Immortals

Immortals Bogowie i Herosi bogowie olimpijscy kontra tytani

Immortals Bogowie i Herosi filmDotarliśmy do nowego fragmentu z filmu Tarsema Singha zatytułowanego Immortals Bogowie i Herosi, ta scena przedstawia krwawą walkę pomiędzy bogami z Olimpu, a Tytanami:

Zwiastun filmu Immortals Bogowie i Herosi


Immortals Bogowie i Herosi – Bogowie olimpijscy walczą z Tytanami.

Ta czarna jama wygląda jak piekło, to pewnie wejście do czeluści Tartaru.
:)

Immortals Bogowie i Herosi Luke Evans jako Zeus

Immortals Bogowie i Herosi film w reżyserii Tarsema SinghaZeus, rządzący Olimpijczykami i Olimpem niczym ojciec rodziną, stanowi punkt centralny w tym nowym materiale filmowym z filmu Immortals Bogowie i Herosi:

Zwiastun filmu Immortals Bogowie i Herosi


Immortals Bogowie i Herosi – Zeus

W rolę Zeusa wciela się aktor Luke Evans.
:)

Immortals Bogowie i Herosi fragment filmu

Immortals Bogowie i Herosi film w reżyserii Tarsema SinghaPoniżej możecie obejrzeć nową serię fragmentów z filmu Immortals Bogowie i Herosi, nadchodzącego filmu akcji, w którym główne role grają Henry Cavill, Stephen Dorff, Luke Evans, Kellan Lutz, Joseph Morgan, Freida Pinto, John Hurt, Isabel Lucas i Mickey Rourke:

Zwiastun filmu Immortals Bogowie i Herosi


Immortals Bogowie i Herosi – Minotaur


Immortals Bogowie i Herosi – Hyperion atakuje


Immortals Bogowie i Herosi – Posejdon skacze


Immortals Bogowie i Herosi – Utrzymać szereg!


Immortals Bogowie i Herosi – Tezeusz kontra Hyperion
Fabuła:
„Tezeusz to śmiertelnik wybrany przez Zeusa aby prowadzić bitwę przeciwko bezwzględnemu Królowi Hyperionowi, który plądruje całą Grecję chcąc odnaleźć broń pozwalającą na unicestwienie ludzkości.”

Immortals Bogowie i Herosi to epicka opowieść o zdradzie, zemście i przeznaczeniu, stylowa i spektakularna przygoda w 3D!
:)

Immortals Bogowie i Herosi Atena

Immortals film - AtenaTen nowy materiał filmowy z filmu Immortals Bogowie i Herosi poświęcony jest Atenie, bogini mądrości, córce Zeusa:

Zwiastun filmu Immortals Bogowie i Herosie


Immortals Bogowie i Herosi- Atena

W rolę Ateny wciela się Isabel Lucas.
:)

Freida Pinto Immortals Bogowie i Herosi

Immortals Bogowie i Herosi filmTen nowy materiał filmowy z Immortals Bogowie i Herosi koncentruje się na Fedrze – postaci, którą gra Freida Pinto:

Zwiastun filmu Immortals Bogowie i Herosi


Fedra to kapłanka wyroczni, która towarzyszy Tezeuszowi w jego wyprawie.
:)

2 nowe fragmenty z filmu Immortals Bogowie i Herosi w reżyserii Tarsema Singha

Immortals filmObejrzyjmy te dwa nowe fragmenty z nowego przygodowego filmu fantasy Tarsema Singha, zatytułowanego Immortals Bogowie i Herosi:

Zwiastun filmu Immortals Bogowie i Herosi


Immortals – Zeus


Immortals – Wiadomość dla Ciebie
Tezeusz (Henry Cavill) staje twarzą w twarz z Królem Hyperionem (Mickey Rourke).

W filmie występują: Henry Cavill, Stephen Dorff, Luke Evans, Kellan Lutz, Joseph Morgan, Freida Pinto, John Hurt, Isabel Lucas, oraz Mickey Rourke.
:)

Immortals Bogowie i Herosi fragment

Immortals Bogowie i Herosi filmDotarliśmy do pierwszego fragmentu z filmu Immortals Bogowie i Herosi, w reżyserii Tarsema Singha:

Zwiastun filmu Immortals Bogowie i Herosi


Immortals Bogowie i Herosi – Dlaczego miałbym czegoś chcieć od zdrajcy?

Aktor Mickey Rourke gra rolę króla Hyperiona, który wypowiada wojnę ludziom i prowadzi spragnioną krwi armię na morderczy marsz przez Grecję w poszukiwaniu Łuku Epirusa, umożliwiającego uwolnienie Tytanów i unicestwienie bogów oraz ludzkości
:)

Immortals Bogowie i Herosi

Spójrzcie na nową porcję cudownych zdjęć z filmu Immortals Bogowie i Herosi, nadchodzącego filmu fantasy w reżyserii Tarsema Singha:

Zwiastun filmu Immortals Bogowie i Herosi

(Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.)

Fabuła:
„Wiele lat po Tytanomachii, Tytan Hyperion (Mickey Rourke) wypowiada wojnę ludzkości. Poszukuje Łuku Epirusa, legendarnej broni stworzonej przez boga wojny, Aresa (Daniel Sharman), który pozwoli mu na uwolnienie reszty Tytanów z Tartarus i dokonanie zemsty na Olimpijczykach, którzy doprowadzili do ich upadku. Zgodnie z prastarym prawem, bogowie nie mogą opowiedzieć się za jedną ze stron w wojnie Hyperiona z ludzkością. Wszystko w rękach wieśniaka imieniem Tezeusz (Henry Cavill), wybranego przez samego Zeusa (Luke Evans), któremu towarzyszy kapłanka Phaedra (Freida Pinto) i niewolnik (Stephen Dorff), muszą oni ocalić swą ojczystą ziemię i wszystkich bogów.”

