Film Wreck-It Ralph

Film Wreck-It RalphWytwórnia Disneya ogłosiła nowy tytuł i ujawniła więcej szczegółów odnośnie nadchodzącej animacji. Film, który poprzednio nosił tytuł Reboot Ralph, obecnie zatytułowano Wreck-It Ralph. Reżyser Rich Moore (Simpsonowie, Futurama) stanie na czele projektu. Głos podłożą między innymi John C. Reilly, Sarah Silverman, Jack McBrayer, oraz Jane Lynch.

Zwiastun filmu Wreck-It Ralph

Mamy też oficjalne streszczenie fabuły w filmie Wreck-It Ralph:

Fabuła:
„Wreck-It Ralph (głos podkłada John C. Reilly) pragnie być tak uwielbiany jak bohater jego gry, idealny Fix-It Felix (głos podkłada Jack McBrayer). Problem w tym, że nikt nie uwielbia czarnych charakterów. Kochają jednak herosów… a więc kiedy pojawia się współczesna gra z gatunku strzelanek z widokiem z pierwszej osoby, w której występuje twardy niczym skała Sierżant Calhoun (głos podkłada Jane Lynch), Ralph dostrzega w tym przepustkę do bohaterstwa i szczęścia. Wkrada się do gry z prostym planem zdobycia medalu, lecz wkrótce psuje wszystko i niechcący uwalnia śmiertelnego wroga, który zagraża teraz każdej grze w salonie gier. Jedyna nadzieja Ralpha? Vanellope von Schweetz (głos podkłada Sarah Silverman), młoda, sprawiająca kłopoty 'usterka' z cukierkowo-kolorowej gry wyścigowej, może ona okazać się tym, kto nauczy Ralpha co to znaczy być dobrym. Jednak czy zdoła sobie uświadomić, że jest wystarczająco dobry zanim nadejdzie 'Game Over' dla całego salonu gier?”

Brzmi to trochę jak Megamocny, ale tło akcji jest inne, więc nie ma powodów do obaw: film Wreck-It Ralph na pewno będzie oryginalny.

Kilka słów od reżysera Richa Moore’a na temat Wreck-It Ralph:

Podoba mi się pomysł postaci z bardzo prostej gry 8-bitowej zmagającej się z prostym pytaniem: „czy istnieje w życiu coś więcej poza rolą, którą ja dostałem?” W poszukiwaniu odpowiedzi towarzyszymy mu w trzech, wizualnie odmiennych, światach gier komputerowych. Czegoś takiego jeszcze nikt nie widział i jestem podekscytowany mogąc tworzyć to w tym Studiu Animacji Walta Disneya.

Reżyser Rich Moore

Wejście filmu na ekrany kin w dalszym ciągu planowane jest na listopad 2012 roku.
:)