Empire State film

Empire State film, w którym grają Dwayne Johnson i Liam HemsworthReżyser Dito Montiel (nakręcił film Sprawa Zamknięta) pracuje nad Empire State, nowym dramacie kryminalnym opartym na scenariuszu autorstwa Adama Mazera. Film został zainspirowany prawdziwą historią napadu na opancerzoną ciężarówkę w Nowym Jorku w roku 1982, co w tamtym czasie uważano za największy rabunek gotówki w historii Stanów Zjednoczonych. W filmie grają Liam Hemsworth, Dwayne Johnson, Emma Roberts, Chris Diamantopoulos, Nikki Reed i Michael Angarano. Datę premiery filmu Empire State wyznaczono na 10 czerwca 2013 roku.

Zwiastun filmu Empire State

Fabuła:
„Empire State to dramat skoncentrowany na dwójce przyjaciół, którzy planują napaść na opancerzoną ciężarówkę, oraz nowojorskim policjancie próbującym im w tym przeszkodzić.”

Jak już wspomnieliśmy, fabuła Empire State oparta jest na prawdziwym wydarzeniu: w 1982 roku, w nowojorskim Bronxie skradziono 11 milionów dolarów z jednego z wozów opancerzonych przewożących gotówkę. W tamtym momencie uważano to za największą kradzież gotówki w historii Stanów Zjednoczonych. Jednak później władze przyznały, że znaczna część tej sumy została już wcześniej zdefraudowana przez pracowników wewnętrznych.

Odwiedzajcie nasz serwis, a dostarczymy wam więcej szczegółów na temat filmu Empire State.
:)