Contraband

5 fragmentów z filmu Kontrabanda z Markiem Wahlbergiem

Film Kontrabanda w reżyserii Baltasara KormkuraOto pięć nowych fragmentów z filmu Kontrabanda, nadchodzącego thrillera pełnego akcji z Markiem Wahlbergiem w roli głównej:

Zwiastun filmu Kontrabanda


Kontrabanda – Briggs z załogą podchodzą do Chrisa gdy ten opuszcza łódź.


Kontrabanda – Chris pyta Briggsa o to czy mogą się dogadać.


Kontrabanda – Chris jest przesłuchiwany przez celników.


Kontrabanda – Chris rozmawia z Sebastianem na spotkaniu Anonimowych Alkoholików.


Kontrabanda – Chris mówi Kate, że dokona jeszcze jednego przemytu

Historia przemytnika, który pragnąc ochronić swego szwagra przed narkotykowym bossem, wyrusza do Panamy aby ukraść wiele milionów dolarów w podrobionych banknotach.
:)

Contraband nowy plakat

Oto nowy plakat z filmu Contraband, nadchodzącego thrillera pełnego akcji, z Markiem Wahlbergiem w roli głównej:

Zwiastun filmu Contraband

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

Contraband film

Akcja rozgrywa się w Nowym Orleanie, gdzie poznajemy bezlitosne podziemie przemytu międzynarodowego – pełne zdesperowanych kryminalistów i skorumpowanych władz, wysokich stawek i wielkich łapówek – lojalność to rzadki towar, a śmierć czyha na każdego kto popełni błąd.
:)

Mark Wahlberg Contraband

Contraband film z Markiem WahlbergiemOto przed wami pierwsza zapowiedź telewizyjna filmu Contraband, nadchodzącego thrillera z Markiem Wahlbergiem w roli głównej:

Zwiastun filmu Contraband


Chris Farraday (Mark Wahlberg) dawno temu porzucił żywot kryminalisty, lecz gdy jego szwagier Andy (Caleb Landry Jones), niweczy narkotykowy interes dla swego bezwzględnego szefa Tima Briggsa (Giovanni Ribisi), Chris zostaje zmuszony do zrobienia tego co potrafi najlepiej — przemycenia kontravandy — aby spłacić dług Andy’ego. Sprawy przybierają zły obrót, Chris ma tylko kilka godzin na zdobycie pieniędzy i musi wykorzystać swe uśpione umiejętności aby skutecznie pociągać za sznurki w sieci brutalnych narkotykowych bossów, gliniarzy i zabójców zanim jego żona Kate (Kate Beckinsale) i synowie staną się kolejnym celem.
:)

Nowy plakat z filmu Contraband

Spójrzcie na ten nowy, zagraniczny plakat z filmu Contraband:

Zwiastun filmu Contraband

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

Contraband z Markiem Wahlbergiem

Film wejdzie do kin 13 stycznia 2012 roku.
:)

Contraband plakat filmowy

Spójrzcie na poniższy nowy plakat z filmu Contraband:

Zwiastun filmu Contraband

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

Contraband film

Aktor Mark Wahlberg gra rolę Chrisa Farradaya, strażnika z problemami finansowymi, który rozważa powrót do przemytnictwa gdy znajomy składa mu bardzo atrakcyjną propozycję.
:)

Contraband plakat

Ujawniono nowy plakat z filmu Contraband, nadchodzącego thrillera z Markiem Wahlbergiem w roli głównej:

Zwiastun filmu Contraband

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

CONTRABAND

WCo byś ukrył aby chronić swoją rodzinę?

Film reżyseruje Baltasar Kormakur. W obsadzie znaleźli się również Kate Beckinsale, Ben Foster, Giovanni Ribisi, Lukas Haas, Caleb Landry Jones, Diego Luna i J.K. Simmons. Datę premiery filmu Contraband ustalono na 13 stycznia 2012 roku.
:)

Contraband zwiastun

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun filmu Contraband, nadchodzącego thrillera pełnego akcji, w reżyserii Baltasara Kormakura, z Markiem Wahlbergiem, Kate Beckinsale i Giovannim Ribisi w rolach głównych:

Zwiastun filmu Contraband


CONTRABAND
Fabuła:
„Chris Farraday już dawno porzucił swe życie kryminalisty, lecz gdy jego szwagier Andy psuje umowę narkotykową dla swego bezwzględnego szefa, Tima Briggsa, Chris zmuszony jest wrócić do tego, co potarafi najlepiej — działań kontrabandowyc — aby spłacić dług Andy’ego. Chris to legendarny przemytnik, więc szybko gromadzi zespół z pomocą najlepszego przyjaciela, Sebastiana i wyrusza do Panamy z zamiarem powrotu z milionami dolarów w fałszywych banknotach.
Sytuacja wymyka się z pod kontroli, a do przechwycenia gotówki pozostało już tylko kilka godzin, więc Cris musi zastosować swoje stare metody aby skutecznie dowodzić zdradziecką siecią przestępczą brutalnych narkotykowych lordów, glin i zabójców, zanim wezmą oni na cel jego żonę Kate i ich synów.”

Plakat zapowiadający:

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)


Datę premiery filmu Contraband ustalono na 13 stycznia 2012 roku.
:)