Cloudy with a chance of meatballs 2

Klopsiki Kontratakują nowy materiał

Nowy materiał z filmu Klopsiki Kontratakują, koncentruje się na różnych mutantach żywieniowych:

Zwiastun filmu Klopsiki Kontratakują

Fabuła:
„Flint Lockwood pracuje teraz dla Live Corp Company, pod okiem swego idola Chestera V. Musi jednak opuścić posterunek, gdy dowiaduje się, że jego słynna maszyna nadal działa i wytwarza teraz wredne zwierzęco-spożywcze hybrydy.”

Mamy również nowy plakat:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Mój Boże, teraz czuję się, jakbym tworzył własne hybrydy zwierzęco-spożywcze z warzyw w mojej lodówce!

Data premiery: 11 październik 2013.
:)

Fragment filmu Klopsiki Kontratakują

Dotarliśmy do pierwszego fragmentu zapowiadającego film Klopsiki Kontratakują, nadchodzącą komedię animowaną w reżyserii Cody’ego Camerona i Krisa Pearna dla Sony Pictures Animation:

Zwiastun filmu Klopsiki Kontratakują


Klopsiki Kontratakują – Nie jestem barmanem, tylko policjantem!
Fabuła:
„Flint Lockwood pracuje teraz dla The Live Corp Company, pod okiem swego idola Chestera V. Musi jednak opuścić posterunek gdy okazuje się, że jego słynna maszyna nadal działa i produkuje teraz złowieszcze hybrydy jedzeniowo-zwierzęce.”

Jest również nowa zapowiedź telewizyjna:


Klopsiki Kontratakują – Odkrycie

Flint i jego zespół wracają na kolejną przepyszną i epicką przygodę na zwariowanej wyspie!

Data premiery: 11 październik 2013.
:)

Klopsiki Kontratakują hybrydy jedzeniowo-zwierzęce

Ujęcie z bliska przedstawiające różnorodne spożywcze mutanty z filmu Klopsiki Kontratakują, nadchodzącej animacji w reżyserii Cody’ego Camerona i Krisa Pearna:

Zwiastun filmu Klopsiki Kontratakują

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Flint Lockwood (Bill hader) pracuje teraz dla The Live Corp Company, pod okiem swego idola Chestera V (Will Forte). Musi jednak opuścić posterunek keidy okazuje się, że jego słynna maszyna nadal działa i produkuje teraz złowieszcze hybrydy jedzeniowo-zwierzęce.”

Masz już swoją ulubioną hybrydę spożywczo-zwierzęcą? Chciałbyś mieć takie zwierzątko? A może chcesz po prostu to zjeść?

Data premiery: 11 październik 2013.
:)

6 plakatów z postaciami z filmu Klopsiki Kontratakują

Spójrzcie na nową serię plakatów z filmu Klopsiki Kontratakują, nadchodzącej animowanej komedii stworzonej przez Sony Pictures Animation:

Zwiastun filmu Klopsiki Kontratakują

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła;
„Flint Lockwood pracuje teraz dla The Live Corp Company, pod skrzydłami swego idola, Chestera V. Musi jednak opuścić posterunek gdy dowiaduje się, że jego słynna maszyna nadal działa i produkuje teraz wredne hybrydy jedzeniowo-zwierzęce.”

Łańcuch pokarmowy został zaktualizowany: to co do tej pory zjadałeś, teraz może zjeść Ciebie!

W kinach od 11 października 2013.
:)

Klopsiki Kontratakują zwiastun

Obejrzyjmy najnowszy zwiastun filmu Klopsiki Kontratakują, nadchodzącej kontynuacji komedii animowanej ze studia Sony Pictures Animation:

Film Klopsiki Kontratakują


Fabuła:
„Flint Lockwood pracuje teraz dla The Live Corp Company, pod okiem swego idola Chestera V. Gdy musi opuścić swoje stanowisko, dowiaduje się że jego słynna maszyna nadal działa i teraz produkuje wredne jedzeniowo-zwierzęce hybrydy.”

Czy uważasz, że kontynuacja będzie tak pyszna jak pierwsza część?

Film reżyserują Cody Cameron i Kris Pearn.

W kinach od 11 października 2013 roku.
:)

Klopsiki Kontratakują gatunki jedzeniowe

Możemy teraz przyjrzeć się pysznym zmutowanym istotom z filmu Klopsiki Kontratakują:

Zwiastun filmu Klopsiki Kontratakują


Poznajcie cudowne, zwariowane i niekiedy niebezpieczne istoty jedzeniowe (hybrydy jedzenia i zwierząt) stworzone przez maszynę Flinta Lockwooda
Fabuła:
„Flint Lockwood pracuje teraz dla The Live Corp Company, pod skrzydłami swego idola Chestera V. Jednak zostaje zmuszony do opuszczenia posterunku kiedy dowiaduje się, że jego słynna maszyna nadal pracuje i produkuje teraz hybrydy jedzeniowo-zwierzęce.”

Która z hybryd jedzeniowo-zwierzęcych podoba wam się najbardziej? Chcielibyście zjeść takie stworzenie? A może chcielibyście mieć takie zwierzątko domowe?

Film reżyserują Cody Cameron i Kris Pearn.

