Captain America 2

Captain America The Winter Soldier zwiastun filmu

W sieci pojawił się już oficjalny zwiastun filmu Captain America 2 The Winter Soldier i nie brakuje w nim akcji! Spójrzcie poniżej:

Film Captain America 2


CAPTAIN AMERICA 2 THE WINTER SOLDIER
Fabuła:
„Po wydarzeniach w Nowym Jorku znanych z filmu The Avengers przyszedł czas na film ‚Captain America: The Winter Soldier’, w którym Steve Rogers, znany jako Captain America, prowadzi spokojne życie w Waszyngtonie i próbując dostosować się do współczesnego świata. Lecz gdy jego kolega z S.H.I.E.L.D. zostaje zaatakowany, Steve wplątuje się w sieć intryg, które zagrażają światowemu bezpieczeństwu. Wraz z Black Widow, Captain America próbuje ujawnić ciągnący się bez końca spisek jednocześnie walcząc z zawodowymi zabójcami, wysłanymi aby go uciszyć. Gdy cały niecny plan wychodzi na jaw, Captain America i Black Widow zwracają się o pomoc do kolejnego sprzymierzeńca, Falcona. Niemniej jednak wkrótce będą musieli zmierzyć się z niespodziewanym i niebezpiecznym przeciwnikieim zwanym Winter Soldier.”

Jeżeli nie posiadasz supermocy, lepiej miej ze sobą spadochron! Ta nowa część filmu Captain America zapowiada się jeszcze lepiej niż poprzednia!

Kontynuację reżyserują Anthony Russo i Joe Russo, a w obsadzie znaleźli się: Chris Evans, Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Cobie Smulders, Frank Grillo, Emily Van Camp, Hayley Atwell, oraz Robert Redford.

Datę premiery filmu Captain America 2 The Winter Soldier wyznaczono na 4 kwietnia 2014 roku.
:)

Captain America 2 zapowiedź zwiastunu i zdjęcia

Dwa nowe zdjęcia z nadchodzącego filmu o superbohaterze Captain America 2 The Winter Soldier, gdzie w roli głównej występuje Chris Evans:

Zwiastun filmu Captain America 2

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Steve Rogers (Chris Evans) próbuje zaakceptować swoją rolę we współczesnym świecie, sprzymierza się z Natashą Romanoff (Scarlett Johansson), znaną jako Black Widow, w walce z Winter Soldierem (Sebastian Stan), potężnym i tajemniczym wrogiem; bitwa rozegra się na ulicach dzisiejszego Waszyngtonu.”

Mamy też krótką zapowiedź zwiastunu tego filmu:


CAPTAIN AMERICA 2 THE WINTER SOLDIER

Pełna wersja zwiastunu filmu Captain America 2 The Winter Soldier powinna pojawić się już jutro. Odwiedźcie nas koniecznie!

Data premiery: 4 kwiecień 2014.
:)

Nowy plakat promujący film Captain America 2 The Winter Soldier – Zwiastun już w czwartek!

Dzięki studiu Marvel możemy zaprezentować wam nowy plakat promujący film o superbohaterze Captain America 2 The Winter Soldier, reżyserują Anthony Russo i Joe Russo, a w roli głównej występuje Chris Evans:

Zwiastun filmu Captain America 2

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Steve Rogers (Chris Evans) próbuje zaakceptować swą rolę we współczesnym świecie, jednoczy siły z Natashą Romanoff (Scarlett Johansson), znaną jako Black Widow i wspólnie stają do walki z Winter Soldierem (Sebastian Stan), potężnym i tajemniczym przeciwnikiem; bitwa rozegra się na ulicach dzisiejszego Waszyngtonu.”

Przy okazji informujemy, że w czwartek pojawi się pierwszy oficjalny zwiastun filmu Captain America the Winter Soldier. Koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę!

W kinach od 4 kwietnia 2014 roku.
:)

Captain America 2 The Winter Soldier New Picture

Marvel ujawnił nowy szkic z nadchodzącego filmu o superbohaterze Captain America 2 The Winter Soldier, w którym występują Chris Evans, Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, oraz Samuel L. Jackson:

Zwiastun filmu Captain America 2

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Plot:
„Steve Rogers (Chris Evans) próbuje odnaleźć się we współczesnym świecie i staje ramię w ramię z Natashą Romanoff (Scarlett Johansson), czyli Black Widow, w walce z Winter Soldierem (Sebastian Stan), potężnym i tajemniczym wrogiem – pojedynek rozegra się na ulicach dzisiejszego Waszyngtonu.”

