Hansel and Gretel Witch Hunters

Hansel i Gretel Łowcy Czarownic ścieżka dźwiękowa

Spójrzcie na oficjalną listę utworów ze ścieżki dźwiękowej do filmu Hansel i Gretel Łowcy Czarownic, nadchodzącego filmu fantasy w reżyserii Tommy’ego Wirkoli; w rolach głównych występują Jeremy Renner i Gemma Arterton:

Oryginalna ścieżka dźwiękowa z filmu Hansel i Gretel Łowcy Czarownic
Muzykę skomponował Atli Orvarsson.

1. The Witch Hunters
2. Business Is Good
3. Trolls Serve Witches
4. Lost Children Crying, Vol. 2
5. You Do the Bleeding
6. There Are Good Witches in the World
7. This Place Could Use a Bit of Color
8. Goodbye Muriel
9. Don’t Eat the Candy
10. Burn ‘Em All
11. White Magic
12. Shoot Anything That Moves
13. The Fairy Tale
14. Augsburg Burns
Hansel i Gretel Łowcy Czarownic piosenka - Hansel i Gretel Łowcy Czarownic muzyka - Hansel i Gretel Łowcy Czarownic ścieżka dźwiękowa - Hansel i Gretel Łowcy Czarownic muzyka filmowa

Poniżej możecie posłuchać fragmentów utworów ze ścieżki dźwiękowej:

Ścieżka dźwiękowa z filmu Hansel i Gretel Łowcy Czarownic zadebiutuje 22 stycznia 2013.
:)

Hansel i Gretel Łowcy Czarownic – Nie jedz cukierka!

Poniżej znajdziecie dwa nowe fragmenty z filmu Hansel i Gretel Łowcy Czarownic, nadchodzącego dzieła fantasy, w którym grają Gemma Arterton i Jeremy Renner:

Zwiastun filmu Hansel i Gretel Łowcy Czarownic – klasyczna bajka w nowej wersji!


Hansel i Gretel Łowcy Czarownic – Bez względu na wszystko nie jedz cukierka!


Hansel i Gretel Łowcy Czarownic – Zaproszenie
Fabuła:
„Mroczna wersja znanej bajki, rodzeństwo Hansel i Gretel stanowi przerażający duet łowców nagród, który śledzi i zabija czarownice z całego świata.”

Jeżeli nie możemy zjeść cukierka, to czy przynajmniej moglibyśmy spróbować ciasteczka Gemmy Arterton?

W kinach od 25 stycznia 2013.
:?

Hansel i Gretel zwiastun

Hansel i Gretel zabijają wiedźmy zawodowo w filmie Hansel i Gretel Łowcy Czarownic, nowym dziele fantasy w reżyserii Tommy’ego Wirkoli. Oto najnowszy zwiastun w wersji dla dorosłych:

Hansel i Gretel Łowcy Czarownic – Klasyczna bajka, nowa wersja!

Fabuła:
„Mroczna wersja klasycznej bajki, Hansel i Gretel tworzą parę łowców nagród, która tropi i zabija wiedźmy z całego świata.”

Zgodnie z dzisiejszymi standardami osoby oskarżone o uprawianie magii miały zaledwie kilka praw. Hansel i Gretel po prostu mordowali te szalone, zagubione istoty zamiast spróbować uwolnić je od złego wpływu… Ale nie zamierzam narzekać, dzięki temu film dostarczy nam więcej zabawy!
:)

Hansel i Gretel Łowcy Czarownic zapowiedź TV

Pamiętacie Jasia i Małgosię? Tak, chodzi o te dzieci z bajki! Nieco wydorośleli i teraz tworzą parę łowców nagród, którzy tropią i zabijają wiedźmy. Nie wierzycie? Obejrzyjcie najnowszą telewizyjną zapowiedź filmu Hansel i Gretel Łowcy Czarownic:

Zwiastun filmu Hansel i Gretel Łowcy Czarownic


Hansel i Gretel Łowcy Czarownic – To nie jest zwykła wiedźma!
Fabuła:
„Burmistrz Augsburga w Niemczech zatrudnia Hansela i Gretel, aby pomogli mu oczyścić miasto i okolice z wpływu złej czarownicy (Famke Janssen), która planuje poświęcić wiele dzieci podczas nadchodzącego zlotu czarownic, już za dwa dni, w noc ‚Krwawego Księżyca’. Co więcej, dwójka bohaterów musi poradzić sobie z brutalnym Szeryfem Berringerem (Peter Stormare), który objął władzę w Augsburgu i na własną rękę prowadzi oddzielne polowanie na wiedźmy.”

