Devil Inside

3 nowe straszne fragmenty z filmu Demony

Demony filmW sieci pokazały się trzy nowe, przerażające fragmenty zwiastujące film Demony! Jeżeli boisz się demonów nie oglądaj tych fragmentów:


Demony – Cztery głosy


Demony – Watykańska szkoła egzorcyzmu


Demony – Prawdziwa różnica między opętaniem a chorobą psychiczną

Zobaczcie jak publiczność zareagowała na przedpremierowy pokaz filmu Demony, mający miejsce w kościele:


A jak Twoim zdaniem Ty zareagujesz gdy obejrzysz ten film w swoim kinie?
:)

Zwiastun filmu Demony

Demony filmDemony to nadchodzący horror o siłach nadprzyrodzonych, w reżyserii Williama Brenta Bella, który współtworzył również scenariusz. Film w stylu dokumentu opowiada o kobiecie stykającej sie z wieloma egzorcyzmami na drodze do odkrycia tego co stało się z jej matką, kobietą która mordowała ludzi wskutek opętania przez demona. Przed wami oficjalny zwiastun filmu Demony, w wersji tylko dla osób dorosłych:

Fabuła:
„30 października 1989 roku, Maria Rossi (Suzan Crowley) popełniła 3 morderstwa podczas egzorcyzmów przeprowadzanych na niej. Od tamtej pory przebywa w kościelnym szpitalu psychiatrycznym w Rzymie.
Rok 2009, dwadzieścia lat później, jej córka Isabelle (Fernanda Andrade) wraz z ekipą filmową próbują odnaleźć pastora/naukowca aby pomóc Marii. Isabelle zaczyna zastanawiać się nad tym czy sama pewnego dnia nie zostanie opętana. Opętania Marii nie są podobne do niczego znanego w historii chrześcijaństwa. Sprawy przybierają nieoczekiwanie zły obrót, a jedynym dowodem jest nagranie wideo uchwycone przez ekipę filmowców.”

Nie zadzieraj z demonem, bo na pewno Ci się odwdzięczy!

Film Demony wejdzie na ekrany kin 6 stycznia 2012 roku.
:)

Devil Inside

Devil Inside FilmDevil Inside
Gatunek: Horror/Thriller
Reżyseria:William Brent Bell
Główne role: Fernanda Andrade, Isabella Rossi, Simon Quarterman, Evan Helmuth, Ionut Grama, Suzan Crowley, Bonnie Morgan, Brian Johnson, Preston James Hillier, D.T. Carney
Data premiery: 06. Styczeń 2012

Więcej informacji –> Devil Inside Trailer

https://filmzwiastun.com/film/devil-inside/

Demony plakat

Spójrzcie na ten nowy plakat do filmu Demony:

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

Żadna dusza nie jest bezpieczna…
:(

Demony fragment

Demony filmOto pierwszy fragment filmu Demony, nadchodzącego horroru, w którym główne role grają Fernanda Andrade, Simon Quarterman i Evan Helmuth:


Demony – Żadna dusza nie jest bezpieczna

On zabije to dziecko! Ten ksiądz jest szalony! A może opętał go jakiś zły demon?
;-P

The Devil Inside zapowiedź TV

Devil Inside filmDotarliśmy do pierwszej zapowiedzi telewizyjnej nowego horroru w reżyserii Williama Brenta Bella:


THE DEVIL INSIDE

Oparte na prawdziwych wydarzeniach.

Nothing is more frightening than the truth.

W kinach już od 6 stycznia 2012 roku.

Fabuła:
„Włochy, pewna kobieta zostaje uwikłana w serię nieoficjalnych egzorcyzmów podczas swej misji, dzięki czemu chce odkryć co stało się z jej matką, która podobno zamordowała troje ludzi w czasie odprawianego nad nią obrządku wyganiania szatana.”

Diabeł krąży w pobliżu… szuka kogoś na pożarcie.
:(

Demony zwiastun

Demony filmOto pierwszy oficjalny zwiastun filmu Demony, nowego horroru ze studia Paramount stworzonego przy niskim budżecie:

Fabuła:
„Włochy. Kobieta wplątuje się w serię nieupoważnionych egzorcyzmów gdy próbuje dowiedzieć się co stało się z jej matką, która rzekomo zamordowała troje ludzi podczas jej własnego egzorcyzmu.”

Mamy też plakat:

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

DEMONY

Żadna dusza nie jest bezpieczna.

Film reżyseruje William Brent Bell w oparciu o scenariusz, który napisał on wspólnie z Matthew Petermanem. W obsadzie znaleźli się między innymi Fernanda Andrade, Simon Quarterman oraz Evan Helmuth. Datę premiery filmu Demony ustalono na 6 stycznia 2012 roku.
:)