Film Lay The Favorite

Film Lay the favoriteLay the Favorite to nadchodząca komedia w reżyserii Stephena Frearsa, a scenariusz napisał D.V. De Vincentis. Historia oparta jest na życiu Beth Raymer, profesjonalnej hazardzistki, która zaczynała jako kelnerka podająca koktaile w Las Vegas, lecz w krótkim czasie staje się jedną z najlepszych hazardzistek na świecie. Raymer zakochuje się i po krótkim czasie zaczyna analizować swoje życie i zawód, które wybrała. W filmie występują Bruce Willis, Rebecca Hall, Joshua Jackson, Frank Grillo, i Vince Vaughn. Nie ogłoszono jeszcze oficjalnej daty premiery, ale najprawdopodobniej film ujrzy światło dzienne w 2012 roku.

Zwiastun filmu Lay The Favorite

Fabuła:
„Historia opowiada losy trzydziestoparoletniej kobiety, która związuje się z grupą pięćdziesięcioletnich kujonów mających sposób na wykorzystanie systemu obstawiania zakładów sportowych w Las Vegas.”

Oto wywiad z Beth Raymer opowiadającą o pamiętniku, na którym oparty jest film:


Wywiad z Beth Raymer, autorką Lay the Favorite: Pamiętnik na temat hazardu

Interesujący obraz hazardu sportowego i niekonwencjonalnego charakteru bohaterki. Dodajmy do tego znakomitą obsadę a założę się, że film dostarczy nam sporo śmiechu.

Tak czy inaczej, zostańcie z nami, a dostarczymy wam więcej szczegółów dotyczacych filmu Lay The Favorite.
:)