Divergent

Nowy zwiastun filmu Divergent, w którym występuje Shailene Woodley

W sieci znalazł się nowy, dłuższy zwiastun nadchodzącego filmu science-fiction Divergent w reżyserii Neila Burgera, gdzie w roli głównej zobaczymy Shailene Woodley, spójrzcie poniżej:


DIVERGENT
Fabuła:
„Beatrice Prior (Shailene Woodley), nastolatka o wyjątkowym umyśle, staje w obliczu zagrożenia, gdy władcza przywódczyni (Kate Winslet) postanawia wytępić wszystkich jej podobnych i przejąć kontrolę nad podzielonym społeczeństwem.”

Czy waszym zdaniem Divergent ma szansę przebić serię filmów Igrzyska Śmierci?

Film pojawi się w kinach 21 marca 2014 roku.
:)

Plakat z filmu Divergent, w którym występują Shailene Woodley i Theo James

Na nowym plakacie promującym film science-fiction Divergent widzimy Beatrice Prior, czyli Tris (Shailene Woodley) oraz Four (Theo James); reżyseria Neil Burger:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


DIVERGENT

To co czyni Cię innym sprawia, że jesteś niebezpieczny.

Film oparty na światowej sławy bestsellerze.

Fabuła:
„Beatrice Prior (Shailene Woodley), nastolatka posiadająca wyjątkowy umysł, staje w obliczu zagrożenia, gdy władcza przywódczyni (Kate Winslet) postanawia zniszczyć wszystkich jej podobnych chcąc przejąć kontrolę nad podzielonym społeczeństwem.”

Nowy plakat jest o wiele lepszy niż wcześniejsze serie plakatów z postaciami!

Data premiery: 21 marzec 2014.
:)

Miles Teller Divergent

Oto nowy plakat z postacią z filmu science-fiction Divergent, widzimy na nim aktora Milesa Tellera, który gra Petera:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Beatrice Prior (Shailene Woodley), nastolatka posiadająca wyjątkowy umysł, staje w obliczu zagrożenia ze strony liderki (Kate Winslet) planującej wytępić wszystkich jej podobnych, wskutek czego ma zyskać kontrolę nad podzielonym społeczeństwem.”

Miles Teller zwykle gra lubiane postacie… Ale Peter nie jest taki, to wredna osoba!

Film wejdzie na ekrany kin 20 marca 2014 roku.
:)

Divergent – Jai Courtney i Zoë Kravitz

Dwa nowe plakaty z postaciami z filmu Divergent, widzimy na nich Erica (w tej roli Jai Courtney) i Christinę (graną przez Zoë Kravitz):

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Beatrice Prior (Shailene Woodley), nastolatka o wyjątkowym umyśle, staje w obliczu zagrożenia gdy władcza przywódczyni (Kate Winslet) postanawia wytępić wszystkich jej podobnych chcąc przejąć kontrolę nad podzielonym społeczeństwem.”

Jeżeli Cię to zastanawia, to Zoë Kravitz jest spokrewniona z piosenkarzem Lennym Kravitzem: to jego córka!

Data premiery: 21 marzec 2014.
:)

Divergent Maggie Q i Mekhi Phifer

Oto dwa nowe plakaty z postaciami z filmu science-fiction zatytułowanego Divergent; widzimy na nich Maggie Q w roli Tori oraz Mekhi Phifera jako Maxa:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Beatrice Prior (Shailene Woodley), nastolatka posiadająca wyjątkowy umysł, staje w obliczy zagrożenia, gdy przywódczyni (Kate Winslet) planuje wytępić wszystkich jej podbnych chcąc przejąć kontrolę nad podzielonym społeczeństwem.”

Plakaty z postaciami z filmu Divergent są zbyt ciemne i nieodpowiednio doświetlone…

W kinach od 21 marca 2014 roku.
:)

Divergent plakaty z postaciami

Dwa nowe plakaty z postaciami z filmu science-fiction Divergent w reżyserii Neila Burgera:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Beatrice Prior, nastolatka posiadająca wyjątkowy umysł, staje w obliczu zagrożenia, gdy lider władz postanawia wytępić jej podobnych i przejąć kontrolę nad podzielonym społeczeństwem.”

Pewnie rozpoznajecie Shailene Woodley w roli Beatrice Prior czyli Tris, oraz Theo Jamesa jako Four.

Oto najnowszy zwiastun Divergent, jeżeli jeszcze go nie widzieliście: Czytaj więcej »

Divergent adaptacja filmowa

Nowy materiał promujący Divergent, nadchodzącą adaptację powieści science-fiction autorstwa Veronicki Roth:


Divergent – Postawa

W świecie z filmu Divergent nie kwestionuje się zasad, ani systemu – w przeciwnym razie czeka Cię śmierć…

Film reżyseruje Neil Burger. W obsadzie znaleźli się: Shailene Woodley, Kate Winslet, Theo James, Ashley Judd, Tony Goldwyn, Ray Stevenson, Mekhi Phifer, Maggie Q, Jai Courtney, Miles Teller, Zoë Kravitz, Ansel Elgort, Ben Lloyd-Hughes, Ben Lamb, Christian Madsen i Amy Newbold.

