Film American Pie 4

Film American Pie 4 - Film American ReunionPrzed nami nowy film z serii American Pie. Tak, przygotujcie się na American Pie 4. Cóż, ta nowa część nosi tytuł American Reunion. Film ma zebrać postacie z pierwszej części. W obsadzie znajdą się Jason Biggs, Seann William Scott, Alyson Hannigan, Eugene Levy, Thomas Ian Nicholas, Tara Reid, Chris Klein, Mena Suvari, Jennifer Coolidge, Katrina Bowden, Shannon Elizabeth, Dania Ramirez, oraz Chuck Hittinger. Scenariuszem i reżyserią zajmują się Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg. Datę premiery American Pie 4, czyli American Reunion pojawi się w kinach 6 kwietnia 2012 roku.

Zwiastun filmu American Pie 4

Fabuła:
„Film koncentruje się na Jimie i Michelle Levenstein, którzy nadal są małżeństwem, mają dziecko, uczą się jak być rodzicami i jednocześnie przygotowują się do spotkania z okazji rocznicy ukończenia liceum.”

Aktorka Alyson Hannigan opowiedziała nieco więcej o fabule American Pie:

„Michelle (Alyson Hannigan) i Jim Levenstein (Jason Bigg) są nadal małżeństwem i mają dziecko. A więc uczymy się jak być rodzicami i tego jak zmienia to dynamikę w związku. Wybierają się też na spotkanie z okazji rocznicy ukończenia liceum, a więc jest też pewien rodzaj nostalgii, 'Oo, pamiętasz jacy byliśmy kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy?' Tego typu rzeczy. To bardzo miłe. Naprawdę podoba mi się ten związek i to, że pozostają mu wierni. Wspaniałą rzeczą w całej serii jest to, że oczywiście nie brakuje sprośnego humoru, ale tutaj towarzyszy mu sporo uczucia. W tym czwartym filmi na pewno nie zabraknie niczego.”

Aktorka Alyson Hannigan


Oto zwiastun pierwszego filmu American Pie:


AMERICAN PIE

Z tego co słyszałem, to film American Reunion zamierza utrzymać sprośny humor i komediową duszę znaną z pierwszego filmu. Możemy się zatem spodziewać sporej ilości śmiechu.

Kilka zdjęć z planu:
(Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.)

Tak czy inaczej, więcej szczegółów o filmie American Reunion, czyli American Pie 4, już wkrótce.
:)