2 Guns

6 fragmentów z filmu Agenci, w którym występują Mark Wahlberg i Denzel Washington

Poniżej znajdziecie sześć fragmentów promujących film Agenci, nadchodzący komediowy thriller pełen akcji w reżyserii Baltasara Kormakura, gdzie w rolach głównych występują Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton, Bill Paxton, Fred Ward, James Marsden, oraz Edward James Olmos:


Agenci – Kokaina


Agenci – Zadrżał Ci kącik oka.


Agenci – Lepiej, żebyś współpracował.
Fabuła:
„Agent wydziału do walki z narkotykami (Denzel Washington) i oficer wywiadu marynarki wojennej (Mark Wahlberg) muszą uciekać po nieudanej próbie przeniknięcia do kartelu narkotykowego. Podczas ucieczki odkrywają pewną tajemnicę: żaden z nich wcześniej nie wiedział, że ten drugi jest tajnym agentem.”

Poniżej znajdziecie więcej fragmentów z filmu Agenci:


Agenci – Kłótnia


Agenci – Rosyjska ruletka


Agenci – Nie lubisz ludzi.

Pójdziesz na ten film do kina?

W kinach od 27 września 2013.
:)

O czym opowiada film Agenci?

Nowy materiał promujący film Agenci, nadchodzacą komedię w reżyserii Baltasara Komakura – Mark Wahlberg i Denzel Washington opowiadają o filmie:

Zwiastun filmu Agenci


Agenci – O czym opowiada film?
Fabuła:
„Agent z wydziału do walki z narkotykami (Denzel Washington) i oficer wywiadu marynarki (Mark Wahlberg) muszą uciekać po nieudanej próbie przeniknięcia do kartelu narkotykowego. W czasie ucieczki dowiadują się o pewnym ważnym szczególe swojej współpracy: żaden z nich nie wiedział wcześniej, że ten drugi jest tajnym agentem.”

Czy Denzel Washington i Mark Wahlberg tworzą zgrany duet na ekranie? Wyraź swoją opinię!

Film oparto na serii komiksów o tym samym tytule, wydawanych przez Boom! Studios. Na ekranach kin pojawi się 27 września 2013.
:)

Agenci ścieżka dźwiękowa

Ujawniono oficjalną listę utworów ze ścieżki dźwiękowej do filmu Agenci, nadchodzącego thrillera w reżyserii Baltasara Kormakura, gdzie w rolach głównych występują Denzel Washington i Mark Wahlberg:

Oryginalna ścieżka dźwiękowa do filmu Agenci
Muzykę skomponował Clinton Shorter.

1. The Tracks
2. No Options
3. Not Now
4. Money
5. Special Beans
6. 3:05
7. More Than Most
8. Sorry Sir
9. Pick Up The Phone
10. Trucks and Choppers
11. Earl
12. Einstein
13. Boom
14. Deserve To Be
15. The Motel
16. 63 Impala
17. Arm Or A Leg
Agenci piosenka - Agenci muzyka - Agenci ścieżka dźwiękowa - Agenci muzyka filmowa

Zarys fabuły:
„Agent wydziału do walki z narkotykami i oficer wywiadu marynarki wojennej otrzymują misję śledzenia siebie nawzajem i dowiadują się, że zostali w to wrobieni przez mafię – do tej pory wierzyli, że jest to organizacja, od której kradli pieniądze.”

Ścieżka dźwiękowa z filmu Agenci zadebiutuje 29 lipca 2013 nakładem Metropolis Movie Music.
:)

2 telewizyjne zapowiedzi filmu Agenci

Denzel Washington i Mark Wahlberg wystąpią wspólnie w komediowym thrillerze pełnym akcji – Agenci; reżyseria Baltasar Kormakur. Poniżej znajdziecie dwie telewizyjne zapowiedzi filmu:

Zwiastun filmu Agenci


Agenci – Dwóch tajnych agentów tropiących się nawzajem


Agenci – Dwóch tajniaków, wszystko co mają to siebie nawzajem!
Fabuła:
„Agent z wydziału do walki z narkotykami i tajny funkcjonariusz wywiadu marynarki otrzymali zadanie schwytania jeden drugiego i wkrótce odkrywają, że zostali wrobieni przez mafię – tę samą organizację, od której rzekomo obaj kradli pieniądze.”

