Film Medallion

Film MedallionSimon West (wcześniej reżyserował filmy Lara Croft Tomb Raider, Mechanik), stanie za kamerą do filmu Medallion, nadchodzącego filmu akcji opartego na scenariuszu Davida Guggenheima (stworzył scenariusz do filmu Safe House). Aktor Nicolas Cage otrzymał główną rolę. W pozostałych rolach zobaczymy Malin Akerman and Danny’ego Hustona. Film będzie miał swoją premierę w roku 2012.

Zwiastun filmu Medallion

Fabuła:
„A former thief frantically searches for his missing daughter, who has been kidnapped and locked in the trunk of a New York taxi.”

Każdy obraz z udziałem Nicolasa Cage’a jest dla mnie obowiązkową pozycją, jestem jego fanem! Sądząc po tym co co widać powyżej myślę, że możemy spodziewać się historii i tempa podobnych do tego, co widzieliśmy w filmie Uprowadzona w reżyserii Luca Bessona. Jestem naprawdę ciekaw jak tym razem będą wyglądały włosy Nicolasa Cage’a! Czy spodziewacie się, że będzie to jakaś zwykła fryzura, czy też może coś nowego i fantastycznego?

Zastanawiacie się pewnie dlaczego film nosi tytuł Medallion: Nowy Jork znany jest z metalicznego symbolu, tak zwanego medalionu, umieszczonego na dachach taksówek. Medalion stanowi licencję wydaną prze miasto, która upoważnia taksówkarza do działania na obszarze Nowego Jorku. Jedynie kiedowcy z medalionem na samochodzie mogą zabierać ludzi z ulicy w dowolnej części miasta.

Tak czy inaczej, pozostańcie z nami, a dostarczymy wam więcej szczegółów na temat filmu Medallion.
:)