Branded

Zwiastun Filmu Branded Z Udziałem Eda Stopparda

Branded FilmUdostępniono nowy zwiastun Branded, nadchodzącego filmu science-fiction w reżyserii Jamiego Bradshawa i Aleksandra Dulerayn’a z udziałem Eda Stopparda:


BRANDED
Fabuła:
„Umiejscowiony w antyutopijnej przyszłości, gdzie giganty korporacyjne kreują pozbawioną złudzeń populację, jeden człowiek próbuje dotrzeć do ukrytej prawdy, co prowadzi do epickiej bitwy z ukrytymi siłami kontrolującymi świat.”

Tego rodzaju filmy przypominają mi powieści Philipa K. Dick’a. Ale czy powinno się go uznawać za społeczną satyrę czy też po prostu za zwariowany film fantasy?
:)

Branded plakat

Oto pierwszy oficjalny plakat z filmu Branded, nadchodzącego thrillera fantasy w reżyserii Jamiego Bradshawa i Alexandra Doulerain:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


Złam kod, odzyskaj swój umysł!
:)

Branded zwiastun

Branded filmPoniżej czeka na was dziwny zwiastun Branded, nadchodzącego filmu science-fiction, którego reżyserem i twórcą scenariusza jest Aleksandr Dulerayn:


BRANDED
Fabuła:
„Branded to mroczna i oddziałująca na psychikę podróż do niezwykłego, dystopijnego społeczeństwa gdzie wielkie korporacje uknuły gigantyczny spisek na skalę globalną, który pozwala im wedrzeć się do naszych umysłów i utrzymywać całą populację w stanie zawieszenia, zależności i bierności. Człowiek imieiem Misha (Ed Stoppard) pragnie odkryć prawdę, co doprowadzi do wielkiej bitwy z tajnymi siłami, które naprawdę sprawują kontrolę nad światem.”

W filmie występują Ed Stoppard, Leelee Sobieski, Jeffrey Tambor, oraz Max von Sydow. Datę premiery filmu Branded ustalono na 7 września 2012 roku.

Co sądzicie o tym schizofrenicznym świecie z filmu Branded?
:)