Film Low Life

Film Low LifeReżyser James Gray (który stworzył film Królowie Nocy) stanie za kamerą do Low Life, nadchodzącego dramatu z Marion Cotillard w głównej roli imigranta w Ameryce. Obsada obejmuje również Jeremiego Rennera i Joaquina Phoenixa. Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Spójrzcie na skrót fabuły filmu Low Life

Zwiastun filmu Low Life

Fabuła:
„Kobieta (Marion Cotillard) próbuje emigrować z Polski. Jej amerykańskie marzenie zamienia się w koszmar. Płynąc na Ellis Island aby rozpocząć nowe życie, jej siostra zapada na śmiertelną chorobę i jest zmuszona świadczyć usługi seksualne w zamian za lekarstwa i jedzenie, aby utrzymać swą siostrę przy życiu. Po dotarciu do celu dostaje ostrzeżenie, aby nikomu o tym nie mówić. Jednak zdradza szczegóły wydarzeń i odchodzi z papierami imigracyjnymi piętnującymi ją jako kobietę niemoralną. Nie ma dokąd pójść, staje się ofiarą uroczego drania (Joaquin Phoenix), który namawia ją na sprzedawanie swego ciałą w Nowym Jorku. Kuzyn drania (Jeremy Renner), magik, zwala młodą kobietę z nóg i staje się jej najlepszą szansą na ucieczkę od koszmarnego życia, w które wpadłaś.”

Francuska aktorka Marion Cotillard jest tak piękna i utalentowana: Z pewnością pójdę na film Low Life kiedy wejdzie do kin.

Tak czy inaczej, więcej szczegółów na temat filmu Low Life już wkrótce!
:)