Alice in Wonderland 2

Alicja w Krainie Czarów 2 data premiery

Disney oficjalnie ogłosił datę premiery filmu Alicja w Krainie Czarów 2: w kinach pojawi się 17 maja 2016 roku. Niestety Tim Burton nie będzie związany z tym projektem… Reżyser James Bobin (nakręcił Muppety) przejmie krzesło reżyserskie podczas prac nad drugą częścią. Film oparty będzie na scenariuszu autorstwa Lindy Woolverton, która stworzyła też scenariusz do pierwszej części.

Aktorka Mia Wasikowska i aktor Johnny Depp prawdopodobnie powrócą jako Alicja i Szalony Kapelusznik.

Oto zwiastun pierwszej części filmu:


Oficjalny zwiastun filmu Alicja w Krainie Czarów

Kto będzie przeciwnikiem Alicji w Krainie Czarów? Czy waszym zdaniem reżyser James Bobin wykona tak dobrą pracę jak Tim Burton?

Data premiery: 17 maj 2016.
:)

Alice in Wonderland 2

Alice in Wonderland 2 FilmAlice in Wonderland 2
Gatunek: Eventyr/Familijny/Fantasy
Reżyseria:James Bobin
Główne role: Mia Wasikowska, Johnny Depp
Data premiery: 2015

Więcej informacji –> Alice in Wonderland 2 Trailer

https://filmzwiastun.com/film/alice-in-wonderland-2/

Alicja w Krainie Czarów 2 film

Wygląda na to, że Disney postanowił stworzyć kontynuację Alicji w Krainie Czarów Tima Burtona. Zgadza się, możemy szykować się na film Alicja w Krainie Czarów 2! Scenarzystka Linda Woolverton, która stworzyła scenariusz pierwszej części, pracuje już nad kontynuacją.

Niestety na fotelu reżysera nie zasiądzie tym razem Tim Burton. Jego miejsce zajmie tym razem James Bobin (nakręcił Muppety).

Czy Mia Wasikowska i Johnny Depp ponownie wcielą się w Alicję i Szalonego Kapelusznika? Nic nie zostało jeszcze potwierdzone, ale miejmy nadzieję że tak będzie, bo nie wyobrażamy sobie drugiej części bez tej dwójki! W pierwszej części zagrali fantastyczne role:


Oficjalny zwiastun filmu Alicja w Krainie Czarów

Jakieś pomysły co do fabuły filmu Alicja w Krainie Czarów 2? Czy akcja rozpocznie się zaraz po wydarzeniach z pierwszej części? A może wiele lat później? Co byście woleli?

Odwiedzajcie nasz serwis, a uzyskacie więcej informacji na temat filmu Alicja w Krainie Czarów 2!
:)