J. Edgar

J. Edgar fragment

J. Edgar film - 8 fragmentów z filmu J. EdgarPoniżej możecie zobaczyć serię fragmentów z J. Edgar, nadchodzącego filmu biograficznego w reżyserii Clinta Eastwooda, gdzie tytułową rolę gra Leonardo DiCaprio:

Zwiastun filmu J. Edgar


J. Edgar – Poufna tajemnica


J. Edgar – Jestem z Ciebie taka dumna.


J. Edgar – Prawo Lindbergha

Więcej fragmentów z filmu J. Edgar znajdziesz tutaj: Czytaj więcej »

J. Edgar Hoover film

J. Edgar film - J Edgar HooverWarner Bros udostępniło nowe zapowiedzi telewizyjne do filmu J. Edgar, nadchodzącej biografii dyrektora FBI, J. Edgara Hoovera:

Zwiastun filmu J. Edgar


J. Edgar – Nawet najwięksi mogą być skorumpowani.


J. Edgar – Podsłuch bez nakazu.


J. Edgar – Dochowywał ich tajemnic, kontrolował ich strach

Film „J. Edgar” reżyseruje Clint Eastwood, a w tytułową rolę wciela się Leonardo DiCaprio; jest to dramat ukazujący publiczne i prywatne życie jednej z najpotężniejszych, najbardziej kontrowersyjnych i zagadkowych postaci XX wieku.
:)

J. Edgar plakat

Spójrzcie na te dwa nowe plakaty z filmu J. Edgar, nadchodzącego obrazu biograficznego, z Leonardo DiCaprio w tytułowej roli:

Zwiastun filmu J. Edgar

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

J. Edgar przybliża nam publiczne i prywatne życie jednej z najpotężniejszych, najbardziej kontrowersyjnych i zagadkowych postaci XX wieku. Będąc twarzą sił ochrony porządku publicznego w Ameryce przez niemal pięćdziesiąt lat, J. Edgar Hoover​ (DiCaprio) budził strach i podziw, przeklinano go i czczono. Jednak za zamkniętymi drzwiami skrywał tajemnice, które mogły zniszczyć jego wizerunek, karierę i życie.
:)

J. Edgar zwiastun

Oto pierwszy zwiastun filmu J. Edgar, nadchodzącego dramatu w reżyserii Clinta Eastwooda, gdzie główne role grają Leonardo DiCaprio, Naomi Watts, Judi Dench, Armie Hammer, Josh Lucas, Ken Howard:

Zwiastun filmu J. Edgar


J. EDGAR
Fabuła:
„Film oparty na życiu J. Edgara Hoovera, człowieka, któremu przypisuje się stworzenie FBI takiego, jakim znane jest dzisiaj: wydajna, zwalczająca przestępczość organizacja osłonięta tajemnicą. Hoover założył ją w 1935 roku i pozostał jej dyrektorem aż do śmierci, w roku 1972.”

Film J. Edgar wejdzie na ekrany kin 9 listopada, 2011 roku.
:)

Leonardo DiCaprio J. Edgar

Oto pierwsze oficjalne zdjęcie aktora Leonardo DiCaPrio w roli J.Edgara Hoovera w filmie zatytułowanym J. Edgar, nadchodzącej biografii kontrowersyjnego dyrektora FBI:

Zwiastun filmu J. Edgar

(Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.)

Film wyreżyseruje Clint Eastwood.
:)