Data premiery: 11 październik 2013.
:)

Zwiastun i plakat z filmu Klopsiki Kontratakują

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu Klopsiki Kontratakują, znajdziecie go poniżej:

Film Klopsiki Kontratakują – data premiery: 1 listopad 2013

Fabuła:
„Po okropnej burzy jedzeniowej w pierwszej części filmu Flint zostaje zmuszony opuścić miasto wraz ze swymi przyjaciółmi. Przyjmuje zaproszenie od swego idola Chestera V i dołacza do firmy Live Corp, która ma za zadanie oczyścić wyspę; pracują w niej najlepsi wynalazcy świata, tworzący technologie poprawiające standard życia wszystkich ludzi. Gdy Flint dowiaduje się, że jego maszyna nadal działa i teraz wytwarza zmutowane jedzeniowe bestie takie jak żywe ogórki, głodne chrupkodyle, krewetko-szympansy i szarlotkowe pytony, postanawia ocalić świat z pomocą swoich najbliższych.”

Mamy również świeżutki plakat:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


KLOPSIKI KONTRATAKUJĄ

Pozostawiono coś wielkiego.

Klopsiki Kontratakują to nie żaden piknik! Jesteście gotowi dołączyć do Flinta i jego przyjaciół w misji ocalenia świata?
:)

Cloudy 2 Revenge of the Leftovers film Teaser Plakat

Zauważyłem właśnie nowy plakat zapowiadający film Cloudy 2 Revenge of the Leftovers, będzie to komedia animowana w reżyserii Cody’ego Camerona i Krisa Pearna, którzy realizują ją dla Sony Pictures Animation:

Zwiastun filmu Cloudy 2 Revenge of the Leftovers

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Po katastrofalnej burzy jedzeniowej z pierwszej części filmu, Flint wraz z przyjaciółmi musi opuścić miasto. Przyjmuje zaproszenie swego idola Chestera V i dołącza do The Live Corp Company, która została wyznaczona do uprzątnięcia wyspy, w firmie pracują też najlepsi wynalazcy na świecie, tworząc technologie poprawiające stan życia ludzi. Flint dowiaduje się, że jego maszyna nadal działa i obecnie tworzy zmutowane bestie takie jak żywe ogórki, głodne chrupki, szympansopodobne krewetki i szarlotkowe pytony, musi więc wrócić i z pomocą przyjaciół ocalić świat.”

Mamy również całą serię zdjęć z tego filmu:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Coś mnie zastanawia: czy wegetarianin mógłby zjeść takiego pomidora, albo taką truskawkę?

Film wejdzie na ekrany kin 27 września 2013 roku.
:)

Cloudy 2 Revenge of the Leftovers film

Sony Pictures Animation ujawniło pierwsze oficjalne streszczenie fabuły kontynuacji filmu Klopsiki i Inne Zjawiska Pogodowe:

Fabuła:
„CLOUDY 2: REVENGE OF THE LEFTOVERS zaczyna się w momencie, w którym skończył się filmu KLOPSIKI I INNE ZJAWISKA POGODOWE. Wynalazca Flint Lockwood w końcu zostaje doceniony za swój geniusz, a jego idol Chester V (Will Forte z programu Saturday Night Live) zaprasza go, aby dołączył do The Live Corp Company, gdzie najmądrzejsi wynalazcy z całego świata tworzą technologie mające poprawić życie ludzi na Ziemi. Barb (Kristen Schaal z filmów Toy Story 3 i 30 Rock) to prawa ręka Chestera – i jednocześnie jeden z jego największych wynalazków – jest wysoce rozwiniętym orangutanem z ludzkim mózgiem, ma wredny charakter, manipuluje innymi i uwielbia szminki do ust.
Flint od zawsze marzył o tym, aby być wielkim wynalazcą, lecz wszystko się zmienia gdy odkrywa, że jego najsłynniejsza maszyna – zmieniająca wodę w jedzenie – nadal działa i wytwarza teraz zmutowane bestie jedzeniowe. W jego rękach spoczywa los ludzkości, więc wraz z przyjaciółmi musi udać się w niebezpiecznie pyszną misję, stanąć do walki z głodnymi tacodylami, krewetkansami, jabłkowymi pytonami, serowymi pająkami i innymi stworzeniami, aby ocalić świat… raz jeszcze!”

Czy Flint zdoła poskromić te bestie, czy też będzie musiał je zniszczyć? Dowiecie się tego z filmu Cloudy 2!
:)

Klopsiki i Inne Zjawiska Pogodowe 2 film

Spójrzcie na pierwszy oficjalny plakat zapowiadający film Cloudy 2 Revenge of The Leftovers, nadchodzącą kontynuację filmu Klopsiki i Inne Zjawiska Pogodowe:

Zwiastun filmu Cloudy 2

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

Cloudy 2 Revenge of The Leftovers film


Nie ujawniono jeszcze fabuły. Wiemy jedynie, że film będzie oparty na oryginalnej historii. Wedługserwisu IMDb datę premiery filmu Cloudy 2 ustalono na 20 grudnia 2013 roku.
:)

Klopsiki i Inne Zjawiska Pogodowe 2 oparty na oryginalnym pomyśle

Scenarzyści John Francis Daley i Jonathan Goldstein (stworzyli wspólnie scenariusz do filmu Szefowie Wrogowie) zostali zatrudnieni do napisania scenariusza do kontynuacji filmu Klopsiki i Inne Zjawiska Pogodowe.

Zwiastun filmu Klopsiki i Inne Zjawiska Pogodowe 2

Z tego co słyszałem, Klopsiki i Inne Zjawiska Pogodowe 2 nie będzie oparta na drugiej książce z serii, zatytułowanej Pickles to Pittsburgh, ale raczej na nowej oryginalnej historii.
:)

Cloudy with a chance of meatballs 2

Cloudy with a chance of meatballs 2 FilmCloudy with a chance of meatballs 2
Gatunek: Animacja/Komedia/Eventyr
Reżyseria:
Główne role:
Data premiery: 2014

Więcej informacji –> Cloudy with a chance of meatballs 2 Trailer

https://cloudy-with-a-chance-of-meatballs-2.blogspot.com/