Reżyserem filmu jest Tommy Wirkola, a całość oparto na scenariuszu, który współtworzył on wraz z Dante Harperem. W kinach od 25 stycznia 2013.
:)

Hansel i Gretel Łowcy Czarownic tajwański plakat

Ten nowy plakat do filmu Hansel i Gretel Łowcy Czarownic pochodzi z Tajwanu:

Zwiastun filmu Hansel i Gretel Łowcy Czarownic

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„W tej mrocznej wersji znanej bajki, Jaś i Małgosia tworzą zespół przerażających łowców nagród, który tropi i zabija czarownice z całego świata.”

Film reżyseruje Tommy Wirkola, a w rolach głównych występują Gemma Arterton i Jeremy Renner.

W kinach od 25 stycznia 2013.
:)

Zwiastun i plakat filmu Hansel i Gretel Łowcy Czarownic, w którym grają Jeremy Renner i Gemma Arterton

Pojawił się pierwszy oficjalny plakat z filmu Hansel i Gretel Łowcy Czarownic, nadchodzącego dzieła fantasy, w którym grają Jeremy Renner i Gemma Arterton:

Film Hansel i Gretel Łowcy Czarownic w reżyserii Tommy’ego Wirkoli.

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


HANSEL I GRETEL ŁOWCY CZAROWNIC

Klasyczna opowieść, nowa wersja!

Jest też zwiastun tylko dla dorosłych:

Fabuła:
„Mroczna wersja klasycznej bajki, w której Jaś i Małgosia stają się łowcami nagród tropiącymi i zabijającymi czarownice z całego świata.”

Film Hansel i Gretel Łowcy Czarownic wejdzie na ekrany kin 25 stycznia 2013 roku.
:)

Hansel and Gretel Łowcy Czarownic zwiastun

Jeremy Renner i Gemma Arterton zagrają główne role w Hansel and Gretel Łowcy Czarownic, pełnym akcji filmie fantasy, który opowie o Jasiu i Małgosi 15 lat po traumatycznych przeżyciach w piernikowej chacie. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy oficjalny zwiastun filmu Hansel and Gretel Łowcy Czarownic:

Film Hansel and Gretel Łowcy Czarownic


HANSEL AND GRETEL ŁOWCY CZAROWNIC
Fabuła:
„Akcja filmu Hansel & Gretel: Łowcy Czarownic Hunters dzieje się 15 lat po wydarzeniach w piernikowej chacie. Jaś i Małgosia to teraz dwójka wyszkolonych łowców nagród chcąca zlikwidować grupę wiedźm.”

O tak, Jaś i Małgosia stali się ekspertami w walce! Spalmy jakieś czarownice!

Reżyserem filmu jest Norweg Tommy Wirkola (nakręcił film Dead Snow). Datę premiery filmu Hansel and Gretel Łowcy Czarownic zaplanowano na 11 stycznia 2013 roku.
:)

Jeremy Renner i Gemma Arterton jako Jaś i Małgosia

Pierwsze oficjalne zdjęcie Jeremy’ego Rennera i Gemmy Arterton w filmie Hansel and Gretel Witch Hunters:

Zwiastun filmu Hansel and Gretel Witch Hunters

(Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.)

Hansel and Gretel Witch Hunters


Losy Jasia (Jeremy Renner) i Małgosi (Gemma Arterton) 15 lat po traumatycznych wydarzeniach w piernikowej chacie, rodzeństwo wyrosło na parę mściwych łowców nagród, poświęconych wytępianiu wiedźm. Przez lata stali się perfekcyjnymi łowczymi, słyną z mistrzostwa w tropieniu i zabijaniu swych ofiar. Mimo, że nadal przeżywają koszmar z dzieciństwa, to ich praca jest stosunkowo łatwa, gdyż z nieznanych przyczyn żadne negatywne zaklęcia i klątwy nie mają na nich wpływu. Burmistrz miasteczka Augsburg zatrudnia ich do pozbycia się złej czarodziejki (Famke Janssen) z miasta i okolicznych lasów, która planuje poświęcić wiele miejscowych dzieci podczas zlotu czarownic z okazji zbliżającej się nocy ‚Krwawego Księżyca’. Co gorsza, para rodzeństwa musi się też zmierzyć z brutalnym Szeryfem Berringerem (Peter Stormare), który przejął władzę w Augsburg i na własną rękę organizuje chaotyczne polowanie na wiedźmy.
:)