Labor Day

Labor Day zwiastun filmu

Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun dramatu Labor Day; scenariusz i reżyseria Jason Reitman, a w rolach głównych występują Kate Winslet i Josh Brolin:


LABOR DAY
Fabuła:
„Pogrążona w depresji samotna matka Adele i jej syn Henry oferują podwiezienie rannemu, wzbudzającemu strach mężczyźnie. Policja przeczesuje miasteczko w poszukiwaniu zbiegłego skazańca, a matka z synem poznają jego prawdziwą historię, po czym ich opcje stają się coraz bardziej ograniczone.”

Spodobał mi się ten zwiastun i z niecierpliwością oczekuję na film. Jednak nie mogę oprzeć się wrażeniu, że aktorka Kate Winslet gra tu podobną rolę do tej znanej z filmu „Lektor”, tylko że tym razem partnerujący jej mężczyzna jest starszy…

Tak czy inaczej, film wejdzie na ekrany kin 31 stycznia 2014 roku.
:)

Labor Day Kate Winslet i Josh Brolin

Oto nowy plakat promujący dramat Labor Day; scenariusz i reżyseria Jason Reitman; na plakacie widzimy Kate Winslet i Josha Brolina:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
Zdepresjonowana samotna matka Adele (Kate Winslet) i jej syn Henry (Gattlin Griffith) oferują podwiezienie rannemu, budzącemu niepokój mężczyźnie (Josh Brolin). Policja przeczesuje miasteczko w poszukiwaniu zbiega, a matka z synem odkrywają jego prawdziwą historię i w miarę upływu czasu okazuje się, że mają coraz mniej opcji.”

Wygląda na to, że matka bardzo zbliży się do tego „budzącego niepokój” brodatego mężczyzny …

Film pojawi się w kinach 31 stycznia 2014 roku.
:)

Plakat z filmu Labor Day w reżyserii Jasona Reitmana

Spójrzcie na pierwszy oficjalny plakat promujący dramat Labor Day; scenariusz i reżyseria Jason Reitman:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


LABOR DAY

Film reżysera „W Chmurach”, „Kobiety Na Skraju Dojrzałości” i „Juno”

Fabuła:
„Zdepresjonowana samotna matka Adele (Kate Winslet) i jej syn Henry proponują rannemu, wystraszonemu mężczyźnie (Josh Brolin) podwiezienie. Policja przeczesuje miasto w poszukiwaniu zbiegłego więźnia, a matka z synem poznają jego historię, co sprawia że mają coraz mniej opcji.”

W filmie występują Kate Winslet, Josh Brolin, Gattlin Griffith, Tobey Maguire, Dylan Minnette, oraz Clark Gregg.

Data premiery: 31 styczeń 2014.
:)

Fragment z filmu Labor Day, w którym grają Kate Winslet i Josh Brolin

W sieci pojawił się fragment zapowiadający Labor Day, nadchodzący dramat, w którym występują Kate Winslet, Josh Brolin, oraz Gattlin Griffith:


Labor Day – Jak daleko od waszego ogrodu biegną tory kolejowe?
Fabuła:
„Cierpiąca na depresję samotna matka Adele (Kate Winslet) i jej syn Henry (Gattlin Griffith) oferują podwiezienie rannemu, wystraszonemu mężczyźnie (Josh Brolin). Policja poszukuje w miasteczku zbiegłego skazańca, a matka i syn stopniowo poznają jego prawdziwą historię co sprawia, że mają coraz mniej możliwości.”

Josh Brolin to prawdziwy przystojniak, zgadza się?

W kinach od 31 stycznia 2014 roku.
:)

Labor Day

Labor Day FilmLabor Day
Gatunek: Dramat
Reżyseria:Jason Reitman
Główne role: Gattlin Griffith, Kate Winslet, Josh Brolin, Tobey Maguire, Dylan Minette, Brooke Smith, Clark Gregg, James Van Der Beek
Data premiery: 31. Styczeń 2014

Więcej informacji –> Labor Day Trailer

https://filmzwiastun.com/film/labor-day

Labor Day film

Oto pierwsze spojrzenie na nadchodzący dramat Labor Day; scenariusz i reżyseria Jason Reitman (nakręcił takie filmy jak Juno i W Chmurach), gdzie w rolach głównych występują: Gattlin Griffith, Kate Winslet, Josh Brolin, Tobey Maguire, Dylan Minette, Brooke Smith, Clark Gregg i James Van Der Beek:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Film opowiada o 13-letnim Henrym Wheelerze (Gattlin Griffith), który z wielkim trudem pełni rolę pana domu i opiekuje się swą matką Adele (Kate Winslet) jednocześnie mierząc się z wyzwaniami okresu dorastania. Podczas zakupów na nadchodzący rok szkolny Henry i jego matka spotykają Franka Chambersa (Josh Brolin), człowieka niezwykle ujmującego, lecz jednocześnie potrzebującego pomocy, który przekonuje ich, aby zabrali go pod swój dach, a wkrótce potem okazuje się, że jest on zbiegiem z więzienia. Wydarzenia podczas tego długiego weekendu Święta Pracy ukształtują ich do końca ich życia.”

Kate Winslet wygląda na tym zdjęciu na kompletnie zagubioną, zdecydowanie wczuła się w graną przez siebie postać. Co za wspaniała aktorka!

Datę premiery filmu Labor Day zaplanowano na 31 stycznia 2014.
:)