Homefront

Homefront plakat filmowy

Oto francuski plakat z filmu Homefront, nadchodzącego thrillera akcji w reżserii Gary’ego Fiedera, gdzie w rolach głównych występują Jason Statham i James Franco:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Były agent DEA (Jason Statham) przenosi się wraz z rodziną do spokojnego miasteczka, gdzie wkrótce wplątuje się w walkę z miejscowym handlarzem metamfetaminy (James Franco).”

Jak daleko posuniesz się by chronić swoją rodzinę? Masz jakieś granice?

Najnowszy zwiastun filmu Homefront: Czytaj więcej »

2 fragmenty z filmu Homefront, thrillera akcji, którego scenariusz napisał Sylvester Stallone

Poniżej znajdziecie dwa fragmenty zapowiadające Homefront, nadchodzący thriller akcji w reżyserii Gary’ego Fledera, scenariusz napisał Sylvester Stallone (w oparciu o powieść autorstwa Chucka Logana):


Homefront – Tęsknię za mamą!


Homefront – Tutejsi ludzie zdolni są do różnych głupot…
Fabuła:
„Były agent DEA (Jason Statham) przeprowadza się z rodziną do spokojnego miasteczka, gdzie wkrótce zadziera z miejscowym metamfetaminowym lordem (James Franco).”

Jestem pewien, że Jason Statham skopie tyłek Jamesowi Franco. Ale jak sądzicie, kto wygrałby gdyby narkotykowym lordem był Walter, znany też jako Heisenberg z serialu Breaking Bad?

W kinach od 27 listopada 2013.
:)

Homefront zwiastun filmu

Spójrzcie na poniższy pełen akcji zwiastun dla dorosłych filmu Homefront, nadchodzącego thrillera, w którym występują Jason Statham i James Franco:


HOMEFRONT
Fabuła:
” W roli głównej Jason Statham jako były agent zwalczający narkotyki, Phil Broker, rodzinny cżłowiek, który przenosi się wraz z córką do pozornie spokojnej okolicy chcąc uciec od kłopotliwej przeszłości. Jednakże wszystko ulega zmianie gdy odkrywa on, że małym miasteczkiem rządzą narkotyki i przemoc. Wkrótce okaże się, że sojcjopatyczny lord metamfetaminy, Gator Bodine (James Franco) zagrozi życiu Brokera i jego córeczki, czym zmusi agenta do podjęcia działań jeżeli chce ocalić swoją rodzinę i miasteczko.”

Jest również nowy plakat:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Film reżyseruje Gary Flede. Sylvester Stallone (zgadza się – włoski ogier!) napisał scenariusz na podstawie powieści Chucka Logana.

Komu kibicujesz: Jasonowi Stathamowi czy Jamesowi Franco?

W kinach od 27 listopada 2013.
:)

Homefront plakat

Ujawniono nowy plakat promujący thriller akcji Homefront, w którym występują Jason Statham i James Franco:

Zwiastun filmu Homefront

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


HOMEFRONT

Jak daleko się posuniesz, aby ochronić swój dom?

Fabuła:
„Życie Phila Brokera (Jason Statham), agenta DEA niskiego szczebla, zostaje wywrócone do góry nogami, gdy na swojej drodze spotyka grupę przemytników narkotyków dowodzonych przez Gatora (James Franco), lorda handlującego metamfetaminą.”

Oto zwiastun filmu Homefront, jeżeli jeszcze go nie widzieliście: Czytaj więcej »

Zwiastun filmu Homefront, w którym występują Jason Statham i James Franco

Obejrzyjmy pierwszy oficjalny zwiastun filmu Homefront, nadchodzącego thrillera akcji, w którym Jason Statham zmierzy się z Jamesem Franco:

Film Homefront


HOMEFRONT
Fabuła:
„Phil Broker (Jason Statham), podrzędny agent DEA staje się świadkiem tego, jak jego życie wywraca się do góry nogami gdy staje na drodze przemytników narkotyków dowodzonych przez Gatora (James Franco), metamfetaminowego lorda.”

James Franco to tylko mięczak, nie ma żadnych szans z Bogiem Stathamem!

Oto plakat promujący film:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


HOMEFRONT

Jak daleko się posuniesz, aby ochronić swój dom?

Datę premiery filmu Homefront wyznaczono na 27 listopada 2013.
:)

Homefront film

Aktor Jason Statham otrzymał główną rolę w Homefront, nadchodzącym thrillerze akcji, opartym na powieści autorstwa Chucka Logana, o tym samym tytule. Scenariusz napisał sam Sylvester Stallone, który jest również producentem filmu. Reżyser Gary Fleder realizuje projekt dla studia Millennium Films. Nie ustalono jeszcze oficjalnej daty premiery.

Zwiastun filmu Homefront

Spójrzcie na pierwszy, oficjalny plakat zwiastujący film Homefront, został pokazany na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Homefront opowiada o losach agenta Wydziału do Walki z Narkotykami (ang. DEA), który wraz z rodziną przenosi się do małego miasteczka i zostaje zmuszony do przerwania emerytury, gdy jego najbliższym i sąsiadom zaczynają zagrażać przemtycnicy narkotyków.”

Poważnie, nie zadziera się z Jasonem Stathamem, a tym bardziej z jego rodziną! Ci przemytnicy drogo zapłacą za swoje występki. Statham to niezwyciężony wojownik: unicestwi ich wszystkich!

Odwiedzajcie nasz serwis, a dostarczymy wam kolejnych szczegółów dotyczącychc filmu Homefront.
:)

Homefront

Homefront FilmHomefront
Gatunek: Akcji/Thriller
Reżyseria:Gary Fleder
Główne role: Jason Statham
Data premiery: 2014

Więcej informacji –> Homefront Trailer

https://homefront-movie-trailer.blogspot.com/