GI Joe 3

GI Joe 3

GI Joe 3 FilmGI Joe 3
Gatunek: Akcji/Thriller
Reżyseria:John M. Chu
Główne role: Dwayne Johnson, Ray Park, Byung-hun Lee
Data premiery: 2016

Więcej informacji –> GI Joe 3 Trailer

https://filmzwiastun.com/film/gi-joe-3

GI Joe 3 film

GI Joe 3 zwiastun filmuGI Joe 2 Odwet poradził sobie nieźle w kinach: zarobił już ponad 365 milionów dolarów na całym świecie przy budżecie wynoszącym około 130 milionów, a więc zysk jest całkiem niezły. Jest to seria, która podoba się szerokiej publiczności. Nie dziwi zatem fakt, że Paramount Pictures i MGM planują trzecią część. Powstanie film GI Joe 3. Reżyser John M. Chu, który nakręcił GI Joe 2, powróci do pracy przy kolejnej części.

Nie ujawniono jeszcze fabuły. Właściwie nie zatrudniono jeszcze nawet scenarzysty. Jednak z pewnością Cobra Commander ponownie będzie próbował zapanować nad światem, a aktorzy Dwayne Johnson, Ray Park i Byung-hun Lee prawdopodobnie powrócą do swoich ról. Krąży plotka, że Baroness (w pierwszej części grała ją Sienna Miller) powróci przy okazji GI Joe 3. Czy aktorka Sienna Miller ponownie wcieli się w tę postać?

Skoro Storm Shadow jest skłócony z organizacją Cobra, to czy dołączy do Snake Eyes i reszty GI Joe? Snake Eyes i Storm Shadow tworzyliby świetny duet!

Macie jakieś pomysły odnośnie fabuły filmu GI Joe 3? Podzielcie się nimi!

Odwiedzajcie nasz serwis, a znajdziecie tu więcej informacji o filmie GI Joe 3!
:)