Death Race 3

5 fragmentów z filmu Death Race 3 Inferno

Dotarliśmy do kilku fragmentów zapowiadających Death Race 3 Inferno, nowy thriller w reżyserii Roela Reine, gdzie w głównych rolach grają Luke Goss, Danny Trejo, Tanit Phoenix, Fred Koehler, Ving Rhames, Dougray Scott:

Zwiastun filmu Death Race Inferno


Wyścig Śmierci 3 – Naprawiłem Ci twarz i dałem możliwość odejścia


Wyścig Śmierci 3 – Witamy w piekle!


Wyścig Śmierci 3 – Walka dziewczyn


Wyścig Śmierci 3 – Zapomnij wszystko co wiesz o ściganiu! Wyścig na pustyni to nie tylko szybkość, to też wytrwałość i sprawdzian umiejętności


Death Race 3 Inferno – Meta
Fabuła:
„Skazany zabójca policjantów Carl Lucas, pseudonim Frankenstein, to gwiazda brutalnych, więziennych wyścigów znanych jako Wyścig Śmierci. Od wygrania wolności dla siebie i swojej drużyny dzieli go tylko jedno zwycięstwo, kiedy to zostaje zgłoszony do nowych zawodów, bardziej brutalnych i zaciekłych niż wszystko czego przedtem doświadczył. Lucas stawi czoła najbardziej bezwzględnym przeciwnikom i stoczy walkę o życie swoje i swojej załogi, na piekielnej Pustyni Kalahari w Południowej Afryce. Wpływowe osoby będą starały się mu w tym przeszkodzić, czy determinacja Lucasa będzie oznaczała jego koniec?”

Nowa część Wyścigu Śmierci z ekstremalną akcją, niesamowitymi pojazdami, brutalnymi sekwencjami kaskaderskimi i seksownymi kobietami: o tak!
:)

Death Race 3 zwiastun

DeatH Race 3 film - Death Race InfernoObejrzyjmy pierwszy oficjalny zwiastun Death Race 3 Inferno, nadchodzącego thrillera w reżyserii Roela Reiné, gdzie w głównych rolach grają Luke Goss, Danny Trejo, Tanit Phoenix i Ving Rhames:

Death Race 3 Movie


DEATH RACE 3 INFERNO
Fabuła:
„Skazany na więzienie były gliniarz Carl Lucas , znany również pod pseudonimem Frankenstein, to gwiazda więziennych wyścigów znanych jako Death Race. Tylko jedno zwycięstwo dzieli jego i jego załogę od wolności, a Lucas trafia odo nowego turnieju, bardziej zaciekłego niż wszystko czego dotychczas doświadczył. Musi stawić czoło najgroźniejszym przeciwnikom i walczyć o przetrwanie swoje i swego zespołu w wyścigu toczonym na afrykańskiej pustyni Kalahari. Pewne wpływowe osoby pragną jego porażki, czy zatem Lucasowi uda się wyjść zwycięsko z tego wyścigu?”

Czy jesteście gotowi na pierwszy Death Race osadzony w pustynnym krajobrazie?
:)

Wyścig Śmierci 3 zdjęcia

Wyścig Śmierci 3, znany również jako Wyścig Śmierci 3 Inferno, odbędzie się w Południowej Afryce, wśród piekielnie gorących piasków pustyni Kalahari. Spójrzcie na poniższe zdjęcia z planu:

Zwiastun filmu Wyścig Śmierci 3

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Skazany za zabójstwo policjanta Carl Lucas, pseudonim Frankenstein, to wielka gwiazda wyścigów więziennych znanych jako Wyścig Śmierci. Brakuje mu tyklo jednego zwycięstwa, którym zyska sobie wolność i wkrótce zostaje uwikłany w zawody bardziej brutalne niż wszystko czego doświadczył do tej pory. Lucas zmierzy się z najlepszymi ze swoich dotychczasowych przeciwników i będzie walczył o życie swoje i swojej drużyny pośród piasków pustyni Kalahari. Czy determinacja Lucasa chcącego wygrać za wszelką cenę, mimo tajnego spisku mającego spowodować jego porażkę, będzie dla niego końcem drogi?”

Reżyserem filmu jest Roel Reine, w obsadzie znaleźli się Luke Goss, Danny Trejo, Ving Rhames, Fred Koehler, Robin Shou, Tanit Phoenix, Dougray Scott i Hlubi Mboya.
:)