Hummingbird

2 fragmenty z filmu Koliber, w którym występuje Jason Statham

Przed chwilą trafiłem na dwa fragmenty zapowiadające film Koliber, thriller akcji, w którym występuje Jason Statham:

Zwiastun filmu Koliber


Koliber – Obawiam się, że spóźniłeś się na zupę.


Koliber – Spóźnisz się na pociąg.
Fabuła:
„Bezdomny i uciekający przed sądem wojskowym były żołnierz sił specjalnych (Jason Statham) przemierza półświatek Londynu i przyjmuje tożsamość innego człowieka — staje się aniołem zemsty.”

Jason Statham potrafi świetnie walczyć! Dom (Vin Diesel) musi ciężko trenować, jeżeli ma mieć jakiekolwiek szans w walce ze Stathamem w filmie Szybcy i Wściekli 7!

Data premiery: 28 czerwiec 2013.
:)

Koliber ścieżka dźwiękowa

Spójrzcie na oficjalną listę utworów ze ścieżki dźwiękowej do nadchodzącego thrillera akcji Koliber; scenariusz i reżyseria Steven Knight, w roli głównej występuje Jason Statham:

Oryginalna ścieżka dźwiękowa z filmu Koliber
Muzykę skomponował Dario Marianelli.

1. Chased
2. The Apartment
3. Cash!
4. Malka Moma Si Se Bogu Moli – Philip Koutev National Ensemble Choir
5. Getting Better
6. Do You Want To Work?
7. Joey’ s Career
8. Isabel Is Dead
9. The Italian Restaurant
10. Nun In Red
11. The Lorry
12. Crazy Patch
13. At The Ballet
14. Hummingbirds
Koliber piosenka - Koliber muzyka - Koliber ścieżka dźwiękowa - Koliber muzyka filmowa

Zarys fabuły:
„Bezdomny były żołnierz sił specjalnych, uciekający przed sądem wojskowym, przemierzający przestępczy półświatek Londynu, przyjmuje tożsamość innego człowieka — zmieniając się tym samym w anioła zemsty.”

Ścieżka dźwiękowa z filmu Koliber zadebiutuje w Wielkiej Brytanii 25 czerwca 2013.
:)

Zwiastun filmu Redemption, w którym gra Jason Statham

Oto dwa nowe plakaty z Redemption, znanego również jako Hummingbird (tytuł brytyjski), nadchodzącego thrillera akcji, w którym występuje Jason Statham:

Zwiastun filmu Hummingbird

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Bezdomny były żołnierz sił specjalnych ucieka przed sądem wojskowym; poruszając się po kryminalnym półświatku Londynu przyjmuje tożsamość innego człowieka – zmienia się tym samym w mściwego anioła.”

Oto zwiastun filmu Redemption, jeżeli jeszcze go nie widzieliście:

Scenariusz i reżyseria Steven Knight.
:)

2 nowe plakaty z filmu Hummingbird

Aktor Jason Statham zagra w nowym thrillerze akcji zatytułowanym Hummingbird, scenariusz i reżyseria Steven Knight. Dwa poniższe plakaty pochodzą z Rosji:

Zwiastun filmu Hummingbird

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Bezdomny były żołnierz sił specjalnych (Jason Statham) ucieka przed sądem wojskowy, a przemierzając przestępcze podziemi Londynu korzysta z okazji i przejmuje tożsamość innego człowieka — zmienia się tym samym w anioła zemsty.”

Jason Statham nie potrzebuje broni palnej, to dla niego zaledwie modny dodatek!
:)

Jason Statham Hummingbird

Znajomy fan filmów odnalazł dwa plakaty z Hummingbird, nadchodzącego thrillera akcji w reżyserii Stevena Knighta, gdzie w głównej roli występuje Jason Statham:

Zwiastun filmu Hummingbird

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


HUMMINGBIRD

Fabuła:
„Bezdomy, uciekający przed sądem wojennym były żołnierz sił specjalnych przemierza przestępcze podziemie Londynu i korzystając z okazji przejmuje tożsamość innego człowieka — zmienia się wskutek tego w anioła zemsty.”

