After Earth

Nowy fragment z filmu 1000 Lat Po Ziemi, nadchodzącego przygodowego thrillera science-fiction w reżyserii M. Night Shyamalana

W sieci pojawił się nowy fragment z 1000 Lat Po Ziemi, nadchodzacego filmi science-fiction, w którym występują Will Smith i Jaden Smith, możecie zobaczyć go poniżej:

Zwiastun filmu 1000 Lat Po Ziemi


1000 Lat Po Ziemi – Ptaki kontra lwica

Czy postać grana przez Jadena Smitha jest tak młoda i naiwna, że myśli o obronie tych małych ptaszków?

Film reżyseruje M. Night Shyamalan (nakręcił takie filmy jak Szósty Zmysł, Niezniszczalny, Ostatni Władca Wiatru, Znaki oraz Zdarzenie).

Data premiery 14 czerwiec 2013.
:)

2 fragmenty z filmu 1000 Lat Po Ziemi, w którym gra Will Smith wraz z synem

Mamy dla was dwa fragmenty z 1000 Lat Po Ziemi, nadchodzącego filmu science-fiction w reżyserii M. Night Shyamalana, gdzie w rolach głównych występują Jaden Smith i jego ojciec Will Smith:

Zwiastun filmu 1000 Lat Po Ziemi


1000 Lat Po Ziemi – nadajnik


1000 Lat Po Ziemi – małpy
Fabuła:
„Kitai Raige i jego ojciec Cypher rozbijają się na Ziemi, 1000 lat po wydarzeniach, które zmusił ludzkość do ucieczki z planety. Cypher jest ciężko ranny, więc to Kitai musi udać się w niebezpieczną podróż i wezwać pomoc.
Niebezpieczeństwo jest prawdziwe. Strach jest wyborem.”

Wygląda na to, że te wredne małpy uważają się za właścicieli Ziemi i nie chcą tu żadnych ludzi… Nie ma sprawy, skorzystajmy z pomocy starego, dobrego karabinu maszynowego i pozbądźmy się tych potworów!

Data premiery: 14 czerwiec 2013.
:)

1000 Lat Po Ziemi ścieżka dźwiękowa

Dotarliśmy do oficjalnej listy utworów z filmu 1000 Lat Po Ziemi, nadchodzącego thrillera science-fiction w reżyserii M. Night Shyamalana, gdzie w rolach głównych występują Will Smith i jego syn Jaden Smith:

Oryginalna ścieżka dźwiękowa z filmu 1000 Lat Po Ziemi
Muzykę skomponował James Newton Howard.

1. The History of Man
2. I’m Not Advancing You
3. Pack Your Bags
4. Leaving Nova Prime
5. Can You Ghost
6. Ship Tears Apart
7. Kitai Finds Cypher
8. Get Me Into The Cockpit
9. The Mission
10. Baboons
11. Kitai On Earth
12. Four Vials Remain, Sir
13. Run To The Falls
14. Abort Mission
15. Bird Attack
16. Nest Battle
17. Safety In The Hog Hole
18. Saved By The Bird
19. The Tail
20. Dad, Are You There
21. Leech
22. See The Peak
23. Run To The Volcano
24. Somewhere To Hide
25. Chase Through The Cave
26. Ghosting
27. I Wanna Work With Mom
28. End Credits
1000 Lat Po Ziemi piosenka - 1000 Lat Po Ziemi muzyka - 1000 Lat Po Ziemi ścieżka dźwiękowa - 1000 Lat Po Ziemi muzyka filmowa

Zarys fabuły:
„Kitai Raige (Jaden Smith) i jego ojciec Cypher (Will Smith) rozbijają swój statek na Ziemi, 1000 lat po tym jak ludzkość została zmuszona do jej opuszczenia. Cypher jest ranny, więc Kitai musi udać się w niebezpieczną podróż i wezwać pomoc.”

James Newton Howard to ulubiony kompozytor reżysera M. Night Shyamalana: wcześniej pracowali razem przy okazji takich filmów jak Szósty Zmysłs, Niezniszczalny, Znaki, oraz Osada.

Ścieżka dźwiękowa z filmu 1000 Lat Po Ziemi zostanie wydana 4 czerwca 2013.
:)

1000 Lat Po Ziemi zapowiedź TV

Dotarliśmy do pierwszej zapowiedzi telewizyjnej filmu 1000 Lat Po Ziemi, nadchodzącego thrillera science-fiction w reżyserii M. Night Shyamalana:

Film 1000 Lat Po Ziemi oparty na scenariuszu autorstwa Gary’ego Whitta, M. Night Shyamalana i Willa Smitha

Fabuła:
„Po lądowaniu awaryjnym Kitai Raige (Jaden Smith) i jego ojciec Cypher (Will Smith) walczą o przetrwanie na Ziemi, 1000 lat po tym jak planeta została opuszczona przez ludzi. Cypher jest ranny, a Kitai muszi wyruszyć w niebezpieczną podróż i wezwać pomoc.”

Wiecie dlaczego ludzkość opuściła Ziemię?

