21 Jump Street

21 Jump Street 2 nowe fragmenty

21 Jump Street filmW sieci pojawiły się dwa nowe fragmenty z filmu 21 Jump Street:

Zwiastun filmu 21 Jump Street


21 Jump Street – Zostałem dźgnięty, to świetne


21 Jump Street – Stój albo będę strzelał!

Mamy też nową zapowiedź TV:

Nie wygląda to na wierną adaptację serialu telewizyjnego, ale i tak wygląda dobrze!
:)

Za kulisami filmu 21 Jump Street

21 Jump Street filmPoniższy materiał wideo pozwoli nam zobaczyć sceny zza kulis filmu 21 Jump Street:

Zwiastun filmu 21 Jump Street


W filmie występują Jonah Hill i Channing Tatum.
:)

3 fragmenty z filmu 21 Jump Street

21 Jump Street filmObejrzyjmy tez trzy przezabawne fragmenty z filmu 21 Jump Street:

Zwiastun filmu 21 Jump Street


21 Jump Street -Jesteście tu tylko dlatego, że wyglądacie młodo.


21 Jump Street – Nie zapominać o zasadach!


21 Jump Street – Stara się zwymiotować
Fabuła:
„W komedii z elementami akcji zatytułowanej 21 Jump Street, Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) są gotowi zostawić swoje młodociane problemy za sobą. Zatrudniają się w policji i dostają się do tajnej jednostki Jump Street, gdzie wykorzystują swój młodzieńczy wygląd i jako tajniacy przenikają do miejscowej szkoły średniej. Zamieniają odznakę na plecak i ryzykują życie dla śledztwa w sprawie brutalnego i niebezpiecznego podziemia narkotykowego. Okazuje się, że szkoła w niczym nie przypomina miejsca, które opuszczali parę lat temu – żaden z nich nie spodziewa się, że znowu będą musieli stawić czoła terrorowi i niepokojom związanym z byciem nastolatkiem, a także ze wszystkimi problemami, które zostawili wcześniej za sobą.”

W kinach: 16 marca 2012.
:)

21 Jump Street nowe plakaty i zapowiedzi TV

Przed chwilą zauważyłem te trzy nowe, zagraniczne plakaty z filmu 21 Jump Street:

Zwiastun filmu 21 Jump Street

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)


Mamy też dwie nowe zapowiedzi TV:


21 Jump Street – W przebraniu


21 Jump Street – Nie prowadźcie auta jak nastolatki?

Kogo wolicie: Channinga Tatum czy Jonaha Hilla?
:)

21 Jump Street zapowiedź TV

21 Jump Street filmW sieci pojawiła się zapowiedź telewizyjna 21 Jump Street, nadchodzącej adaptacji kinowej, w której główne role grają Jonah Hill i Channing Tatum:

Zwiastun filmu 21 Jump Street


21 JUMP STREET

Są niedojrzali, nieodpowiedzialni: są idealni!

Opowieść o dwójce niezbyt dobrych gliniarzy, którzy zostają wysłani z powrotem do miejscowej szkoły średniej gdzie mają wtopić się w odoteczenie i rozpracować szajkę handlującą pewnym typem syntetycznego narkotyku.
:)

Zwiastun i plakat z filmu 21 Jump Street z Channingiem Tatumem i Jonah Hillem w rolach głównych

21 Jump Street filmMożecie już obejrzeć najnowszy zwiastun filmu 21 Jump Street:

Zwiastun filmu 21 Jump Street

Fabuła:
„W tej komedii pełnej akcji zatytułowanej 21 Jump Street, Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) pragną zostawić swoje młodzieńcze problemy za sobą. Wstępują w szeregi policji i trafiają do tajnej jednostki o nazwie Jump Street, a ich zadaniem jest wykorzystanie swego młodego wyglądu aby przeniknąć do struktur miejscowej szkoły średniej. Broń i odznakę zamieniają na plecaki i ryzykując życiem prowadzą śledztwo w sprawie brutalnego i niebezpiecznego kręgu narkotykowego. Schmidt i Jenko przekonują się jednak, że szkoła nie jest już taka sama jak kilka lat wcześniej – nie spodziewają się, że ponownie będą musieli stawić czoła strachu bycia nastolatkiem i zmierzyć się z tymi wszystkimi problemami, które tak bardzo chcieli mieć już za sobą.”

Mamy też nowy plakat:

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

Datę premiery filmu 21 Jump Street ustalono na 16 marca 2012 roku.
:)

21 Jump Street zwiastun

21 Jump Street film gdzie, w którym gra Channing Tattum i Jonah HillDotarliśmy do pierwszego, oficjalnego zwiastunu filmu 21 Jump Street i wygląda on zaskakująco dobrze:


21 JUMP STREET
Fabuła:
„W komedii z elementami akcji zatytułowanej 21 Jump Street, Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) są zdecydowani, aby zostawić swoje młodociane problemy za sobą. Dołączają do policyjnej, tajnej jednostki Jump Street i dzięki swemu młodzieńczemu wyglądowi przenikają do środowiska lokalnej szkoły średniej. Broń i odznakę zamieniają na plecak i ryzykują życie aby rozpracować brutalny i niebezpieczny krąg narkotykowy. Jednak przekonują się, że szkoła już nie jest taka sama jak wtedy gdy opuszczali ją kilka lat wcześniej – żaden z nich nie spodziewa się tego, że ponownie będą musieli stawić czoła wszystkim nastoletnim obawom, niepokojom i kwestiom, które rzekomo zostawili już dawno za sobą.”

Jest tu więcej komedii niż w oryginalnym serialu TV, ale nie szkodzi. Na ekranie będziemy świadkami świetnej współpracy aktorów Jonaha Hilla i Channinga Tatuma. Film 21 Jump Street to będzie hit.

Za kamerą stoją wspólnie Phil Lord i Christopher Miller, a w obsadzie znaleźli się Jonah Hill, Channing Tatum, Brie Larson, Dave Franco, Rob Riggle i Ice Cube. Z tego co słyszałem, to Johnny Depp, który grał główną rolę w serialu telewizyjnym o tym samym tytule, również będzie miał tu swój epizod.

Datę premiery filmu 21 Jump Street zaplanowano na 16 marca 2012 roku.
:)

21 Jump Street zdjęcia z planu

Jonah Hill i Channing Tatum zostali zauważeni na planie 21 Jump Street, nadchodzacej adaptacji filmowej w reżyserii Phila Lorda i Chrisa Millera, do scenariusza napisanego przez Jonaha Hilla:

Zwiastun filmu 21 Jump Street

(Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.)

Jonah Hill powinien częściej jeździć na tym rowerze, mógłby obniżyć swój wskaźnik BMI… Ja obniżyłem mój właśnie w ten sposób!
;-P