Dredd

Sędzia Dredd zwiastun filmu

Sędzia Dredd filmPełna wersja oficjalnego zwiastunu filmu Sędzia Dredd, nadchodzącego filmu science-fiction w reżyserii Pete’a Travisa, z Karlem Urbanem, została udostępniona w sieci przez Lionsgate:

Zwiastun filmu Sędzia Dredd


SĘDZIA DREDD
Fabuła:
„Ameryka przyszłości to jedna wielka napromieniowana pustynia. Na Wschodnim Wybrzeżu, od Bostonu po Waszyngton, mieści się Mega City One – ogromna metropolia, gdzie kryminaliści rządzą na ulicach. Jedyną siłą porządkową stanowią nowocześni gliniarze, zwani 'Sędziami', którzy posiadają kompetencje sędziego, ławy przysięgłych i kata. Dredd (Karl Urban) to sędzia dobrze znany w całym mieście, jego celem jest oczyszczenie ulic z najnowszego zagrożenia — niebezpiecznego narkotyku o nazwie 'Slo-Mo', który powoduje, że osoba używająca doświadcza uczucia spowolnienia czasu.
Podczas zwykłego dnia w pracy Dredd otrzymuje pod opiekę Cassandrę Anderson (Olivia Thirlby), żółtodzioba obdarzonego potężnymi zdolnościami umysłowymi uzyskanymi na drodze mutacji genetycznej. Oboje zostają wezwani do dzielnicy, do której Sędziowie rzadko się zapuszczają – są to 200-piętrowe slumsy, kontrolowane przez byłą prostytutkę, a teraz lorda narkotykowego, imieniem Ma-Ma (Lena Headey) i jej bezwzględny klan, razem przejmują kontrolę nad centrum i wypowiada brudną, bezwzględną wojnę Sędziom, co dowodzi temu, że nie cofnie się przed niczym, aby chronić swoje imperium. Coraz więcej osób ginie i nie ma stamtąd wyjścia, a Dredd i Anderson muszą stawić czoło przeciwnościom losu i stoczyć ciężką bitwę o swoje przetrwanie.”

Datę premiery filmu Sędzia Dredd ustalono na 21 września 2012 roku.
:)