I Hate You Dad

Spadaj Tato film

Spadaj Tato filmAdam Sandler jako ojciec Andy’ego Samberga w filmie Spadaj Tato, najnowszej komedii w reżyserii Seana Andersa. Oto pierwsza zapowiedź telewizyjna:

Zwiastun filmu Spadaj Tato

Fabuła:
„Nastoletni Donny Berger (Adam Sandler) wraz ze swoją nauczycielką spłodzili syna, Hana Solo Bergera (Andy Samberg), którego Donny wychowywał do 18 urodzin chłopaka. Teraz. 30 lat później Donny potrzebuje 43.000 dolarów aby zapłacić urzędowi podatkowemu i uniknąć kary 3 lat więzienia. Han (który zmienił imię na Todd Peterson) to zamożny biznesmen, który w przeddzień swego ślubu otrzymuje miłą niespodziankę, gdy Donny pojawia się nagle by spędzić z synem trochę czasu.
Donny jest zdesperowany by dostać te 43 tysiące i próbuje w tym celu ponownie połączyć się z synem. Jest zmuszony teraz ponieść konsekwencje bycia kiepskim rodzicem w przeszłości.”

W kinach od 16 czerwca 2012 roku.
:)

That’s My Boy zwiastun

That's My Boy filmAdam Sandler i Andy Samberg w roli ojca i syna w filmie That’s My Boy (poprzedni tytuł to I Hate You Dad), nadchodzącej komedii w reżyserii Seana Andersa. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun:

Zwiastun filmu That’s My Boy


THAT’S MY BOY
Fabuła:
„Donny (Adam Sandler), będąc nastolatkiem doczekał się syna Todda (Andy Samberg), wychowywał go samotnie aż do jego 18 urodzin. Od tamtej pory nie widzieli się przez wiele lat, a teraz cały świat Todda zaczyna się walić.”

Mamy również kinowy plakat:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Film zadebiutuje w kinach 15 czerwca 2012 roku.
:)