Amazing Spider-Man 3

Niesamowity Spider-Man 3 film

Niesamowity Spider-Man 3 filmWiemy już, że powstanie kontynuacja filmu Niesamowity Spider-Man. Teraz Sony obwieściło dwie kontynuacje. Zgadza się, planują trylogię przygód Spider-Mana z Andrew Garfieldem w roli głównej. Oto wiadomość, którą umieścili na oficjalnej stronie Facebook poświęconej filmowi Niesamowity Spider-Man:

Zwiastun filmu Niesamowity Spider-Man 3

„W końcu jest! Niesamowity Spider-Man to pierwsza część trylogii, która pokaże nam w jaki sposób zniknięcie rodziców ukształtowało drogę naszego bohatera.”

Sony Pictures


Co mogłoby się wydarzyć w filmie Niesamowity Spider-man 3? Kto będzie kolejnym przeciwnikiem? Człowiek w cieniu, zaobserwowany w scenie po napisach końcowych pierwszej części prawdopodobnie pojawi się jako główny czarny charakter w części drugiej. W trzeciej części natomiast widziałbym Morbiusa, żywego wampira. A może wy macie jakieś inne pomysły? Podzielcie się nimi!

Tak czy inaczej, wracajcie na naszą stronę po kolejne informacje na temat filmu Niesamowity Spider-Man 3!
:)

Niesamowity Spider-Man Trilogy

Sony oficjalnie potwierdziło na swoim profilu Facebook, że planują stworzenie trylogii filmu Niesamowity Spider-Man:

„W końcu jest! Niesamowity Spider-Man jest pierwszą częścią trylogii, która odkryje to, jak zniknięcie rodziców naszego ulubieńca ukształtowało go na bohatera.”

Sony Pictures

Zgadza się, możemy się spodziewać jeszcze co najmniej dwóch filmów z serii Niesamowity Spider-Man, w których zagra Andrew Garfield! A więc przygotujcie się na Niesamowitego Spider-Mana 2 i Niesamowitego Spider-Mana 3!
:)

Amazing Spider-Man 3

Amazing Spider-Man 3 FilmAmazing Spider-Man 3
Gatunek: Akcji/Superbohater/Science-Fiction
Reżyseria:Marc Webb
Główne role: Andrew Garfield
Data premiery: 2016

Więcej informacji –> Amazing Spider-Man 3 Trailer

https://amazing-spider-man-3-movie-trailer.blogspot.com/