Film Insidious 2

Film Insidious 2 - Kontynuacja filmu InsidiousNie oczekiwałem zbyt wiele po filmie Insidious. Jednak okazał się wielką niespodzianką. Reżyser James Wan stworzył świetny horror: to nie jest kopia Paranormal Activity, nawet nie próbuje udawać tego filmu, o nie: Insidious tworzy swój własny, silny gatunek. A fani oczekują już na kontynuację filmu Insidious. Portal ShockTillYouDrop przeprowadził rozmowę z producentem Jasonem Blumem o potencjalnym filmie Insidious 2. Niestety twierdzi on, że na chwilę obecną nie istnieją żadne konkretne plany:

Zwiastun Insidious 2

Nie powiem, że tego nie rozważamy. Nie ma planu, nie ma daty premiery, nic z tych rzeczy. Myślę, że James czuje się tak jak Oren Peli. Oren był bardzo sceptycznie nastawiony do kontynuacji Paranormal Activity aż do momentu kiedy kiedy Michael Perry przedstawił mu sensowny pomysł. Jeżeli scenarzysta Leigh Whannell stworzy historię, która będzie twórcza i warta opowiedzenia – przeciwieństwie do „zróbmy sobie kolejny film i zaróbmy pieniądze” – i stworzy coś, co James uzna za warte zrealizowania, wtedy przystąpimy do pracy. A jeżeli Leighowi się nie uda, to nie.

Producent Jason Blum


Myślę, że stara się być skromny w tej sytuacji: pierwszy film Insidious zarobił na świecie ponad 69 milionów dolarów, a to sporo na tak małą produkcję, która kosztowała zaledwie 1,5 miliona dolarów. To więcej niż gruby zysk, to cholernie niesamowity zysk! A więc zakładacie, że stworzą Insidious 2, w końcu nie ma aż tylu rentownych serii, nad którymi dałoby się pracować. Istnieje powód do zachowania optymizmu jeżeli chodzi o kontynuację.

Oto zwiastun pierwszej części filmu Insidious:


Tak czy inaczej, macie jakieś sugestie odnośnie fabuły w Insidious 2? Zostawcie komentarze poniżej.

Więcej szcegółów na temat filmu Insidious 2 już wkrótce!
:)