Elysium

Film Elizjum – Max (Matt Damon) kontra Kruger (Sharlto Copley)

Nowy materiał poświęcony Elizjum, nowemu filmowi science-fiction od reżysera filmu Dystrykt 9, koncentruje się na Krugerze – czarnym charakterze granym przez aktora Sharlto Copleya (grał główną rolę w filmie Dystrykt 9):

Zwiastun filmu Elizjum

Sharlto Copley i Matt Damon walczą ze sobą w nadchodzącym thrillerze Neilla Blomkampa – Elizjum. Kruger jest całkiem innym czarnym charakterem niż wszyscy, których znałeś do tej pory.

Jest również nowa, niesamowita zapowiedź telewizyjna:


Elizjum – Max (Matt Damon) kontra Kruger (Sharlto Copley)
Fabuła:
„Rok 2154, najbogatsi zamieszkują stację kosmiczną podczas gdy reszta populacji gnieździ się na zrujnowanej Ziemi; pewien człowiek (Matt Damon) podejmuje misję, która może przynieść równowagę tym dwóm przeciwstawnym światom on a mission that could bring equality to the polarized worlds.”

Reżyser Neill Blomkamp to mistrz science-fiction: zawsze opowiada świetne historie i zdecydowanie wie jak pokazać je na wielkim ekranie.

Data premiery: 16 sierpień 2013.
:)

2 fragmenty z filmu Elizjum

Dotarliśmy do dwóch nowych fragmentów z filmu Elizjum, nowego widowiska science-fiction od reżysera Neila Blomkampa, w którym występują Matt Damon, Jodie Foster, Sharlto Copley, William Fichtner, Alice Braga i Diego Luna:

Zwiastun filmu Elizjum – W kinach od 16 sierpnia 2013


Elizjum – On nie śpi.


Elizjum – Kruger
Fabuła:
„Rok 2154. Najbogatsi zamieszkują stację kosmiczną, podczas gdy reszta ludzkości gnieździ się na zrujnowanej Ziemi. Pewien człowiek podejmuje misję, która może przywrócić równowagę tym dwóm przeciwstawnym światom.”

Drugi fragment jest całkowicie nierealny. Nie ma mowy, że zwykła rakieta z wyrzutni ręcznej tak szybko dosięgnęłaby tego statku! To głupie, dlaczego ktoś na Ziemi miałby zniszczyć ten statek? Wystrzelenie pocisku z kosmosu byłoby znacznie bardziej skuteczne!

Tak czy inaczej, film nadal zapowiada się wspaniale!

Data premiery: 16 sierpień 2013.
:)

Nowy fragment z filmu Elizjum, w którym występuje Matt Damon

Matt Damon wykorzystuje swoją super-broń przeciwko cholernemu humanoidowi w nowym fragmencie z filmu science-fiction Elizjum; scenariusz i reżyseria Neill Blomkamp (nakręcił Dystrykt 9):

Zwiastun filmu Elizjum


Elizjum – Ludzie kontra robot: 1 – 0
Fabuła:
„Rok 2154. Najbogatsi zamieszkują stację kosmiczną podczas gdy reszta ludzkości gnieździ się na zrujnowanej Ziemi; pewien człowiek podejmuje misję, która może przynieść równowagę tym przeciwstawnym światom.”

O tak! Ten robot został rozbity na małe kawałeczki: Matt Damon rządzi! Gdzie mogę sobie kupić taką broń?

Jest również nowa zapowiedź telewizyjna:


Elizjum – Czas wszystko zmienić.

Film wejdzie na ekrany kin 16 sierpnia 2013.
:)

Elizjum fragment

Dzięki serwisowi Yahoo Movies mamy dla was pierwszy fragment z Elizjum, filmu science-fiction, w którym występują Matt Damon, Jodie Foster i Sharlto Copley, a całość rozgrywa się w dystopijnym świecie:

Zwiastun filmu Elizjum


Elizjum – Mogę wyjaśnić co się stało!
Fabuła:
„Rok 2154. Najbogatsi zamieszkują stację kosmiczną, podczas gdy reszta ludzkości gnieździ się na zrujnowanej Ziemi; pewien człowiek podejmuje misję, która może przywróć balans tym dwóm przeciwstawnym światom.”

