Echelon film

Echelon filmKoordynator kaskaderów Simon Crane przygotowuje się do debiutu w roli reżysera filmu Echelon, nadchodzącego thrillera akcji opartego na powieści Firewall autorstwa byłego zołnierza SAS Andy’ego McNaba. Historia opowiada losy Nicka Stone’a, byłego żołnierza SAS, który stał się agentem do wynajęcia i znalazł się pomiędzy rosyjską mafią, a zachodnimi szpiegami i obie strony pragną zdobyć program komputerowy o nazwie Echelon. Słyszałem, że główną rolę Nicka Stone’a otrzyma prawdopodobnie Jason Statham. Nie ogłoszono jeszcze oficjalnej daty premiery. Oto fragment powieści:

Zwiastun filmu Echelon

Fabuła:
„Nick Stone, były żołnierz SAS, pracuje teraz dla brytyjskiego wywiadu wypełniając najtrudniejsze operacje; jest twardy, zaradny, bezlitosny, doskonale wyszkolony – i bardzo potrzebuje pieniędzy… Otrzymuje lukratywną ofertę porwania dowodzącego mafią i dostarczenia go do Petersburga, Stone uważa, że to rozwiąże jego problemy. Tak naprawdę to dopiero ich początek. Stone wkracza do mrocznego, podziemnego świata byłej republiki sowieckiej Estonii, gdzie nieznani agresorzy grasują na tym mroźnym terenie i wkrótce znajduje się między młotem a kowadłem. Rosja postawiła sobie za cel przeprowadzenie doskonale zaplanowanej ofensywy cyber-szpiegowskiej, chcą wykraść najbardziej skrywane tajemnice wojskowe krajów zachodnich. Amerykańskie i brytyjskie agencje wywiadu są zdeterminowane aby temu zapobiec. A na uboczu czeka mafia ze swoim własnym, przerażająco brutalnym rozwiązaniem…”

Wydaje mi się, że Jason Statham jest odpowiedni do tej roli, właściwie to wcielał się juz w postać byłego żołnierza SAS przy okazji filmu Killer Elite.

Tak czy inaczej, bądźcie z nami, a przekażemy wam więcej szczegółów na temat filmu Echelon!
:)