W kinach od 14 czerwca 2013 roku.
:)

1000 Lat Po Ziemi plakat filmowy

Oto nowy plakat z 1000 Lat Po Ziemi, nadchodzącego przygodowego filmu science-fiction, w którym występują Will Smith i jego syn Jaden Smith:

Oficjalny zwiastun filmu 1000 Lat Po Ziemi, filmu w reżyserii M. Night Shyamalana

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Ojciec z synem lądują awaryjnie i odkrywają planetę, z której 1000 lat wcześniej ewakuowano wszystkich ludzi.”

Plakat wygląda raczej brzydko i sprawia wrażenie taniego! Dlaczego nie postarali się bardziej? Na pewno nie mają niskiego budżetu… Wydali wszystkie pieniądze na rodzinę Smithów i nic już nie zostało? Nie znalazło się trochę drobnych, żeby wynająć prawdziwego specjalistę od plakatów?
:?

Zwiastun filmu 1000 Lat Po Ziemi

Oto najnowszy zwiastun 1000 Lat Po Ziemi, nadchodzącego filmu science-fiction, w którym występuje Will Smith, oraz jego syn Jaden Smith:

Zwiastun filmu 1000 Lat Po Ziemi – w kinach od 7 czerwca 2013


1000 LAT PO ZIEMI
Fabuła:
„Kital Raige (Jaden Smith) i jego legendarny ojciec Cypher (Will Smith) rozbijają swój statek na Ziemi, 1000 lat po katastroficznych wydarzeniach, które zmusiły ludzkość do opuszczenia planety. Cypher jest krytycznie ranny, a Kital musi udać się niebezpieczną podróż i uruchomić nadajnik SOS; zmierzy się z nieznanym otoczeniem, dziwnymi gatunkami zwierząt, które rządzą teraz planetą, a także z potężną obcą istotą, która uciekła podczas wypadku. Ojciec i syn muszą współpracować i ufać sobie nawzajem jeżeli chcą mieć szansę powrotu do domu.”

Reżyserem filmu jest M. Night Shyamalan, całość oparta jest na scenariuszu, który napisał on wspólnie z Garym Whitta. Datę premiery filmu 1000 Lat Po Ziemi ustalono na 7 czerwca 2013 roku.
:)

Nowy plakat z 1000 Lat Po Ziemi, nadchodzącego filmu science-fiction, w którym występuje Will Smith wraz z synem Jadenem

Na nowym plakacie z 1000 Lat Po Ziemi, nadchodzącego przygodowego filmu science-fiction w reżyserii M. Night Shyamalana, widzimy Willa Smitha i jego syna Jadena:

Zwiastun 1000 Lat Po Ziemi

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


1000 LAT PO ZIEMI

Zagrożenie jest prawdziwe. Strach jest wyborem.

Fabuła:
„Kital Raige (Jaden Smith) i jego legendarny ojciec Cypher (Will Smith) rozbijają swój statek na Ziemi, 1000 lat po katastroficznych wydarzeniach, które zmusiły ludzkość do opuszczenia planety.”

Są również dwa zdjęcia zapowiadające nowy zwiastun:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Film 1000 Lat Po Ziemi wejdzie na ekrany kin 7 czerwca 2013 roku.
:)

Nowy plakat z filmu 1000 Lat Po Ziemi w reżyserii M. Night Shyamalana

W sieci pojawił się nowy plakat z 1000 Lat Po Ziemi, nowego filmu science-fiction, w którym gra Jaden Smith i jego ojciec Will Smith, spójrzcie:

Film 1000 Lat Po Ziemi

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


1000 LAT PO ZIEMI

1000 lat temu opuściliśmy to miejsce z ważnego powodu.

Fabuła:
„Nastolatek Kitai Raige (Jaden Smith) i jego sławny ojciec Cypher (Will Smith) lądują awaryjnie na Ziemi, 1000 lat po straszliwych wydarzeniach, które zmusiły ludzkość do opuszczenia planety. Cypher zostaje poważnie ranny, a Kitai musi udać się w niebezpieczną podróż celem wezwania pomocy, zmierzy się z nieznanym terenem, nowymi gatunkami zwierząt rządzących na planecie, oraz straszliwej obcej istocie, która uciekła po lądowaniu. Ojciec i syn muszą współpracować ze sobą i ufać sobie nawzajem jeżeli choćby marzą o szansie powrotu do domu.”

Oto niesamowity zwiastun filmu 1000 Lat Po Ziemi, jeżeli jeszcze go nie widzieliście:

Film reżyseruje M. Night Shyamalan.

