Avengers 2

Avengers 2 Age of Ultron teaserowy zwiastun

Na ostatnich targach Comic Con zaprezentowano oficjalny zwiastun teaserowy filmu Avengers 2, czyli Avengers 2 Age of Ultron. Jest już dostępny w sieci, zobaczycie go poniżej:

Zwiastun filmu Avengers 2


AVENGERS 2 AGE OF ULTRON

Oto oficjalny zarys fabuły:

Fabuła filmu The Avengers 2 Age of Ultron:
„Rząd amerykański tworzy siłę o nazwie Ultron, a grupa The Avengers nie będzie już im potrzebna. Jednak gdy Ultron zwraca się przeciwko ludzkości, to Avengers muszą powstać ponownie i podjać najgroźniejsze z dotychczasowych wyzwań.”

Nie obchodzą mnie zbytnio Avengers, ja po prostu chcę zobaczyć Iron Mana! Miejmy nadzieję, że znajdzie sposób na pozbycie się tego złego robota!

Film reżyseruje Joss Whedon. Na ekrany kin wejdzie 1 maja 2015 roku.
:)

Avengers 2 Age of Ultron film

Scena po napisach końcowych w filmie Avengers dała wskazówkę, że Thanos będzie czarnym charakterem w drugiej części. Jednak najwidoczniej nastąpiła zmiana planów (a może ta scena przedstawiła Thanosa jako łotra w całkiem innym filmie osadzonym w uniwersum Marvela? A może jako czarny charakter jeszcze następnej części Avengers?): kolejny film z serii Avengers będzie nosił podtytuł Age of Ultron. Poniżej znajdziecie oficjalne logo:

Zwiastun filmu Avengers 2 Age of Ultron

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


AVENGERS 2 AGE OF ULTRON

Fabuła:
„Kontynuacja filmu Avengers przedstawi walkę drużyny superbohaterów z Ultronem, wściekłym robotem zdeterminowanym, aby podbić świat.”

Istnieje seria komiksów zatytułowana Age of Ultron, ale jej fabuła jest bardzo skomplikowana z uwagi na wielokrotne podróże w czasie. Film raczej nie odda tego wiernie, ale niektóre elementy zapewne będą zaadoptowane.

Byłoby miło, gdyby w Avengers 2 pojawili się Spider-man i Wolverine, tak jak to ma miejsce w komiksach z serii Age of Ultron. Jednak czy studio Fox, posiadające prawa autorskie do tych dwóch postaci, pozwoli na takie przejście?

Tak czy inaczej, co sądzicie o wyborze Marvela? Czy robot Ultron będzie odpowiednim czarnym charakterem do filmu Avengers 2? Wyraź swoją opinię!

Datę premiery filmu Age of Ultron zaplanowano na 1 maj 2015 roku.
:)

Avengers 2 data premiery

Avengers 2 filmData premiery The Avengers 2, kontynuacji filmu The Avengers, została ustalona na 1 maja 2015 roku.

Zwiastun filmu Avengers 2

Reżyser Joss Whedon, który nakręcił pierwszą część filmu, stanie również za kamerą kontynuacji.
:)

Avengers po napisach końcowych

Avengers scena po napisach końcowychW jakiś tajemniczy sposób do sieci przeniknęła scena po napisach końcowych filmu Avengers. Znajomy fan wskazał nam poniższe video:

Zwiastun filmu Avengers


The Avengers – Scena po napisach końcowych

Możliwe, że rozpoznaliście Thanosa – to czarny charakter zafascynowany nihilizmem i śmiercią, który chcąc zwiększyć swoją moc stosuje elementy biomechaniki i mistycyzmu:

Will Thanos be the main villain in the Avengers 2? Nie mogę się już doczekać informacji o fabule drugiej części!
:)

Avengers 2 film

Avengers 2 film - Kontynuacja filmu The AvengersW czasie panelu poświęconemu filmowi Avengers na targach NYCC 2011, Kevin Feige, prezes Marvel Studios, powiedział mniej więcej to, że możemy spodziewać się kontynuacji filmu Avengers. Zgadza się, zespół superbohaterów zbierze się ponownie: możemy szykować się na Avengers 2!

Zwiastun filmu Avengers 2

Nie ujawniono jeszcze fabuły. Nie wiemy nawet czy wszyscy superbohaterowie z pierwszego filmu (Iron man, Thor, Kapitan Ameryka, Hulk, Hawkeye, Czarna Wdowa and Nick Fury) powrócą. Ale na pewno cieszę się, że Marvel planuje tę kontynuację.

Marvel chce wykorzystać ten sam przepis jak w pierwszej części: zamierzają wypuścić nową serię filmów o superbohaterach (zaczynając od Iron Man 3, który jest już na etapie przedprodukcji), których znajdzie się wspólny wątek prowadzący ostatecznie do filmu Avengers 2.

Oto zwiastun pierwszej części filmu Avengers:


Czy macie może jakieś pomysły na fabułę Avengers 2? Podzielcie się nimi! Kto wie, jeżeli masz *naprawdę* dużo szczęścia może wpadnie ktoś z Marvela i skorzysta z Twojego pomysłu na film Avengers 2.
:)

Avengers 2

Avengers 2 FilmAvengers 2
Gatunek: Akcji/Superbohater
Reżyseria:
Główne role: Robert Downey Jr., Clark Gregg, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Chris Evans, Samuel L. Jackson, Jeremy Renner, Mark Ruffalo
Data premiery: 2016

Więcej informacji –> Avengers 2 Trailer

https://avengers-2-movie-trailer.blogspot.com/

Tweet