Bogowie z pewnością mają swój styl!
:)

Immortals Bogowie i Herosi Tezeusz

Immortals Bogowie i Herosi filmTen nowy materiał filmowy z Immortals Bogowie i Herosi koncentruje się na Tezeuszu (Henry Cavill):

Zwiastun filmu Immortals Bogowie i Herosi


Tezeusz to śmiertelnik wybrany przez Zeusa na przywódcę w walce z bezwzględnym Królem Hyperionem, który plądruje Grecję w celu pozyskania broni, która pozwoli na zniszczenie ludzkości.
:)

Immortals Bogowie i Herosi ścieżka dźwiękowa

Relativity Music Group ujawniło tę oto listę utworów ze ścieżki dźwiękowej do Immortals Bogowie i Herosi, nadchodzącego filmu fantasy z elementami akcji, w reżyserii Tarsema Singha:

Oryginalna ścieżka dźwiękowa z filmu Immortals Bogowie i Herosi
Muzyka w wykonaniu Craiga Armstronga.

1. Immortal and Divine
2. War in the Heavens
3. Hyperion’s Siren
4. Witness Hell
5. To Mt. Olympus
6. Enter the Oracles
7. Theseus and Phaedra
8. Poseidon’s Leap
9. This is your Calling
10. Theseus Fight the Minotaur
11. Theseus Fires the Bow
12. My Own Heart
13. Zeus’ Punishment
14. Ride to the Gates
15. In War Fathers Bury Their Sons
16. The Gods Chose Well
17. Fight So Your Name Survives
18. Battle in the Tunnel
19. Immortal Combat
20. Do Not Forsake Mankind
21. Apotheosis
22. Sky Fight / End Credits
Immortals Bogowie i Herosi piosenka - Immortals Bogowie i Herosi muzyka - Immortals Bogowie i Herosi ścieżka dźwiękowa


Mityczna ścieżka dźwiękowa z filmu Immortals Bogowie i Herosi pojawi się już 8 listopada 2011 roku.
:)

Immortals Bogowie i Herosi

Immortals filmOto nowy, świetny fragment telewizyjny Immortals. Bogowie i Herosi, nadchodzącego filmu fantasy z elementami akcji, którego reżyserem jest Tarsem Singh:

Zwiastun filmu Immortals. Bogowie i Herosi


Immortals – Bogowie i Herosi

Film jest swobodną adaptacją greckiego mitu o Tezeuszu, Minotaurze i Tytanomachii.
:)

Bogowie i Herosi międzynarodowe plakaty

Cztery nowe, międzynarodowe plakaty z filmu Bogowie i Herosi, nadchodzącego obrazu fantasy z elementami akcji w rezyserii Tarsema Singha, opartego na mitologii greckiej:

Zwiastun filmu Bogowie i Herosi

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

Wiele lat po Tytanomachii, jeden z Tytanów Hyperion (Mickey Rourke) wypowiada wojnę ludzkości. Poszukuje Łuku Epirusa, legendarnej broni stworzonej przez boga wojny Aresa (Daniel Sharman), która pozwoliłaby mu oswobodzić resztę Tytanów z rąk Tartarusa i dokonać zemsty na Olimpijczykach, którzy przyczynili się do ich upadku. Zgodnie ze starożytnym prawem bogowie nie mogą opowiedzieć się za żadną ze stron w wojnie Hyperiona z ludzkoscią. Wieśniak Tezeusz (Henry Cavill) zostaje wybrany przez Zeusa (Luke Evans) aby chronił swe rodzinne ziemie i ocalił bogów; towarzyszy mu kapłanka Fedra (Freida Pinto) i niewolnik (Stephen Dorff).
:)

Bogowie i Herosi zwiastun

Bogowie i Herosi filmPrzed wami najnowszy zwiastun Bogów i Herosów, nadchodzącego filmu fantasy pełnego akcji, którego reżyserią zajmuje się Tarsem Singh, a rolę główną gra Henry Cavill:

Zwiastun filmu Bogowie i Herosi


Grecki wojownik Tezeusz (Henry Cavill) walczy z uwięzionymi tytanami.
:)

Bogowie i Herosi plakat filmowy

Spójrzcie na ten nowy plakat z filmu Bogowie i Herosi, nadchodzącego filmu akcji z gatunku fantasy, którego reżyserią zajmuje się Tarsem Singh:

Zwiastun filmu Bogowie i Herosi

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

W filmie gra Henry Cavill jako Tezeusz.
:)

Zwiastun filmu Immortals

Immortals filmObejrzyjmy ten nowy zwiastun filmu Immortals Tarssema Singha:

Zwiastun filmu Immortals


IMMORTALS
Fabuła:
„Wiele lat po upadku Tytanów, jeden z nich, Hyperion (Mickey Rourke) wypowiada wojnę ludzkości. Poszukuje Łuku Epirusa, legendarnej broni stworzonej przez boga wojny Aresa, który pozwoliłby mu uwolnić resztę Tytanów z Tartarusu i zemścić się na mieszkańcach Olimpu za doprowadzeneie do ich upadku. Według prastarych praw bogowie nie mają prawa opowiedzieć się po jednej ze stron w wojnie Hyperiona z ludzkością. Dlatego też zadanie ochrony ojczystej ziemi i ocalenia bogów przypadnie w udziale wybranemu przez Zeusa (Luke Evans) wieśniakowi imieniem Tezeusz (Henry Cavill), któremu towarzyszy kapłanka Phaedra (Freida Pinto) oraz niewolnik (Stephen Dorff).”

Ci słabi greccy bogowie potrzebują ludzi, którzy ich uratują!
;-P