Jeżeli powiększyć zdjęcie, to w górnym lewym rogu dostrzeżesz Falcona.

Premiera kinowa: 4 kwiecień 2014.
:)

Captain America 2 The Winter Soldier plakat teaserowy

Marvel ujawnił pierwszy oficjalny teaserowy plakat z filmu Captain America 2 The Winter Soldier, spójrzcie poniżej:

Zwiastun filmu Captain America 2

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Steve Rogers (Chris Evans) próbuje odnaleźć się we współczesnym świecie i zaczyna współpracę z Natashą Romanoff (Scarlett Johansson), czyli Black Widow, aby wspólnie walczyć na uliach Waszyngtonu z Winter Soldierem (Sebastian Stan), potężnym i tajemniczym wrogiem.”

Co się stało z tarczą Captain America? Gdzie jest farba?

Film reżyserują Anthony Russo i Joe Russo. Na ekrany kin wejdzie 4 kwietnia 2014 roku.
:)

Nowe szpiegowskie zdjęcia z filmu Captain America 2

Nowa kolekcja zdjęć szpiegowskich z planu filmu o superbohaterze Captain America 2, reżyseria Anthony Russo i Joe Russo, a w rolach głównych występują Chris Evans, Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Frank Grillo, oraz Anthony Mackie:

Zwiastun filmu Captain America 2

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


Fabuła:
„Steve Rogers (Chris Evans) próbuje odnaleźć swoje miejsce we współczesnym świecie i łączy siły z Natashą Romanoff, czyli Black Widow (Scarlett Johansson), aby wspólnie zmierzyć się z potężnym, tajemniczym przeciwnikiem znanym jako Winter Soldier (Sebastian Stan) na ulicach dzisiejszego Waszyngtonu.”

Podoba Ci się nowy kostium Captain America? A co sądzisz o jego oldskulowym motocyklu?

W kinach od 4 kwietnia 2014 roku.
:)

Sebastian Stan Captain America 2 The Winter Soldier

Zdjęcie Winter Soldier (w tej roli aktor Sebastian Stan), czarnego charakteru z filmu Captain America 2, pojawiło się w sieci:

Oficjalny zwiastun filmu Captain America 2 The Winter Soldier

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Steve Rogers (Chris Evans) próbuje odnaleźć się we współczesnym świecie i łączy siły z Natashą Romanoff, czyli Black Widow (Scarlett Johansson); wspólnie zmierzą się z potężnym, tajemniczym Winter Soldier (Sebastian Stan) na ulicach dzisiejszego Waszyngtonu.”

Zanim przeszedł na ciemną stronę i stał się wyrachowanym zabójcą, Winter Soldier był kiedyś Bucky Barnesem, partnerem Captain America z czasów II Wojny Światowej.

W kinach od 4 kwietnia 2014 roku.
:)

Captain America 2 szpiegowskie zdjęcia i materiał video

Dotarliśmy do kolejnych szpiegowskich zdjęć z planu filmowego Captain America 2 czyli Captain America The Winter Soldier, nadchodzącego filmu o superbohaterze w reżyserii Anthony’ego Russo. Poniżej znajdziecie kilka ujęć czarnego charakteru znanego jako Winter Soldier, który posiada bioniczne ramię:

Zwiastun filmu Captain America The Winter Soldier

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


Fabuła:
„Steve Rogers (Chris Evans) próbuje odnaleźć się we współczesnym świecie i nawiązuje współpracę z Natashą Romanoff, czyli Black Widow (Scarlett Johansson), by razem walczyć z potężnym tajemniczym wrogiem znanym jako Winter Soldier (Sebastian Stan), na obszarze dzisiejszego Waszyngtonu.”

Wcześniejsze zdjęcia Anthony’ego Mackie, który gra rolę Falcona, prawdopodobnie sprzymierzeńca Captain America:


Captain America i Black Widow też zostali uchwyceni:

Mamy również video, w którym Captain America jest odrzucany niczym lalka:

Czy Captain America przyjrzał się pięści Winter Soldiera w powyższej scenie?


