Escape Plan zwiastun filmu – w rolach głównych Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger!

Dzięki Summit Entertainment możemy przedstawić wam pierwszy oficjalny zwiastun filmu Escape Plan, nadchodzącego thrillera akcji w reżyserii Michaela Hafstroma, gdzie w rolach głównych występują kultowi aktorzy kina akcji, Arnold Schwarzenegger i Sylvester Stallone:

Film Escape Plan


ESCAPE PLAN
Fabuła:
„Jeden z największych autorytetów w dziedzinie bezpieczeństwa budynków zgadza się podjąć ostatnie zadanie: uciec z ultra-sekretnej, zaawansowanej technicznie placówki zwanej 'The Tomb'. Ray Breslin (Sylvester Stallone), oszukany i niesłusznie wtrącony do więzienia, musi poprosić o pomoc współwięźnia Emila Rottmayera (Arnold Schwarzenegger) przy opracowaniu śmiałego, niemalże nierealnego planu ucieczki z najbardziej chronionego więzienia, jakie kiedykolwiek zbudowano.”

Oprócz Stallone’a i Schwarzeneggera w obsadzie znaleźli się również Jim Caviezel, Curtis Jackson, Vinnie Jones, Vincent D’Onofrio i Amy Ryan.

Czy Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger starzeją się godnie? Co sądzicie o zwiastunie filmu Escape Plan? Wypowiedz się!

Datę premiert filmu Escape Plan wyznaczono na 27 września 2013 roku.
:)