Almost Human

Almost Human S01E04 The bends

Almost Human sezon 1 odcinek 4Oto zwiastun promujący „The bends”, kolejny odcinek cudnego serialu science-fiction Almost Human:


Almost Human 1.43 – The bends

Almost Human S1x04 The bends
Streszczenie odcinka:
„Stary przyjaciel detektywa Kennexa (Karl Urban) przyjmuje tajną misję i udaje ‚kucharza’ wysoce uzależniającego narkotyku ulicznego o nazwie ‚The Bends’. Jednak jego przykrywka zostaje ujawniona. Trwa rozległe śledztwo narkotykowe, a zdeterminowani Kennex i Dorian (Michael Ealy) proszą Rudy Lom (Mackenzie Crook) o pomoc.”

Almost Human to dobrze zrobiony serial. Uwielbiam go, jestem fanem!

Nowy odcinek Almost Human pojawi się w poniedziałek, 2 grudnia na kanale FOX.
:)

Almost Human S01E03 Are you receiving?

Almost Human sezon 1 odcinek 3Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun „Are You Receiving?”, kolejnego odcinka nowego serialu science-fiction Almost Human, w którym występują Karl Urban i Michael Ealy:


Almost Human 1.3 – Are you receiving?

Almost Human S1x03 Are you receiving?
Streszczenie odcinka:
„Ciąg dalszy mrożącej krew w żyłach akcji w nowym, pełnym adrenaliny, odcinku. Detektyw Kennex (Karl Urban) i Dorian (Michael Ealy) zmagają się z sytuacją, w które zostali wzięci zakładnicy, podczas gdy Kapitan Maldonado próbuje spełnić żądania terrorystów z nadzieją na ochronę życia niewinnych ludzi.”

Podoba mi się serial Almost Human, Karl Urban i Michael Ealy tworzą świetny zespół. Jednak przypomina mi to nieco serial Total Recall 2070…
:)

Almost Human zwiastun

Dzięki uprzejmości stacji FOX mamy dla was nowy zwiastun Almost Human, nadchodzącego serialu science-fiction, w którym występują Karl Urban i Michael Ealy:


ALMOST HUMAN
Streszczenie serialu:
„ALMOST HUMAN to futurystyczny dramat pełen akcji, który rozgrywa się 35 lat w przyszłość od teraz; policjanci współpracują z zaawansowanymi androidami. Rodzi się niezwykłe partnerstwo, gdy będący po części maszyną gliniarz (Karl Urban) zostaje przydzielony do częściowo ludzkiego robota (Michael Ealy), aby wspólnie walczyć z przestępczością i badać spiski w futurystycznym nowym świecie.”

Kogo wolisz: Karla Urbana czy Michaela Ealy?

Emisja serialu na kanale FOX rozpocznie się 17 listopada 2013.
:)

Almost Human plakat

Spójrzcie na nowy plakat promujący nowy serial science-fiction Almost Human, produkowany przez J.J. Abramsa; w rolach głównych występują Karl Urban i Michael Ealy:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Streszczenie:
„Almost Human to futurystyczny dramat, którego akcja rozgrywa się 35 lat naprzód od dnia dzisiejszego; policjanci współpracują z zaawansowanymi androidami. W jednym z przypadków rodzi się niezwykłe partnerswo, gdy częściowo maszynowy glina (Karl Urban) zostaje zmuszony z częściowo ludzkim robotem (Michael Ealy) – wspólnie walczą z przestępczością w futurytstycznym świecie.”

Oto zwiastun serialu, jeżeli jeszcze go nie widzieliście:


ALMOST HUMAN

Serial pojawi się na kanale Fox tej jesieni.
:)

Almost Human zwiastun serialu science-fiction, w którym występują Karl Urban i Michael Ealy

Spójrzcie na oficjalny zwiastun Almost Human, nowego serialu science-fiction od twórców serii Fringe:


ALMOST HUMAN
Streszczenie:
„rok 2048. John Kennes (Urban), gliniarz, który przetrwał jeden z najgorszych ataków na posterunek policji, budzi się po 17 miesiącach śpiączki i nie pamięta zbyt wiele – poza tym, że zginął jego partner. W czasie ataku stracił nogę i teraz otrzymał zaawansowaną technologicznie, syntetyczną protezę.
Obecnie każdy policjant ma robota za partnera. Mimo jego jawnej niechęci do androidów, Johnowi zostaje przydzielony Dorian (Michael Ealy), niezbyt nowoczesny android z emocjami. Mimo, że te uczucia określane były jako ‚wady fabryczne’ to John bardzo zliża się do Doriana. W końcu John też jest teraz w części maszyną, a Dorian jest w niewielkiej części cżłowiekiem. John i Dorian nawiązują nić porozumienia, dzięki której uzupełniają się doskonale.”

Oto obsada w tym serialu:

– Karl Urban jako John Kennex
– Lili Taylor jako Captain Maldonado
– Mackenzie Crook jako Rudy Lom
– Michael Ealy jako Dorian
– Michael Irby jako Richard Paul
– Minka Kelly jako Valerie Stahl

Dzięki Bogu J.J. Abrams nadal ma czas na tworzenie takich świetnych seriali: Już jestem fanem Almost Human!
:)