Beetlejuice 2

Sok z Żuka 2 film

Sok z Żuka 2 film - Kontynuacja filmu Sok z ŻukaPamiętacie Sok z Żuka? Tak, komedię z 1988 roku w reżyserii Tima Burtona. Fil opowiadał o duchu imieniem Betelgeuse czyli Sok z Żuka (w tej roli Michael Keaton), który zostaje zatrudniony do tego, aby nawiedzić pewien dom. Ten szalony duch ponownie nawiedzi też sale kinowe: Warner Bros stara się zrealizować kontynuację hitu. Zatrudnili Setha Grahame-Smitha i Davida Katzenberga do napisania scenariusza.

Zwiastun filmu Sok z Żuka 2

Zapytaliśmy Setha Grahame-Smitha czy Sok z Żuka 2 będzie bezpośrednią kontynuacją osadzoną w XXI wieku, a oto co odpowiedział:

„Tak, z pewnością tak będzie, ponieważ akcja toczy się 27 lub 28 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Zastanawiacie się co stało się z tymi bohaterami, jak zmieniły się czasy i jak Sok z Żuka sobie ze wszystkim po razie. W chwili obecnej wszystko jest jeszcze na etapie 'to się okaże'.”

Scenarzysta Seth Grahame-Smith

Obejrzyjmy zwiastun pierwszej części filmu Sok z Żuka:

Macie jakieś sugestie odnośnie fabuły w filmie Sok z Żuka 2? Chcielibyście, żeby Michael Keaton ponownie wcielił się w tytułową postać? Czy Tim Burton powinien stanąć za kamerą? Podzielcie się przemyśleniami!

Już wkrótce ujawnimy kolejne szczegóły dotyczące filmu Sok z Żuka 2!
:)

Beetlejuice 2

Beetlejuice 2 FilmBeetlejuice 2
Gatunek: Komedia/Fantasy
Reżyseria:
Główne role: Michael Keaton
Data premiery: 2016

Więcej informacji –> Beetlejuice 2 Trailer

https://beetlejuice-2-movie-trailer.blogspot.com/