Film Cloud Atlas

Film Cloud AtlasBracia Wachowscy pracują nad filmem Cloud Atlas, najnowszą adaptacją śmialej i zachwycającej noweli o tym samym tytule autrostwa Davida Mitchella. Całość łączy w sobie historię, naukę, humor i zaskoczenie za pomocą sześciu oddzielnych, lecz powiązanych ze sobą, wątków narracyjnych; każdy z nich osadzony jest w innym czasie i miejscu. Film może pochwalić się imponującą obsadą: Tom Hanks, Halle Berry, Hugo Weaving, Ben Whishaw, Susan Sarandon, oraz Jim Broadbent.

Zwiastun filmu Cloud Atlas

Fabuła:
„Zniechęcony podróżnik przemierzający Pacyfik w 1850 roku; wydziedziczony kompozytor wiodący niestabilne życie w międzywojennej Belgii; inteligentny reporter w Kaliforni za czasów Ronalda Reagana; próżny wydawca uciekający od gangu wierzycieli; genetycznie zmodyfikowana osoba podająca posiłki skazanym na śmierć; Zachary, młody mieszkaniec wyspy na Pacyfiku będący świadkiem upadku nauki i cywilizacji – narratorzy Cloud Atlas słyszą echa swoich opowieści w korytarzu historii, a ich przeznaczenie zmienia się w mniejszym lub większym stopniu.”

Aktor Hugo Weaving jest podekscytowany filmem Cloud Atlas:

„To naprawdę ekscytujący projekt ze względu na wszystkich tych aktorów którzy będą grali więcej niż jedną rolę. Mamy tak naprawdę sześć postaci w jednym filmie, a każda z nich jest innym człowiekiem i opowiadają sześć różnych historii.”

Actor Hugo Weaving


Datę premiery Cloud Atlas zaplanowano na 4 maja 2012 roku.

Zostańcie z nami, wkrótce więcej informacji o filmie Cloud Atlas.
:)