Film No Blood No Guts No Glory

No Blood No Guts No Glory MovieFilmowiec Cary Fukunaga (reżyserował film Jane Eyre) będzie kierował powstawaniem filmu No Blood No Guts No Glory dla studia Focus Features. Film ma być niczym film Skok osadzony w realiahc Amerykańskiej Wojny Secesyjnej. Scenariusz współtworzą Chase Palmer i Cary Fukunaga. Nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery.

Zwiastun No Blood No Glory No Guts

Fabuła:
„Historia opisuje losy szpiega i 20 żołnierzy Unii w przebraniu, którzy wsiadają do pociągu w Georgii aby dokonać napadu, który szybko zakończy Wojnę Secesyjną. Projekt ten stanowi fikcyjny obraz pierwszych działań amerykańskich sił specjalnych mimo tego, że oparty jest o prawdziwą misję komandosa z czasów Wojny Secesyjnej, która posłużyła za źródło inspiracji do filmuo Generał w reżyserii Bustera Keatona.”

Przesłanka filmu No Blood no Guts No Glory brzmi intrygująco. Z pewnością chcę wiedzieć więcej. Od kiedy Cary Fukunaga stanął na czele, jestem całkiem przekonany, że warto będzie go zobaczyć: ten człowiek udowodnił, że ma talent i wie jak przyciągnąć uwagę publiczności.

Tak czy inaczej, podamy więcej informacji na temat filmu No Blood No Guts No Glory jak tylko pojawią się nowe szczegóły.
:)