Film Playing the field

Playing the field to najnowsza komedia w reżyserii Gabriele Muccino (W Pogoni za Szczęściem) oparta na scenariuszu autorstwa Robbiego Foxa. Aktor Gerard Butler otrzymał główną rolę emerytowanego profesjonalnego piłkarza o niczym nie wyróżniającej się karierze, który próbuje odkupić swoje błędy trenując drużynę piłkarską swojego syna, jednak nie jest w stanie oprzeć się otaczającym go, pięknym matkom swoich podopiecznych. W obsadzie znaleźli się również Uma Thurman, Jessica Biel, Dennis Quaid, Noah Lomax, James Tupper. Film powinien wejść na ekrany w 2012 roku.

Zwiastun filmu Playing the Field

Gerard Butler i Denis Quaid zauważeni na planie Playing the field:
(Kliknij na zdjęciu aby powiększyć.)
Fabuła:
„Playing the field zaczyna się gdy George (Gerard Butler), emerytowany piłkarz, którego dni chwały już dawno minęły, wraca do domu. Wypalony przez swój styl życia playboya i bez grosza przy duszy wskutek szeregu błędnych inwestycji, George powraca do Virginii aby odnowić kontakt ze swoją wyobcowaną byłą żoną (Jessica Biel) i zaniedbanym synem (Noah Lomax). George chce nadrobić stracony czas i zaczyna trenować chłopięcą drużynę piłkarską. Czy jest w stanie skoncentrować się na celu kiedy trybuny pełne są seksownych, gotowych na wszystko mam?”

Wolę gdy Gerard Butler gra w filmach akcji. Jednak jest z pewnością czarujący i dobrze sprawdza się w tych wszystkich komediach, w których gra. A więc nawet jeżeli nie jestem podekscytowany myślą o filmie Playing the Field, obejrzę go gdy wejdzie już do kin.

Przy okazji, co sądzicie o Gerardzie Butlerze ubranym jak piłkarz? Przystojny, prawda?

Tak czy inaczej, wkrótce więcej szczegółów na temat filmu Playing the field!
:)