Ciężko odróżnić robota-biurokratę od zwykłego człowieka, prawda? Czy tak wygląda postęp?

Data premiery: 16 sierpień 2013.
:)

Elysium – On może ocalić nas wszystkich!

Ten plakat chce, żebyśmy uwierzyli, że Matt Damon to nowy zbawca ludzkości:

Zwiastun filmu Elizjum

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


ELIZJUM

On może ocalić nas wszystkich.

Od reżysera filmu Dystrykt 9.

Fabuła:
„Rok 1254. Najbogatsi zamieszkują stację kosmiczną, a reszta ludzkości gnieździ się na zrujnowanej Ziemi; pewien człowiek podejmuję misję, która może przynieść równowagę tym dwóm przeciwstawnym światom.”

W świecie pokazanym w filmie Elizjum Ziemia zmieniła się w piekło… a Matt Damon umyślnie sprowadzi nieco tego piekła na niesamowitą stację kosmiczną Elizjum. Czy to sprawia, że jest zbawcą, czy też barbarzyńskim wandalem?

W kinach od 16 sierpnia 2013.
:)

Świat w Elizjum

Nowy materiał poświęcony filmowi Elizjum; tym razem reżyser Neil Blomkamp, Matt Damon i Jodie Foster opowiadają o dystopijnej przyszłości, w której osadzona została akcja filmu:

Zwiastun filmu Elizjum


Elizjum – Budowanie świata.
Fabuła:
„Rok 2154. Najbogatsi zamieszkują stację kosmiczną, podczas gdy reszta ludzkości gnieździ się na zrujnowanej Ziemi; pewien człowiek podejmuje się misji, która może przynieść równowagę między dwoma światami.”

Miejmy nadzieję, że wierzący w nadchodzącą zagładę się mylą! Dystopijne światy stanowią doskonałą kanwę dla rozrywki, ale z pewnością nie chciałbym żyć w takich czasach! A Ty?

Data premiery: 16 sierpień 2013.
:)

Elizjum ruchomy plakat

Dzięki uprzejmości Sony Pictures możemy zaprezentować wam plakat promujący nadchodzący film science-fiction zatytułowany Elizjum; scenariusz i reżyseria Neill Blomkamp:

Zwiastun filmu Elizjum

Fabuła:
„Rok 2154. Najbogatsi zamieszkują nowoczesną stację kosmiczną, a reszta ludzkości gnieździ się na zniszczonej Ziemi; pewien człowiek (Matt Damon) podejmuje misję, która może zrównoważyć te dwa przeciwstawne światy.”

Mozaikowe plakaty są bardzo modnym sposobem na promocję w Hollywood!

Data premiery: 16 sierpień 2013.
:)

Elizjum ścieżka dźwiękowa

Dotarliśmy do oficjalnej listy utworów ze ścieżki dźwiękowej do filmu science-fiction Elizjum; scenariusz i reżyseria Neill Blomkamp (nakręcił Dystrykt 9), w roli głównej Matt Damon

Oryginalna ścieżka dźwiękowa z filmu Elizjum
Muzykę skomponował Ryan Amon.

1. Heaven and Earth
2. Fire Up The Shuttle
3. Unauthorized Entry
4. Deportation
5. Darkness
6. Things to Come
7. You Said You’d Do Anything
8. A Political Sickness
9. Arming Projectile
10. Zero Injuries Sustained
11. I’d Like Them Dead
12. You Have No Idea
13. The Raven
14. Let the Girls Out
15. I Don’t Want to Die
16. Matilda
17. Step Aboard
18. Heading to Elysium
19. Keep Them Busy
20. When He Wakes Up
21. We Do the Hanging
22. Kruger Suits Up
23. The Armory
24. I’m Right Behind You
25. Fire and Water
26. The Gantry
27. Breaking a Promise
28. Elysium
29. New Heaven, New Earth
Elizjum piosenka - Elizjum muzyka - Elizjum ścieżka dźwiękowa - Elizjum muzyka filmowa

Zarys fabuły:
„Rok 2154, najbogatsi zamieszkują stację kosmiczną, podczas gdy reszta pozostaje na zrujnowanej Ziemi; pewien człowiek podejmuje misję, która może przywrócić balans dwóm światom.”