Data premiery: 21 marzec 2014.
:)

O czym opowiada Divergent?

Załoga realizująca Divergent, nadchodzący film science-fiction z Shailene Woodley w roli głównej, opowiada o filmie w poniższym materiale video:


Divergent – O czym opowiada film?
Fabuła:
„Divergent to mrożący krew w żyłach film osadzony w przyszłości, gdzie ludzie podzieleni są na frakcje w oparciu o ich osobowości. Tris Prior (Shailene Woodley) zostaje ostrzeżona o tym, że jest jedną z Divergent i nigdy nie będzie pasowała do którejkolwiek z grup. Gdy odkrywa spisek mający na celu zniszczenie wszyzstkich jej podobnych, musi dowiedzieć się co sprawia że wszyscy Divergent są tak niebezpieczni, zanim będzie za późno.”

Czy trzymasz się zasad, wśród których zostałeś wychowany? A może podążasz za swym własnym kompasem?

Data premiery: 21 marzec 2014.
:)

Divergent zwiastun filmu

W sieci można już znaleźć pełną wersję zwiastunu filmu Divergent, nadchodzącego romantycznego widowiska science-fiction w reżyserii Neila Burgera, oto on:


DIVERGENT

To co sprawia, że jesteś inny, czyni Cię niebezpiecznym!

Plot:
„Divergent to porywający przygodowy thriller science-fiction osadzony w futurystycznym świecie, gdzie społeczeństwo zostało podzielone na pięć frakcji. Gdy jakaś osoba osiąga dorosłość, musi wybrać frakcję, której poświęci się do końca swego życia. Tris Prior (Shailene Woodley) wybiera Dauntless—śmiałych ryzykantów pragnących pokazać swą odwagę ponad wszystko. Podczas ceremonii inicjacji, Tris dokonuje śmiertelnie niebezpiecznych rzeczy i mierzy się ze swymi największymi obawami w spektakularnych symulacjach. Gdy odkrywa, że należy do grupy Divergent, osób nie pasujących wyłącznie do jednej frakcji, zostaje ostrzeżona, że musi zachować ten fakt w tajemnicy jeżeli nie chce ryzykować swym życiem Tris odkrywa zbliżającą się wojnę, która zagrozi jej rodzinie i życiu tajemniczego lidera frakcji Dauntless, w którym się zakochała; Tris musi przystąpić do najważniejszego testu – ma zdecydować czy ujawnienie się jako jedna z Divergent ocali jej świat, czy go zniszczy..”

W obsadzie znaleźli się Shailene Woodley, Kate Winslet, Theo James, Ashley Judd, Tony Goldwyn, Ray Stevenson, Mekhi Phifer, Maggie Q, Jai Courtney, Miles Teller, Zoë Kravitz, Ansel Elgort, Ben Lloyd-Hughes, Ben Lamb, Christian Madsen i Amy Newbold. Film oparty jest na bestsellerowej powieści o tym samym tytule, autorstwa Veronicki Roth.

Podoba Ci się ten zwiastun filmu Divergent? Czy wiernie oddaje treść książki? Podzielcie się przemyśleniami!

Data premiery: 21 marzec 2014.
:)

Divergent teaserowy zwiastun

Dzięki Summit Entertainment mamy dla was pierwszy oficjalny teaserowy zwiastun Divergent, nadchodzącego romantycznego filmu science-fiction w reżyserii Naila Burgera, gdzie w rolach głównych występują Shailene Woodley i Theo James:


DIVERGENT
Fabuła:
„Divergent to trzymający w napięciu film przygodowy, którego akcja rozgrywa się w przyszłości, gdzie ludzie zostali podzielenie na frakcje w oparciu o ich osobowości. Tris Prior (Shailene Woodley) otrzymała ostrzeżenie, że jest Odmieńcem i nie będzie pasowała do żadnej grupy. Gdy odkrywa ona spisek mający na celu unicestwienie wszystkich Odmieńców, musi dowiedzieć się, co czyni ich tak niebezpiecznymi, zanim będzie zbyt późno.”

Ten krótki teaserowy zwiastun Divergent jest naładowany akcją! Chciałbym zobaczyć pełną wersję, powinna się pojawić w najbliższą niedzielę.

Film został oparty na bestsellerowej serii książek autorstwa Veronicki Roth.

