwo za to, żeby rzuciła na mnie klątwę!
:)