Ścieżka dźwiękowa z filmu Elizjum zostanie wydana 6 sierpnia 2013.
:)

Elizjum nowy zwiastun

Nowy zwiastun Elizjum, nadchodzącego filmu science-fiction w reżyserii Neilla Blomkampa, twórcy Dystryktu 9:

Film Elizjum


ELIZJUM
Fabuła:
„Rok 2154, najbogatsi zamieszkują stację kosmiczną podczas gdy reszta ludzkości pozostaje na zrujnowanej Ziemi; pewien człowiek podejmuje misję, która może przynieść równowagę tym dwóm pzeciwstawnym światom.”

Czy waszym zdaniem postać grana przez Matta Damona w filmie Elizjum jest cyborgiem? A może to tylko zwykły człowiek używający egzoszkieletu?

Data premiery: 16 sierpień 2013.
:)

Nowy plakat z filmu Elizjum, w którym występuje Matt Damon

Dzięki Yahoo Movies możemy przedstawić wam plakat z Elizjum, nadchodzącego filmu science-fiction z Mattem Damonem w roli głównej:

Zwiastun filmu Elizjum

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


ELIZJUM

Od reżysera filmu Dystrykt 9.

Fabuła:
„Rok 2154, najbogatsi zamieszkują stację kosmiczną, a reszta ludzkości pozostaje na zniszczonej Ziemi; pewien człowiek podejmuje misję, która może przywrócić balans dwóm przeciwstawnym światom.”

Zamazany krąg w tle to tak naprawdę Elizjum, stacja kosmiczna, na której bogacze mogą cieszyć się życiem z dala od reszty ludzi.

W kinach od 16 sierpnia 2013 roku.
:)

Elizjum zwiastun filmu

Najnowszy, dłuższy zwiastun nadchodzącego filmu science-fiction Elizjum, jest świetny, musicie to zobaczyć; scenariusz i reżyseria Neill Blomkamp, w roli głównej występuje Matt Damon:

Film Elizjum, w którym występują Matt Damon, Jodie Foster i Sharlto Copley

Fabuła:
„Rok 2159, istnieją dwie klasy ludzi: bardzo bogaci, zamieszkujący prestiżową stację kosmiczną Elizjum, oraz reszta, pozostająca na przeludnionej, zrujnowanej Ziemi. Ludzie na Ziemi pragną uciec od tamtejszej przestępczości i biedy, desperacko potrzebują też zaawansowanej opieki medycznej dostępnej na Elizjum – jednak niektórzy mieszkańcy stacji nie cofną się przed niczym, aby wdrożyć prawo antyimigracyjne i zachować swój luksusowy styl życia. Jedynym człowiekiem zdolnym wprowadzić balans między dwoma światami jest Max, zwykły facet, który koniecznie chce dostać się na Elizjum. Ryzykując życie podejmuje misję – zmierzy się z sekretarz Elizjum imieniem Delacourt i z jej poplecznikami – jeżeli jednak mu się powiedzie, może ocalić nie tylko siebie, ale również miliony ludzi na Ziemi.”

Po raz kolejny reżyser Neill Blomkamp zapewni nam świetny film science-fiction, który połączy w sobie niesamowite efekty wizualne, świetną grę aktorską i oczywiście wciągającą historię! Blomkamp to nowy Spielberg! Elizjum jest po prostu potwierdzeniem jego talentu. Nie mogę się już doczekać!