W kinach od 7 czerwca 2013 roku.
:)

Zwiastun filmu After Earth, w którym występuje Will Smith i Jaden Smith

Obejrzyjmy oficjalny zwiastun filmu After Earth, nadchodzącego dzieła science-fiction w reżyserii M. Night Shyamalana, gdzie główne role grają Will Smith i Jaden Smith:

Film After Earth


AFTER EARTH
Fabuła:
„Tysiąc lat po wydarzeniach, które zmusiły ludzkość do opuszczenia Ziemi, Nova Prime stała się ich nowym domem. Legendarny generał Cypher Raige (Will Smith) powraca z długiej wyprawy i pragnie ponownie stać się ojcem dla swego 13-letniego syna Kitaia (Jaden Smith). Gdy burza asteroidów uszkadza statek Cyphera i Kitaia, muszą lądować na obcej i niebezpiecznej Ziemi. Podczas gdy ojciec leży umierający w kokpicie, Kitai musi przemierzyć nieprzyjazne tereny i uaktywnić ich zagubiony nadajnik SOS. Przez całe swoje życie Kitai pragnął być żołnierzem jak jego ojciec. Dzisiaj ma swoją szansę.”

Nie spodziewałem się, że zwiastun filmu After Earth będzie wyglądał tak dobrze. Kurczę, teraz nie mogę się już go doczekać!

Datę premiery filmu After Earth wyznaczono na 7 czerwca 2013 roku.
:)

After Earth plakat

Spójrzcie na pierwszy oficjalny plakat z After Earth, nadchodzącego filmu science-fiction w reżyserii M. Night Shyamalana:

Zwiastun filmu After Earth

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Po awaryjnym lądowaniu ojciec z synem badają planetę, którą ludzie opuścili 1000 lat wcześniej.”

W filmie występuje Jaden Smith i jego tatuś, Will Smith.
:)

After Earth zapowiedź

Oto oficjalne logo After Earth, nadchodzącego przygodowego filmu science-fiction, w którym w rolach głównych wystepują Will Smith i Jaden Smith

Film After Earth

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„AFTER EARTH to film przygodowy science-fiction, gdzie ojciec (Will Smith) i syn (Jaden Smith) rozbijają swój statek na planecie, która została opuszczona przez ludzi 1000 lat temu z powodu fatastrofy ekologicznej.”

Oto materiał video, który opowiada o przyczynach ewakuacji Ziemi:


After Earth – Materiał video

Oto kolejny film, który doleje oliwy do ognia teorii spiskowych!

Reżyserią filmu zajmuje się M. Night Shyamalan. W kinach od 7 czerwca 2013 roku.
:)

After Earth streszczenie

After Earth filmUjawniono nowe, oficjalne streszczenie fabuły After Earth, nadchodzącego filmu science-fiction, w którym grają Will Smith i Jaden Smith:

Zwiastun filmu After Earth

Fabuła w After Earth:
„Film After Earth rozpoczyna się tysiąc lat po wydarzeniach, które zmosiły ludzkość do ucieczki z Ziemi, a Nova Prime stał się ich nowym domem. Legendarny generał Cypher Raige (w tej roli Will Smith) wraca ze służby do swej rodziny i pragnie znów być ojcem dla swego 13-letniego syna Kitaia (gra go Jaden Smith). Gdy burza asteroidów uszkadza statek Cyphera i Kitaia, lądują na obcej i niebezpiecznej Ziemi. Ojciec leży umierający w kokpicie, a Kitai musi przemierzyć wrogie tereny by odzyskać ich nadajnik awaryjny. Przez całe życie Kitai pragnął jedynie być żołnierzem, jak jego ojciec. Dziś jest jego szansa.”

Reżyserem filmu jest M. Night Shyamalan. Datę premiery filmu After Earth ustalono na 7 czerwca 2013 roku.
:)

After Earth film

Reżyser M. Night Shyamalan pracuje nad After Earth (wcześniej nosił tytuł One Thousand A.E), nadchodzącym przygodowym filmie science-fiction. Will Smith i Jaden Smith otrzymali główne role, odpowiednio ojca i syna. W obsadzie znaleźli się również Isabelle Fuhrman, Zoe Kravitz, Sophie Okonedo, Kristoffer Hivju, Gabriel Caste i David Denman. Datę premiery filmu After Earth ustalono na 7 czerwca 2013 roku.

Zwiastun filmu After Earth

Oto pierwsze oficjalne zdjęcie Jadena Smitha, który zagra Kitaia:

(Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.)

Plot:
„Młody mężczyzna (Jaden Smith) i jego często nieobecny ojciec (Will Smith) lądują awaryjnie na Ziemi, tysiąc lat po tym jak została opuszczona przez ludzi. Ojciec doznaje ciężkich obrażeń i zostaje uprowadzony przez mieszkańców kolonii, a zatem syn będzie musiał go ocalić na planecie, które jest teraz dziwnym i niebezpiecznym miejscem.”

Udostępniono również poniższe zdjęcia z planu:

Pomysł na ten film brzmi świetnie, a obsada jest niesamowita, lecz mam pewne wątpliwości co do M. Night Shyamalana za kamerą… No cóż, zobaczymy co przyniesie rzeczywistość.

Odwiedzajcie nas ponownie, aby uzyskać więcej informacji na temat filmu After Earth.
:)

After Earth

After Earth FilmAfter Earth
Gatunek: Eventyr/Science-Fiction
Reżyseria:M. Night Shyamalan
Główne role: Will Smith, Jaden Smith
Data premiery: 07. Czerwiec 2013

Więcej informacji –> After Earth Trailer

https://afterearth-movietrailer.blogspot.com/