Burt Wonderstone

Niewiarygodny Burt Wonderstone – kasynowy zwiastun

Oto zabawna, nieprawdziwa reklama promująca film Niewiarygodny Burt Wonderstone, nadchodzącą komedię osadzoną w świecie iluzjonistów w Las Vegas, której reżyserem jest Don Scardino, a w rolach głównych występują Steve Carell, Jim Carrey, Olivia Wilde i Steve Buscemi:

Niewiarygodny Burt Wonderstone – data premiery: 15 marzec 2013

Plot:
„Gwiazdorscy iluzjoniści Burt Wonderstone i Anton Marvelton zaczynają wypadać blado przy nowym ulicznym magiku, więc postanawiają ocalić swój duet – i przyjaźń – organizując własny odważny występ.”

Jesteście gotowi na nadludzką moc? Chcecie poczuć żar ich magicznych różdżek? Kupcie bilet!
:)

10 fragmentów z filmu Niewiarygodny Burt Wonderstone, w którym występują Steve Carell i Jim Carrey

Poniżej znajdziecie dziesięć fragmentów zapowiadających film Niewiarygodny Burt Wonderstone, nadchodzącą komedię w reżyserii Dona Scardino, gdzie w rolach głównych występują Steve Carell, Jim Carrey, Olivia Wilde i Steve Buscemi:

Zwiastun filmu Niewiarygodny Burt Wonderstone


Niewiarygodny Burt Wonderstone – Kąpiel z bąbelkami


Niewiarygodny Burt Wonderstone – Może Ty potrzebujesz próby, ja nie!


Niewiarygodny Burt Wonderstone – Rozżarzone węgle


Niewiarygodny Burt Wonderstone – Jak tam przedstawienie?


Niewiarygodny Burt Wonderstone – Nie szukam partnera


Niewiarygodny Burt Wonderstone – Podobno jest to bar magików


Niewiarygodny Burt Wonderstone – Czas na mój finałowy numer ze zniknięciem


Niewiarygodny Burt Wonderstone – Co ze wszystkimi moimi inwestycjami?


Niewiarygodny Burt Wonderstone – Co Ty masz na sobie?


Niewiarygodny Burt Wonderstone – Dzieciaki, chcecie zobaczyć prawdziwą magię?

Kto jest śmieszniejszym aktorem: Steve Carell czy Jim Carrey?

Film wejdzie na ekrany kin 15 marca 2013 roku.
:)

Niewiarygodny Burt Wonderstone ścieżka dźwiękowa

Dzięki serwisowi Amazon możemy zaprezentować wam oficjalną listę utworów ze ścieżki dźwiękowej do filmu Niewiarygodny Burt Wonderstone, nadchodzącej komedii osadzonej w świecie iluzjonistów z Las Vegas; reżyseruje Don Scardino, a w rolach głównych występują Steve Carell, Jim Carrey, Olivia Wilde i Steve Buscemi:

Oryginalna ścieżka dźwiękowa z filmu Niewiarygodny Burt Wonderstone
Muzykę skomponował Lyle Workman.

1. WonderSuite
2. The Disappearing Audience
3. Racing Home
4. Happy Birthday Little Man
5. Magic Kit
6. Biggest Bed In Vegas
7. The Grand Illusion
8. Peaceful Oasis
9. Sex Tricks
10. Grodiest Ear Of All
11. Butterfly
12. Hot Box
13. Drillbotomy
14. Lady Luck
15. Magical Breakup
16. Mea Culpa
17. Meeting The Inspiration
18. The Kiss
19. You Ain’t Seen Nothing Yet
20. Let’s Do This Show Forever
21. Blood Card
22. Human Piñata
23. Red Hot Coals
24. Lets Do Some Tricks
25. Everybody Loves A Magician
26. Alakazam
27. Man Head, Lady Body
28. Friends With Myself
29. Zarrow Shuffle
30. Wonderment
31. Gone To A Better Place
32. Magical Reunion
Niewiarygodny Burt Wonderstone piosenka - Niewiarygodny Burt Wonderstone muzyka - Niewiarygodny Burt Wonderstone ścieżka dźwiękowa - Niewiarygodny Burt Wonderstone muzyka filmowa

