Dawn of the Planet of the Apes

Dawn of the Planet of the Apes szpiegowskie materiały video

W sieci znaleźć można szpiegowskie materiały video z planu zdjęciowej filmu Dawn of the Planet of the Apes, kręconego obecnie w San Francisco:

Zwiastun filmu Dawn of the Planet of the Apes

Fabuła:
„Grupa naukowców z San Francisco próbuje pozostać przy życiu w obliczu plagi wyniszczającej ludzkość, podczas gdy Caesar stara się utrzymać dominującą pozycję w społeczności inteligentnych małp.”

Aktorzy noszący sprzęt do motion-capture wcielają sie w role małp.

Film jest kontynuacją Genezy Planety Małp z 2011 roku.

Data premiery: 23 maj 2014.
:)

Dawn of the Planet of the Apes oficjalne zdjęcie

W sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu Dawn of the Planet of the Apes, nadchodzącej kontynuacji Genezy Planety Małp, spójrzcie poniżej:

Zwiastun filmu Dawn of the Planet of the Apes

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Grupa naukowców z San Francisco próbuje przetrwać skutki plagi, która niszczy ludzkość, a Caesar stara się utrzymać swą dominację w społeczności inteligentnych małp.”

Caesar nadal jest liderem małpiej społeczności. Przewodzi swoim pobratymcom w wojnie przeciwko ludzkości.

Na zdjęciu trudno dopatrzeć się szczegółów, więc poprawiłem je nieco korzystając z Photoshopa:

Caesar to zła małpa, na jego twarzy widać czerwoną linię diabła! LoL!

Data premiery 23 maj 2014.
:)

Dawn of the Planet of The Apes szpiegowskie zdjęcia

Aktorzy w sprzęcie motion cap zostali zauważeni na planie zdjęciowym do Planet of The Apes, nadchodzącej kontynuacji Genezy Planety Małp:

Zwiastun filmu Dawn of the Planet of the Apes – w kinach od 23 maja 2014 roku

Fabuła:
„Dawn of the Planet of the Apes kontynuuje opowieść o ultra-inteligentnym naczelnym Caesarze (Andy Serkis) i o jego udziale w upadku ludzkiej cywilizacji. Gdy małpy wydostają się na wolność, wybucha epidamia wirusa, który dziesiątkuje ludzkie społeczeństwo. Nowy projekt wynosi historię na wyższy poziom, gdzie małpy są na dobrej drodze do zostania nowymi władcami społeczeństwa.”

Więcej zdjęć z innej lokalizacji; podziękowania dla SuperheroHype:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Ludzkość nie może zostać tak sponiewierana przez bandę małpiszonów! Bóg na to nie pozwoli! To musi być sprawka Złego! Pozbądźmy się tych człekokształtnych demonów zanim będzie za późno!

Film zawita do kin 23 maja 2014 roku.
:)

Dawn of the Planet of the Apes szczegóły fabuły

Reżyser Matt Reeves już wiosną rozpocznie kręcenie Dawn of the Planet of the Apes, kontynuacji Genezy Planety Małp. W sieci pojawiły się nowe szcegóły dotyczące fabuły.

Zwiastun filmu Dawn of the Planet of the Apes

Plotka głosi, że akcja kontynuacji dzieje się 15 lat po wydarzeniach z pierwszej części filmu. Historia powinna opowiadać o grupie naukowców walczących o przetrwanie w San Francisco. Ukazane zostanie również to, jak ultra-inteligentna małpa Caesar (w tej roli Andy Serkis) próbuje utrzymać dominację nad swym królestwem.

Datę premiery filmu Dawn of the Planet of the Apes zaplanowano na 23 maja 2014 roku.
:)

Dawn of the Planet of the Apes streszczenie fabuły

Dawn of the Planet of the Apes filmUjawniono pierwsze streszczenie fabuły filmu Dawn of the Planet of the Apes, nadchodzącej kontynuacji Genezy Planety Małp:

Zwiastun filmu Dawn of the Planet of the Apes

Fabuła:
“Dawn of the Planet of the Apes kontynuuje opowieść o tym jak ultra-inteligentna małpa Caesar (Andy Serkis) przyczynia się do upadku cywilizacji. Małpy wydostają się na wolność, a wraz z nimi rozprzestrzenia się wirus, który powoduje zagładę społeczeństwa ludzi. Nowy projekt przedstawi nam opowieść na jeszcze innym poziomie, gdzie małpy stają na drodze do objęcia władzy nad ludźmi.”

Chcecie ocalić ludzkość przed wyginięciem? Wspomóżcie akcję zabijania tych złych, spiskujących małpiszonów! Zastrzelić je przy pierwszej nadarzającej się okazji!

Reżyseri Matt Reeves stanie za kamerą tego filmu. Datę premiery Dawn of the Planet of the Apes wyznaczono na 23 maja 2014 roku.
:)

Dawn of the Planet of the Apes film

Przed nami kontynuacja filmu Geneza Planety Małp, to już oficjalne! Pierwszy film sporo zarobił: przy budżecie produkcji wynoszącym 93 miliony dolarów, przyniósł zyski w wysokości 481 milionów. Nie dziwi zatem fakt, że 20th Century Fox chce stworzyć kontynuację. Mają już nawet datę premiery: 23 maja 2014 roku. Oficjalny tytuł drugiej części to Dawn of the Planet of the Apes.

Zwiastun filmu Dawn of the Planet of the Apes

Reżyser Rupert Wyatt, który stał za kamerą pierwszej części, powróci. Podobnie Andy Serkis, który wcielił się w genialną małpę imieniem Caesar (użyto tu techniki motion capture).

Nie ujawniono jeszcze fabuły. Jednak gdy w sierpniu 2011 zapytano o potencjalne pomysły, oto co Rupert Wyatt miał do powiedzenia:

„Można rozpocząć opowieść osiem lat po wydarzeniach z pierwszej części, kolejne pokolenie małp, potomków osobników z pierwszej części, być może wchodzących w konflikt z ludźmi i przejawiających prawdziwy strach, jak również o młodych żołnierzach idących na wojnę, opowiadających swoją historię. Albo opowiedzieć o tym jak małpy przejmują miasta, wchodzą w środowisko ludzi i jakie zachodzą interakcje między nimi, jak radzą sobie z kulturą i ewoluują obok nas. Szpiedzy pracujący dla małp, spiskujący przeciwko ludziom i ludzie żyjący w podziemiu, gdyż to jedyny sposób na ochronę przed wirusem, wychodzą na powierzchnię z maskach przeciwgazowych, i być może właśnie to umniejsza ich człowieczeństwo.”

Reżyser Rupert Wyatt

Zwiastun pierwszej części filmu:

Jakieś sugestie odnośnie fabuły w Dawn of the Planet of the Apes? Podzielcie się pomysłami.

Odwiedzajcie nasz serwis, a uzyskacie więcej szczegółów odnośnie filmu Dawn of the Planet of the Apes.
:)

Dawn of the Planet of the Apes

Dawn of the Planet of the Apes FilmDawn of the Planet of the Apes
Gatunek: Akcji/Dramat/Science-Fiction
Reżyseria:Rupert Wyatt
Główne role: Andy Serkis
Data premiery: 23. Maj 2014

Więcej informacji –> Dawn of the Planet of the Apes Trailer

https://dawn-of-the-planet-of-the-apes-movie.blogspot.com/