Admission

Admission ścieżka dźwiękowa

Dotarliśmy do oficjalnej listy utworów ze ścieżki dźwiękowej do filmu Admission, nadchodzącego komediodramatu w reżyserii Paula Weitza, gdzie główne role grają Tina Fey i Paul Rudd:

Oryginalna ścieżka dźwiękowa z filmu Admission
Różni wykonawcy.

1. 2-Part Invention #1 in C, BWV 772 – Christy Carew
2. Cool Samba – Andrew Prosser, Mark Allaway, and Melissa Heathcote
3. George Was Here – Michael Levine
4. Peaceful Carillon – Christy Carew
5. Shine Right Through – Correatown
6. Tigertown Blues – The Princeton Nassoons
7. It’s Amazing – Jem
8. (What I) Wouldn’t Do – A Fine Frenzy
9. Careful – Flip Grater
10. Naturally – Future People
11. Lucky – Kat Edmonson
12. Blues The Most – Hampton Hawes
13. Make Your Heart – Azure Ray
14. Hasta Quemarnos – Kinky
15. Shapiro, The Kid – David Torn
Admission piosenka - Admission muzyka - Admission ścieżka dźwiękowa - Admission muzyka filmowa

Streszczenie fabuły:
„Rekrutatorka z zasadami (Tina Fey) pracująca dla Uniwersytetu w Princeton, zostaje zaskoczona podczas wizyty rekrutacyjnej do alternatywnej szkoły, nadzorowanej przez jej byłego klasowego kolegę, luzackiego Johna Pressmana (Paul Rudd). Pressman podejrzewa, że Jeremiah (Nat Wolff), jego utalentowany, lecz niekonwencjonalny uczeń może być synem, którego Portia oddała potajemnie do adopcji wiele lat temu.”

Która piosenka ze ścieżki dźwiękowej do filmu Admission podoba wam się najbardziej?
:)

6 fragmentów z filmu Admission, w którym grają Tina Fey i Paul Rudd

Poniżej znajdziecie sześć fragmentów zapowiadających film Admission, nadchodzący komediodramat w reżyserii Paula Weitza, gdzie w rolach głównych występują Tina Fey i Paul Rudd:


Admission – Delikatnie wybuchowa kobieta


Admission – Ile osób nazywa Cię „Mamą”?


Admission – Szczoteczka do zębów
Fabuła:
„Rekrutatorka z Princeton, oczekująca na znaczący awans, podejmuje zawodowe ryzyko po tym jak spotyka kandydata ze szkoły specjalnej, który może okazać się jej synem oddanym wiele lat temu do adopcji.”

Więcej fragmentów z filmu Admission znajdziecie poniżej:


Admission – Miejsce dla jeszcze jednej osoby


Admission – Samotny ojciec


Admission – Co robię nie tak?

Film pojawi się w kinach 22 marca 2013 roku.
:)

Admission film, w którym grają Tina Fey i Paul Rudd

Oto telewizyjna zapowiedź Admission, nowego komediodramatu w reżyserii Paula Weitza (nakręcił „Był Sobie Chłopiec”), gdzie główne role grają Tina Fey i Paul Rudd:

Zwiastun filmu Admission


ADMISSION
Fabuła:
„Rekrutatorka z Princeton, na którą czeka poważny awans, podejmuje zawodowe ryzyko po tym jak spotyka pewnego kandydata na studia, który może okazać się jej synem, którego potajemnie oddała kiedyś do adopcji.”

Co by było, gdyby Twoja przyszłość znalazła się w rękach Tiny Fey?

Data premiery: 22 marzec 2013.
:)

Admission zwiastun filmu

Nowy zwiastun Admission, nadchodzącego komediodramatu, w którym grają Tina Fey i Paul Rudd:

Film Admission – w kinach od 8 marca 2013


ADMISSION
Fabuła:
„Rekrutatorka z Princeton spodziewa się dużego awansu, lecz nagle spotyka dzieciaka z koledżu, który może okazać się synem, którego oddała wiele lat temu do adopcji.”