Poniżej możecie odsłuchać fragmenty utworów ze ścieżki dźwiękowej do filmu Niewiarygodny Burt Wonderstone:

Ścieżka dźwiękowa z filmu Niewiarygodny Burt Wonderstone zostanie wydana 12 marca 2013.
:)

Niewiarygodny Burt Wonderstone zapowiedź TV

Pierwsza oficjalna telewizyjna zapowiedź filmu Niewiarygodny Burt Wonderstone, nadchodzącej komedii osadzonej w świecie iluzjonistów z Las Vegas, w której wystepują Steve Carell, Jim Carrey, Olivia Wilde i Steve Buscemi:

Zwiastun filmu Niewiarygodny Burt Wonderstone


NIEWIARYGODNY BURT WONDERSTONE
Fabuła:
„Magik Burt Wonderstone odchodzi od wieloletniego partnera scenowego po tym jak w mieście pojawia się nowy uliczny magik i zostaje miejscową sensacją. Burt spędza trochę czasu ze swoim idolem z dzieciństwa i stara się przypomnieć sobie dlaczego dawno temu pokochał magię.”

W tym wielkim szklanym pudełku musi być naprawdę gorąco, nic dziwnego że Steve Carell poci się jak knur!
:)

Niewiarygodny Burt Wonderstone – Alan Arkin

Oto nowy plakat z postacią z filmu Niewiarygodny Burt Wonderstone, nowej komedii w reżyserii Dona Scardino, widzimy na nim Alana Arkina w roli Rance’a Hollowaya:

Zwiastun filmu Burt Wonderstone

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Magik Burt Wonderstone opuszcza swego wieloletniego partnera scenicznego po tym jak pewien uliczny iluzjonista staje się największą atrakcją wśród publiczności. Burt spędza nieco czasu z idolem z dzieciństwa i stara się przypomnieć sobie co sprawiło, że zakochał się w magii.”

Josh Holloway to magik, który stał się inspiracją dla Burta.
:)

Burt Wonderstone – Jim Carrey i Olivia Wilde

Spójrzcie na dwa nowe plakaty z postaciami z filmu Niewiarygodny Burt Wonderstone, to nadchodząca komedia w reżyserii Dona Scardino:

Zwiastun filmu Niewiarygodny Burt Wonderstone – w kinach od 15 marca 2013

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Magik Burt Wonderstone rozstaje się ze swoim wieloletnim partnerem scenowym po tym jak widownia kieruje swe zainteresowanie w stronę buntowniczego magika ulicznego. Burt spędza trochę czasu ze swym idolem z dzieciństwa i powoli przypomina sobie co sprawiło, że pokochał magię.”

Pewnie rozpoznajecie Jima Carreya w roli Steve’a Graya, ulicznego magika z niebezpiecznym przedstawieniem, a także Olivię Wilde w roli Jane, byłej asystentki Burta Wonderstone, która teraz pracuje dla Steve’a Graya.
:).

3 plakaty z filmu Burt Wonderstone

Mamy dla was trzy nowe plakaty z filmu Burt Wondertsone, znanego również pod tytułem Niewiarygodny Burt Wonderstone, to nowa komedia w reżyserii Dona Scardino, w której występują takie gwiazdy jak Steve Carelll, Jim Carrey, Olivia Wilde, oraz Steve Buscemi:

Film Burt Wonderstone – data premiery: 15 marzec 2013

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Magik Burt Wonderstone rozstaje się ze swoim wieloletnim partnerem scenicznym po tym jak pewien uliczny iluzjonista staje się największą atrakcją w mieście. Burt spędza trochę czasu ze swoim idolem z dzieciństwa i powoli zaczyna przypominać sobie to co kiedyś sprawiło, że pokochał magię.”