Data premiery: 16 sierpień 2013.
:)

Telewizyjna zapowiedź Elysium, filmu science-fiction w reżyserii Neilla Blomkampa, gdzie w roli głównej występuje Matt Damon

Dotarliśmy do pierwszej telewizyjnej zapowiedzi Elizjum, nadchodzącego filmu science-fiction, w którym występują Matt Damon, Jodie Foster i Sharlto Copley:

Film Elizjum


ELIZJUM
Fabuła:
„Rok 2154, najbogatsi zamieszkują stację kosmiczną, podczas gdy reszta ludzkości gnieździ się na zrujnowanej Ziemi; pewien człowiek podejmuje misję, która ma przywrócić równowagę między tymi dwoma przeciwstawnymi światami.”

Ta stacja kosmiczna wygląda wspaniale, ale zdecydowanie nie zmieszczą się tam wszyscy ludzie… Powinni popracować razem nad naprawą Ziemi… Nie mogę się już doczekać filmu Elizjum!

Scenariusz i reżyseria Neill Blomkamp, to on dał nam świetny film science-fiction zatytułowany Dystrykt 9.

W kinach od 16 sierpnia 2013 roku.
:)

Zwiastun i plakat z filmu Elizjum

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun Elizjum, nadchodzącego filmu science-fiction; scenariusz i reżyseria Neil Blomkamp (stworzył świetny obraz science-fiction zatytułowany Dystrykt 9), w roli głównej występuje Matt Damon:

Film Elizjum


ELIZJUM

Rok 2154

Uprzywilejowani żyją na Elizjum; bez biedy, bez wojen, bez chorób.

Pozostali mieszkają na Ziemi

Fabuła:
„Biedni mieszkańcy zrujnowanej planety Ziemi walczą o dołączenie do bezpiecznego i bezproblemowego życia na stacji kosmicznej Elizjum, gdzie miesszkają wyłącznie bogaci i zdrowi. Pewien mieszkaniec ziemskich slamsów, potrzebujący zabiegu medycznego dostępnego wyłącznie na Elizjum, postanawia dotrzeć do stacji kosmicznej za wszelką cenę, a jego działania mogą zachwiać całą równowagą między światami.”

Reżyser Neil Blomkamp powraca z kolejnym świetnym filmem science-fiction, nie mogę doczekać się Elizjum, bardzo podoba mi się ten zwiastun!

Mamy również plakat z filmu:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Data premiery: 16 sierpień 2013.
:)

Elizjum Matt Damon i Alice Braga

Dwa nowe zdjęcia z Elizjum, nadchodżącego dramatu science-fiction; scenariusz i reżyseria Neil Blomkamp, a w roli głównej występuje Matt Damon:

Zwiastun filmu Elizjum

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Rok 2159, najbogatsi zamieszkują stację kosmiczną podczas gdy reszta populacji pozostaje na zniszczonej Ziemi; jeden człowiek podejmuje misję mającą na celu zrównoważenie tych dwóch przeciwstawnych światów.”

Oprócz Matta Damona w obsadzie znaleźli się Sharlto Copley, Jodie Foster, Alice Braga, Wagner Moura, Diego Luna, i William Fichtner.

W kinach od 9 sierpnia 2013 roku.
:)

Jodie Foster Elizjum

Oto pierwsze ujęcie Jodie Foster w filmie Elizjum, nowym thrillerze science-fiction, którego scenariuszem i reżyserią zajął się Neill Blomkamp:

Film Elizjum – data premiery: 9 sierpień 2013

Fabuła:
„Rok 2159, najbogatsi ludzie zamieszkują stację kosmiczną podczas gdy reszta ludzkości pozostaje na zrujnowanej Ziemi; pewien człowiek wyrusza z misją, która może zbalansować te dwa przeciwstawne światy.”

Aktorka Jodie Foster wciela się w postać Sekretarz Rhodes, przedstawicielki rządu pragnącej stanowczo egzekwować prawo antyimigracyjne pozostawiając życie w luksusie zarezerwowanym wyłącznie dla mieszkańców Elizjum. A zatem gra typowego Republikanina w tym filmie?
:)