Europa Report zwiastun filmu

Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun nadchodzącego filmu science-fiction Europa Report; reżyseruje Sebastian Cordero na podstawie scenariusza autorstwa Philipa Gelatta:

Film Europa Report


EUROPA REPORT
Fabuła:
„EUROPA REPORT opowiada o współczesnej wyprawie na księżyc Jupitera o nazwie Europa; celem misji jest zbadanie śladów życia pozaziemskiego w obrębie naszego układu słonecznego. Gdy bezzagłogowa sonda zgłasza, że pod lodową pokrywą Europy może ukrywać się ocean zawierający jednokomórkowe formy życia, Europa Ventures, prywatna spółka badawcza, wysyła szóstkę najlepszych astronautów z całego świata, aby potwierdzili te dane i zbadali co kryje się pod powierzchnią oceanu Europy. Wskutek tragicznej awarii technicznej, w której ginie jeden z członków załogi, łączność z Ziemią zostaje przerwana, a pozostali muszą zmierzyć się z psychologicznym i fizycznym ciężarem podróży kosmicznej, a także zmierzyć się z faktem, że to co odkryją na Europie przejdzie ich najśmielsze oczekiwania.”

Czy waszym zdaniem znajdą jakąś formę życia na Europie?

W obsadzie znaleźli się: Sharlto Copley, Michael Nyqvist, Christian Camargo, Embeth Davidtz, Dan Fogler, Anamaria Marinca, Isiah Whitlock Jr., Karolina Wydra i Daniel Wu. Datę premiery filmu Europa Report zaplanowano na 2 sierpnia 2013 roku.
:)