Oto zwiastun filmu Niewiarygodny Burt Wonderstone, jeżeli jeszcze go nie widzieliście:


NIEWIARYGODNY BURT WONDERSTONE

Podobają wam się występy iluzjonistów? A może uważacie to za nudne?
:?

Zwiastun filmu The Incredible Burt Wonderstone, w którym grają Steve Carell i Jim Carrey

Obejrzyjmy pierwszy oficjalny zwiastun The Incredible Burt Wonderstone, nowej komedii, w której Steve Carell zmierzy się z Jimem Carreyem:

Film Burt Wonderstone


THE INCREDIBLE BURT WONDERSTONE
Fabuła:
„Gwiazdorscy magicy Burt Wonderstone (Steve Carell) i Anton Marvelton (Steve Buscemi) rzadzili w Las Vegas przez wiele lat, przedstawiając iluzje tak wielkie, jak ego Burta. Jendak jedyną iluzją, która im tak naprawdę pozostała jest tak naprawdę ich przyjaźń na pokaz, podczas gdy naprawdę nienawidzą się serdecznie. Grozi im konkurencja pod postacią ulicznego magika Steve’a Graya (Jim Carrey), który zdobywa sobie rzesze wielbicieli z każdym odważnym trikiem. Mimo tego Burt i Anton nadal mają swoją szansę na ocalenie – zarówno na scenie jak i poza nią – jeżeli Burt zdoła odnaleźć w sobie to, co sprawiło, że pokochał magię.”

Czy kiedykolwiek chciałeś być magikiem, światowej sławy magikiem? Ucz się od Steve’a Carella i Jima Carreya! W pozostałych rolach występują Olivia Wilde i Steve Buscemi. Data premiery filmu The Incredible Burt Wonderstone to 15 marzec 2013.
:)

Incredible Burt Wonderstone film

Jim Carrey i Steve Carell w rolach dwóch rywalizujących ze sobą magików w filmie The Incredible Burt Wonderstone, najnowszej komedii w reżyserii Dona Scardino. To opowieść o iluzjoniście z Las Vegas imieniem Burt Wonderstone (Steve Carell), który próbuje nawiązać ponowną współpracę ze swoim byłym partnerem, Antonem Lovecraft (Steve Buscemi), aby stawić czoła niebezpiecznemu ulicznemu iluzjoniście Steve’owi Grayowi (Jim Carrey). Film powinien zadebiutować w kinach w 2013 roku.

Zwiastun filmu Incredible Burt Wonderstone

Spójrzcie na zdjęcia z planu filmu The Incredible Burt Wonderstone:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Burt Wonderstone (Steve Carell) i Anton Lovecraft (Stve Buscemi) to uznany duet magików z Las Vegas. Ich współpraca kończy się gdy Anton doznaje urazu z winy Burta podczas występu, po czym wyrusza na Daleki Wschód, aby nauczać magii. Gdy Burt zostaje przyćmiony przez ulicznego iluzjonistę Steve’a Graya (Jim Carrey), musi przekonać Antona aby wrócił i pomógł mu odzyskać utraconą pozycję.”

Steve Carell i Jim Carrey razem w jednej komedii: na pewno tego nie przegapię! Założę się, że będziemy śmiać się jak szaleni.

Tak czy inaczej, odwiedzajcie nasz serwis, aby uzyskać więcej informacji na temat filmu The Incredible Burt Wonderstone!
:)
1

Burt Wonderstone

Burt Wonderstone FilmBurt Wonderstone
Gatunek: Komedia
Reżyseria:Don Scardino
Główne role: Steve Carell, Jim Carrey, Olivia Wilde, Steve Buscemi, James Gandolfini, Brad Garrett, Alan Arkin, Jay Mohr, Gillian Jacobs
Data premiery: 2013

Więcej informacji –> Burt Wonderstone Trailer

https://incredible-burt-wonderstone-trailer.blogspot.com/