Kogo wolisz: Denzela Washingtona czy Marka Wahlberga?

Film pojawi się w kinach 27 września 2013 roku.
:)

Zwiastun i plakat z filmu Agenci, w którym występują Mark Wahlberg i Denzel Washington

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu Agenci, nadchodzącego thrillera komediowego w reżyserii Baltasara Kormakura, gdzie w rolach głównych występują Denzel Washington i Mark Wahlberg, możecie zobaczyć go poniżej:

Film Agenci


AGENCI

„Agent wydziału DEA i oficer Wywiadu Marynarki Wojennej śledzą się nawzajem i okazuje się, że zostali w to wrobieni przez mafię — tą samą organizację, z której obaj mężczyźni rzekomo kradli pieniądze.”

Nie jest to może najbardziej wyczekiwany film roku, ale i tak zapowiada się niezła zabawa.

Oto plakat z filmu:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Oprócz Denzela Washingtona i Marka Wahlberga w obsadzie znaleźli się: Paula Patton, Bill Paxton, Fred Ward, James Marsden i Edward James Olmos. Datę premiery filmu Agenci wyznaczono na 27 września 2013 roku.
:)

2 Guns film, w którym grają Mark Wahlberg i Denzel Washington

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie Marka Wahlberga i Denzela Washingtona w filmie 2 Guns, nowym thrillerze w reżyserii Baltasara Kormakura, opartym na komiksie o tym samym tytule autorstwa Stevena Granta i Mata Santolouco:

Zwiastun filmu 2 Guns

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Agent z wydziału do walki z narkotykami (DEA) i tajny agent wywiadu marynarki mają za zadanie zdobycie informacji o sobie nawzajem i dowiadują się, że zostali w to wrobieni przez mafię — tą samą organizację, od której obaj sądzą, że kradną pieniądze.”

Na tym zdjęciu nie wyglądają na szczęśliwych!
:)
1

2 Guns film

Denzel Wahsington i Mark Wahlberg wspólnie obrobią mafię w 2 Guns, najnowszym dramacie pełnym akcji w reżyserii Baltasara Kormakura (nakręcił film Kontrabanda), opartym na komiksie o tym samym tytule, autorstwa0 Stevena Granta i Mata Santolouco. W filmie występują także Paula Patton, Bill Paxton, Edward James Olmos, oraz James Marsden. Prace ciągle trwają, więc możemy się spodziewać premiery kinowej w roku 2013.

Zwiastun filmu 2 Guns

Aktor Denzel Washington został sfotografowany na planie filmu 2 Guns:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Plot:
„Agent DEA (Denzel Washington) i tajny funkcjonariusz służb wywiadu (Mark Wahlberg) mieli za zadanie zdobyć informacje o sobie nawzajem, a teraz okazuje się, że wszystko było ukartowane przez mafię — tę samą organizację, od której obaj wierzyli, że kradli pieniądze.”

Pomysł na 2 Guns brzmi interesująco, ale tak naprawdę chciałbym po prostu zobaczyć Denzela Washingtona ze złotymi zębami!

Odwiedzajcie nas, a uzyskacie więcej informacji na temat filmu 2 Guns.
:)

2 Guns

2 Guns Film2 Guns
Gatunek: Akcji/Krymina?/Dramat/Thriller
Reżyseria:Baltasar Kormakur
Główne role: Mark Wahlberg, Denzel Washington, Paula Patton, Bill Paxton, Edward James Olmos, James Marsden
Data premiery: 2013

Więcej informacji –> 2 Guns Trailer

https://2-guns-trailer.blogspot.com/