Elizjum zwiastun filmu

Najnowszy, dłuższy zwiastun nadchodzącego filmu science-fiction Elizjum, jest świetny, musicie to zobaczyć; scenariusz i reżyseria Neill Blomkamp, w roli głównej występuje Matt Damon:

Film Elizjum, w którym występują Matt Damon, Jodie Foster i Sharlto Copley

Fabuła:
„Rok 2159, istnieją dwie klasy ludzi: bardzo bogaci, zamieszkujący prestiżową stację kosmiczną Elizjum, oraz reszta, pozostająca na przeludnionej, zrujnowanej Ziemi. Ludzie na Ziemi pragną uciec od tamtejszej przestępczości i biedy, desperacko potrzebują też zaawansowanej opieki medycznej dostępnej na Elizjum – jednak niektórzy mieszkańcy stacji nie cofną się przed niczym, aby wdrożyć prawo antyimigracyjne i zachować swój luksusowy styl życia. Jedynym człowiekiem zdolnym wprowadzić balans między dwoma światami jest Max, zwykły facet, który koniecznie chce dostać się na Elizjum. Ryzykując życie podejmuje misję – zmierzy się z sekretarz Elizjum imieniem Delacourt i z jej poplecznikami – jeżeli jednak mu się powiedzie, może ocalić nie tylko siebie, ale również miliony ludzi na Ziemi.”

Po raz kolejny reżyser Neill Blomkamp zapewni nam świetny film science-fiction, który połączy w sobie niesamowite efekty wizualne, świetną grę aktorską i oczywiście wciągającą historię! Blomkamp to nowy Spielberg! Elizjum jest po prostu potwierdzeniem jego talentu. Nie mogę się już doczekać!

Data premiery: 16 sierpień 2013.
:)