Film The New Kid

Film The New KidStudio Paramount jest zadowolone z wyników kinowych filmu Rango (osiągnął 241 milionów dolarów zysku przy budżecie produkcji wynoszącym 135 milionów dolarów) i przygotowuje nowy film animowany. Zakupili prawa do ekranizacji The New Kid, sieciowego komiksu stworzonego przez Mike’a Krahulika i Jerry’ego Holkinsa. Gary Whitta (który napisał scenariusz Księgi Ocalenia) będzie odpowiedzialny za scenariusz. Nie ogłoszono jeszcze kto będzie reżyserem.

Zwiastun filmu The New Kid

Dla tych co nie znają The New Kid, w pewnym sensie jest to klasyczna historia o dzieciaku zmagającym się z przenosinami do nowej szkoły… jednak akcja osadzona jest w kosmosie, a pozostali uczniowie są kosmitami. Komiks opowiada tak naprawdę o chłopcu i jego ojcu, którzy muszą nieustannie przenosić się z jednej planety na inną z powodu pracy ojca co sprawia, że chłopak jest ciągle nowym dzieckiem w szkole.

Bycie tym nowym jest ogólnie trudne, więc wyobraźcie sobie bycie nowym dzieciakiem rasy ludzkiej w szkole pełnej kosmitów! Miejmy nadzieję, że Paramount znajdzie odpowiedniego reżysera dla filmu The New Kid ponieważ pomysł brzmi obiecująco.

Tak czy inaczej, podamy więcej informacji na temat filmu the New Kid jak tylko się pojawią.
:)