Captain America 2 The Winter Soldier – Szkic

Bycie Captain America to ciężka robota!

W kinach od 4 kwietnia 2014 roku.
:)

Captain America 2 – Sebastian Stan jako Winter Soldier

Aktor Sebastian Stan został zauważony na planie filmowym Captain America 2 The Winter Soldier:

Zwiastun filmu Captain America 2

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Steve Rogers próbuje odnaleźć swoje miejsce we współczesnym świecie i zawiązuje sojusz z Natashą Romanoff, czyli Black Widow, aby stawić czoła potężnemu, tajemniczemu wrogowi znanemu jako Winter Soldier.”

Mamy również materiał video:


Captain America 2 The Winter Soldier

Sebastian Stan grał rolę Bucky Barnesa, partnera Captain America w pierwszej części filmu:


Bucky miał śmiertelny upadek w filmie Captain America… ale cóż, widocznie jakoś przetrwał! I został Winter Soldier, wrednym typem z drugiej części!

Data premiery: 4 kwiecień 2014.
:)

Captain America The Winter Soldier zdjęcia z planu

W sieci pojawiło się kilka zdjęć z filmu Captain America 2 czyli Captain America The Winter Soldier, spójrzcie poniżej:

Zwiastun filmu Captain America The Winter Soldier

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Steve Rogers (Chris Evans) próbuje odnaleźć swoje miejsce we współczesnym świecie i łączy swe siły z Natashą Romanoff (Scarlett Johansson), znaną jako Black Widow, aby zmierzyć się z podstępnym i potężnym wrogiem w dzisiejszym Waszyngtonie.”

Wygląda na to, że Captain America ma nowy kostium!

Data premiery: 4 kwiecień 2014.
:)

Chris Evans Captain America 2 The Winter Soldier

Spójrzcie na pierwsze oficjalne zdjęcie z planu filmu Captain America 2 The Winter Soldier, nadchodzącego filmu o superbohaterze w reżyserii Anthony’ego Russo i Joe Russo, gdzie w roli głównej gra Chris Evans:

Zwiastun filmu Captain America 2

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Film rozpoczyna się tam, gdzie zakończył się The Avengers, Steve Rogers (Chris Evans) czyli America próbuje odnaleźć się we współczesnym świecie i łączy siły z Natashą Romanoff, czyli Black Widow, w walce z potężnym i mrocznym wrogiem na ulicach współczesnego Waszyngtonu…”

Wrogiem okazuje się James ‚Bucky’ Barnes, który został poddany praniu mózgu przez Rosjan i znany jest teraz pod przydomkiem ‚Winter Soldier’. Dla tych co nie pamiętają, Bucky był partnerem Captain America w pierwszej części filmu: ktoś musiał go ożywić po pamiętnym śmiertelnym upadku.

W kinach od 4 kwietnia 2014 roku.
:)

Captain America 2 The Winter Soldier film

Kontynuacja filmu Captain America: Pierwsze Starcie otrzymała oficjalny tytuł Captain America The Winter Soldier, spójrzcie na oficjalne logo:

Zwiastun filmu Captain America 2 The Winter Soldier

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


Słyszałem, że Winter Soldier to odniesienie do serii komiksów, w której Bucky zostaje ocalony przed śmiercią lecz następnie przechodzi pranie mózgu zarządzone przez Sowietów, którzy wyposażają go w bioniczne ramię i czynią z niego swego prywatnego zabójcę.
:)

Captain America 2 data premiery

Captain America kontynuacja - Captain America 2 filmStudio Walta Disneya (pamiętajcie, że przejęli oni studio Marvel): Captain America 2 wejdzie do kin 4 kwietnia 2014 roku.

Zwiastun filmu Captain America 2

Druga część rozpocznie się w momencie, w którym kończy się nadchodzący film The Avengers, Steve Rogers nadal współpracuje z Nickiem Fury i T.A.R.C.Z.Ą, a także stara się odnaleźć we współczesnym świecie. Aktor Chris Evans oczywiście powróci do roli super-żołnierza Steve’a Rogersa, czyli Captain America.
:)