W kinach od 21 marca 2014 roku.
:)

Divergent Shailene Woodley, Zoe Kravitz i Kate Winslet

Dotarliśmy do dwóch nowych zdjęć z filmu Divergent, nadchodzącej adaptacji powieści pod tym samym tytułem autorstwa Veronicki Roth:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Czasy dystopijnej przyszłości, pewna nastolatka (Shailene Woodley) pragnie wyrwać się ze swego bezbarwnego społeczeństwa, które dzieli ludzi w oparciu o ich cechy. Porzuca swą frakcję i dołącza do rywalizującej grupy, gdzie zakochuje się w starszym mężczyźnie.”

Na pierwszym zdjęciu widzimy Zoe Kravitz w roli Christiny, oraz Shailene Woodley w roli Beatrice Prior czyli Tris, głównej bohaterki filmu. Na drugim zdjęciu widać Kate Winslet w roli Jeanine Matthews, antagonistki w filmie.

Dzięki MTV możemy przedstawić nowy materiał video przedstawiający kulisy filmu:


Divergent – Wizyta na planie.

W kinach od 21 marca 2014 roku.
:)

Za kulisami filmu Divergent

Dzięki uprzejmości Entertainment Weekly możemy spojrzeć za kulisy filmu Divergent, nadchodzącego romansu science-fiction w reżyserii Neila Burgera, gdzie w rolach głównych występują Shailene Woodley i Theo James:


Divergent – Shailene Woodley: Theo James ma ten 'staromodny, bezpośredni czynnik testosteronu'
Fabuła:
„Futurystyczna dystopia, pewna nastolatka (Shailene Woodley) pragnie wyrwać się z bezbarwnego społeczeństwa, które dzieli ludzi w oparciu o ich cechy. Porzuca swą frakcę i dołącza do grupy przeciwników, gdzie zakochuje się w starszym mężczyźnie.”

Czy waszym zdaniem Shailene Woodley i Theo James stworzą dobraną parę na ekranie?

Data prermiery: 21 marzec 2014.
:)

Divergent zdjęcia z filmu

Spójrzmy na nowe zdjęcia z Divergent, nadchodzącego romantycznego filmu science-fiction w reżyserii Neila Burgera, opartego na scenariuszu autorstwa Vanessy Taylor i Evana Daugherty; w rolach głównych występują Shailene Woodley i Theo James:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Futurystyczna dystopia, nastolatka chce wyrwać się ze swego bezbarwnego społeczeństwa, które dzieli ludzi według ich cech. Opószcza swoją frakcję i dołącza do rywali, gdzie zakochuje się w starszym mężczyźnie.”

Oto okładka najnowszego wydania Entertainment Weekly:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Film jest adaptacją książki autorstwa Veronicki Roth. Zrealizowało go studio Summit Entertainment, ci sami ludzie, którzy przenieśli Sagę Zmierzch na duży ekran.

Data premiery: 21 marzec 2014.
:)

Theo James Divergent

Dzięki Entertainment Weekly, możemy przedstawić pierwsze ujęcie aktora Theo Jamesa w roli Tobiasa Eatona czyli Four w Divergent, nadchodzącym romantycznym filmie science-fiction w reżyserii Neila Burgera:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Futurystyczna dystopia, pewna nastolatka (Shailene Woodley) imieniem Tris pragnie wyrwać się z bezbarwnej społeczności, która dzieli ludzi w oparciu o ich cechy. Opuszcza swoją frakcję i dołącza do rywalizującej grupy, gdzie zakochuje się w starszym mężczyźnie.”

Four to uzdolniony instruktor. Będzie chłopakiem Tris.
:)

Divergent film, w którym występuje Shailene Woodley

Spójrzcie na nowe zdjęcie Shailene Woodley w roli Beatrice Prior czyli Tris w Divergent, nadchodzącym romantycznym filmie science-fiction w reżyserii Neil Burger (nakręcił Jestem Bogiem):

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Akcja rozgrywa się w futurystycznej dystopii, gdzie pewna nastolatka (Shailene Woddley) pragnie wyrwać się z bezbarwnego społeczeństwa, które dzieli ludzi w oparciu o ich cechy. Porzuca swoją frakcję i przyłącza się do przeciwników, gdzie zakochuje się w starszym mężczyźnie.”

Ujawniono również symbole pięciu frakcji:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


Divergent – Abnegacja
Skończę ze sobą jeżeli stanę się swoją obsesją.


Divergent – Przyjaźń
Zauwanie. Samowystarczalność. Przebaczenie. Dobroć.


Divergent – Bezstronność
Nieszczerość tworzy zło. Prawda czyni nas nierozerwalnymi.


Divergent – Nieustraszeni
Wierzymy w wolność od strachu, w zwyczajność bohasterskich czynów, w obronę tych, którzy nie mogą sami się bronić.


Divergent – Erudyci
Wiedza to jedyne logiczne rozwiązanie konfliktu. Inteligencję należy wykorzystywać dla dobra społeczeństwa.

Do której frakcji pasujesz? A może jesteś rozbieżny?

W kinach od 21 marca 2014 roku.
:)