Tina Fey to świetna aktorka, zawsze przykuwa moją uwagę.
:)

Admission plakat filmowy

Spójrzcie na pierwszy plakat z filmu Admission, nowego komediodramatu o niespodziewanych zakrętach na drodze do szczęścia:

Zwiastun filmu Admission

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Poukładana rekrutantka z Princeton University, Portia Nathan (Fey) udaje się z wizytą do alternatywnej szkoły średniej, w której pracuje jej były kolega ze studiów, lekkoduszny John Pressman (Rudd). Pressman podejrzewa, że Jeremiah (Nat Wolff), jego utalentowany, nietuzinkowy uczeń może być synem, którego Portia potajemnie oddała do adopcji wiele lat temu.”

Reżyserem filmu jest Paul Weitz (nakręcił Był Sobie Chłopiec), a w rolach głównych występują Tina Fey i Paul Rudd.
:)

Zwiastun filmu Admission, w którym grają Tina Fey i Paul Rudd

Dotarliśmy do pierwszego oficjalnego zwiastunu filmu Admission, nadchodzącego komediodramatu w reżyserii Paula Weitza (nakręcił film „Był Sobie Chłopiec”), gdzie główne role grają Tina Fey i Paul Rudd:

Film Admission


ADMISSION
Fabuła:
„Pracowita rekrutatorka Uniwersytetu w Princeton, Portia Nathan (Tina Fey) zostaje zaskoczona podczas wizyty rekrutacyjnej w pewnej alternatywnej szkole, w której pracuje jej dawny kolega, lekkoduszny John Pressman (Paul Rudd). Pressman podejrzewa, że Jeremiah (Nat Wolff), jego utalentowany, lecz niekonwensjonalny uczeń, może być synem Portii, której potajemnie oddała wiele lat temu do adopcji. Wkrótce kobieta będzie musiała nagiąć swoje zasady dla Jeremiah, zaryzykować życie, którego zawsze pragnęła — lecz w zamian odnajdzie drogę do pełnego niespodzianek, radości i miłości życia, o którym nigdy nawet nie śniła.”

Tina Fey całkowicie pasuje do tej roli! Będziemy dobrze się bawić.

Datę premiery filmu Admission zaplanowano na 8 marca 2013 roku.
:)

Admission film

Admission no nadchodzący komediodramat w reżyserii Paula Weitza (nakręcił film „Był Sobie Chłopiec”), oparty na scenariuszu autorstwa Karen Croner i Jean Hanff Korelitz. Główne role grają Tina Fey, Paul Rudd, Michael Sheen, Gloria Reuben, Wallace Shawn, i Lily Tomlin. Zdjęcia rozpoczęły się w maju tego roku. Efekt końcowy powinniśmy otrzymać w 2013 roku.

Zwiastun filmu Admission

Aktorka Tina Fey została sfotografowana na planie filmu Admission w Nowym Jorku:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Portia Nathan (Tina Fey) zajmuje się rekrutacją na Uniwersytecie w Princeton. Ocenia tysiące pełnych nadziei studentów, jest niesamowicie inteligentna i w sposób podręcznikowy prowadzi swoje życie, zarówno w kwestiach zawodowych jak też i w prywatnym związku z kolegą po fachu, Markiem (Michael Sheen). Portia udaje się z wizytą do szkoły średniej w New Hampshire i okazuje się, że współzałożyciel szkoły John Halsey (Paul Rudd) studiował niegdyś razem z nią. Portia doznaje szoku gdy były kolega przypomina jej o decyzji z czasów studenckich, która zmieniła całe jej życie; miała syna, którego oddała do adopcji i wydaje jej się, że to jeden z uczniów Johna, a dokładnie odosobniony chłopak imieniem Jeremiah. Emocje zaczynają targać Portią i widzi jak jej życie wywraca się do góry nogami co sprawia, że zaczyna naginać zasady obowiązujące przy rekrutacji – ma nadzieję, że uda jej się postawić Jeremiah na najlepszej ścieżce i jednocześnie znaleźć dla siebie pewnego rodzaju odkupienie.”

Fabuła filmu Admission brzmi interesująco. Tina Fey i Paul Rudd w obsadzie to kolejny plus. Z pewnością zechcę obejrzeć całość.

Już wkrótce podamy kolejne informacje na temat filmu Admission!
:)

Admission

Admission FilmAdmission
Gatunek: Komedia/Dramat
Reżyseria:Paul Weitz
Główne role: Tina Fey, Paul Rudd, Michael Sheen, Gloria Reuben, Wallace Shawn, Lily Tomlin
Data premiery: 2013

Więcej informacji –> Admission Trailer

https://admission-movie-trailer.blogspot.com/