Lubicie Jasona Stathama? Jest dobrym aktorem? A może jedynie zabawnym, zwariowanym aktorem?
:?

Hummingbird rumuński plakat

Spójrzcie na rumuński plakat z filmu Hummingbird, nadchodzącego thrillera, w którym występuje Jason Statham:

Zwiastun filmu Hummingbird

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Bezdomny ucieka przed wysłannikiem sądu wojennego, jest byłym żołnierzem sił specjalnych poruszającym się w półświatku przestępczym Londynu; pewnego dnia przejmuje tożsamość innego mężczyzny i przeradza się w mściciela.”

Pewnie rozpoznajecie Londyn w tle: widzicie wieżowiec przy 30 St Mary Axe (nieformalnie zwany „Gherkinem”)? Ten budynek jest symbolem miasta i stanowi jeden z najlepszych przykładów współczesnej architektury.
:?

Zwiastun i plakat z filmu Hummingbird, w którym występuje Jason Statham

Oto pierwszy oficjalny zwiastun filmu Hummingbird, nowego thrillera; scenariusz i reżyseria Steven Knight, w roli głównej Jason Statham:

Film Hummingbird


HUMMINGBIRD
Fabuła:
„Joey Jones (Jason Statham), bezdomny po ucieczce sprzed sądu wojennego, to były żołnierz sił specjalnych uwięziony w przestępczym podziemiu Londyny. Gdy nadarza mu się okazja przejęcia tożsamości innego człowieka, zmienia się w anioła zemsty.”

Jason Statham wygląda o wiele lepiej z gładko ogoloną głową. Film zapowiada się interesująco, z pewnością obejrzę Hummingbird!

Oto plakat z filmu:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Film pojawi się w brytyjskich kinach 10 maja 2013 roku.
:)

Hummingbird film

Reżyser Steven Knight pracuje nad Hummingbird, nowym thrillerem opartym na scenariuszu, który sam stworzył. W filmie gra Jason Statham, wcielający się w postać weterana wojennego, który stał się londyńczykiem z wyższych sfer, a teraz musi powrócić do swej brutalnej przeszłości po tym, jak zamordowano jego partnerkę. Datę premiery filmu Hummingbird zaplanowano na 15 marca 2013 roku.

Zwiastun filmu Hummingbird

Oto oficjalne ujęcie Jasona Stathama w filmie Hummingbird:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)
Fabuła:
„Od czasu gdy jego jednostka została rozerwana na strzępy przez ostrzał artyleryjski w Afganistanie, Joey Jones (Jason Statham) żył na ulicach Londynu próbując zapomnieć o przeszłości i unikając kłopotów. Uciekając przed bezwględnym gangiem włamuje się do mieszkania bogatego człowieka w Convent Garden i przyjmuje jego arystokracką tożsamość. Gdy Joey zamierza wyprostować sprawy ze swoimi przyjaciółmi i sponsorką Siostrą Cristiną, jego ciężarna partnerka zostaje znaleziona martwa w rzece. Teraz Joey musi wykorzystać swe kontakty w chińskiej mafii, aby odnaleźć sprawcę i nie cofnie się przed niczym, zanim sprawiedliwości nie stanie się za dość.”

Dobry thriller o złamanym człowieku z trudną przeszłością, walczącym o to co słuszne, nawet jeżeli ma to oznaczać zdradzenie własnych zasad. Aktor Jason Statham z pewnością pasuje do tej roli! Jestem pewien, że po raz kolejny zobaczymy jego kunszt aktorski w akcji.

Już wkrótce kolejne informacje o filmie Hummingbird.
:)

Hummingbird

Steven KnightHummingbird
Gatunek: Thriller
Reżyseria:Steven Knight
Główne role: Jason Statham
Data premiery: 15. Marzec 2013

Więcej informacji –> Hummingbird Trailer

https://hummingbird-movie-trailer.blogspot.com/